[Cupa Romaniei] Pandurii - U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam in optimi?

Da
31
39%
Nu
48
61%
 
Total votes: 79

zavoianu tomita
junior
junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Iun 2007, 17:24

Mesaj de zavoianu tomita » 27 Sep 2007, 21:34

MITI :-x VAI DE CAPUL NOSTRU.ADU DRACU MAI REPEDE ANTRENOR INCOMPETENTULE.APARI PE LA TOATE POSTURILE TV SI SPUI NUMAI TAMPENII.NUMESTE DRACULUI UN PRESEDINTE LA CLUB SI UN ANTRENOR CA DACA MAI STAM ASA DOUA ETAPE SUNTEM RETROGRADATI, :eek: CHIAR NU INTELEGI?PROSTIA ARE SI EA O LIMITA.NE OMORI DRACULUI PE TOTI. :o:

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 27 Sep 2007, 21:47

Io n-am sa uit cat voi trai cum tipau la Dorel sa spuna cine sa iasa ca sa intre Lutu. :(
Haos mai mare n-a fost nici cand am retrogradat. Toti joaca de capul lor, stau in teren unde vor. Prostia e la ea acasa.
Daca nu ne aduce antrenor cat de repede, picam. Rau e ca ne trebuiau punctele astea cu Mioveniu. La Bistrita oricum nu luam noi puncte, decat daca vroia papa Jean. Da punctele cu Mioveniu erau vitale. Ca sa fim ca si anul trecut 9 etape cu 6 puncte!
Mai bine luam bataie in 90 de minute! :(

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 27 Sep 2007, 22:06

T@V scrie: Mai bine luam bataie in 90 de minute! :(
Acum o sa aiba o scuza pentru meciul cu Mioveni (ca vezi Doamne, au fost obositi)
T@V scrie: Io n-am sa uit cat voi trai cum tipau la Dorel sa spuna cine sa iasa ca sa intre Lutu.
N-am fost atent la tot meciul, ce s-a intamplat?
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 27 Sep 2007, 22:58

Daca e sa luam din nou o etapa de suspendare, cei de la LPF sunt chiar penibili.
In peluza au fost arse 2-3 bannere si s-a dat foc la un scaun atata tot
Daca ne suspdenta pentru asta ... [r] :-x LPF&FRF

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 27 Sep 2007, 23:32

Pleaca domnule Mititelu!!!!!!!!!!! Zici de ;autar...dar de tine, de ospatarul din tine, nu zici nimic ma incapabilule?!?!
Doamne...m-am saturat de suparari! Pleaca ba la Booveni!!! :o: :o: :o:

Avatar utilizator
dan18ro
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 01 Sep 2004, 00:46

Mesaj de dan18ro » 27 Sep 2007, 23:44

Bai nene...cand am vazut cum alergau...parca erau la intrecere de babutze :o am ramas masca...cum sa-ti revii cd alergi dupa minge fara sa ai un sprint tot meciul(aluzie la Baird si Dina). Bunica-mea dadea 2 goluri din fazele pe care le avu Baird la final... Vai de capul nostru... :mad:

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 27 Sep 2007, 23:49

T@V scrie:Io n-am sa uit cat voi trai cum tipau la Dorel sa spuna cine sa iasa ca sa intre Lutu. :(
Iti garantez eu ca nu a a avut nici o treaba Dorel,nu el a hotarat. Mogosanu a fost de paie acolo. Antrenorul echipei a fost astazi Adrian Mititelu, el a hotarat schimbarile, cine si cand sa intre. Mogosanu se lua cu mainile de cap la fiecare traznaie de a lui Baird, cand l-am intrebat de ce nu il schimba a aratat ca are mainile legate. A vrut sa il bage pe Lutu imediat dupa terminarea celor 90 de minute , dar a primit acceptul de la Mititelu foarte tarziu, prin cel care a fost astazi delegatul echipei, nu stiu cine este si de unde a aparut . Acesta a venit la Mogosanu cu o hartie , si imediat acesta l-a chemat pe Lutu. A vrut sa il bage in joc, dar a uitat pe cine trebuie sa schimbe ( el se gandea la Baird ) si l-a chemat iar pe ala sa vada ce scrie pe hartia aia. Intre timp Dorel striga de genul " Cine trebuie sa iasa?", ca erau toti nelamuriti.

Eu asa am vazut, noi am gresit si am luat bilete bilete la trib 0 unde stiam ca vor fi vreo 500 de locuri pentru noi. Ne-am trezit vreo 20 izolati intre aia de la Pandurii care ne huiduiau si ne injuram cand incurajam echipa. Insa am fost foarte aproape de banca de rezerve si am vazut toti clar cum Mititelu comunica cu Mogo prin delegatul ala, acum aflai ca il cheama Pasarin, sau cam asa ceva.

Daca nu aduce un antrenor caruia sa ii dea mana libera ( cum are Neagoe la Pandurii) nu vom rezolva nimic. Jucatorii sunt toti demoralizati, nu prea mai stiu ce joaca si de cine sa asculte. A fost un meci pe care il puteam castiga fara probleme daca aveam un antrenor adevarat pe banca.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 28 Sep 2007, 00:43

fara antrenor nu facem nimic...

am vazut azi cum costea a refuzat sa-i paseze lui wobay de 2 ori desi acesta scapa in situatie clara de gol... la randul lui wobay a tras in loc sa paseze cu cateva momente inainte...

am vazut cum s-au certat la lov libera costea si stoica mai aveau putin si se luau la bataie...

ei nu mai sunt de mult o echipa sunt numai pe grupuri si cat timp vor fi asa nu vom face nimic.... aici intervine antrenorul pe care nu-l avem din pacate

miticul asta o ia pe urma lu fecaliii!!! miti ia-ti tata tu licenta si nu mai aduce antrenor ca te pricepi!!!!
:-x mititelul si toata conducerea!!!!!!!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 28 Sep 2007, 00:57

EDMOND_ scrie:
T@V scrie:Io n-am sa uit cat voi trai cum tipau la Dorel sa spuna cine sa iasa ca sa intre Lutu. :(
Antrenorul echipei a fost astazi Adrian Mititelu, el a hotarat schimbarile, cine si cand sa intre. Mogosanu se lua cu mainile de cap la fiecare traznaie de a lui Baird, cand l-am intrebat de ce nu il schimba a aratat ca are mainile legate.
:bad: Mititelule, ai ajuns si tu ca [cenzurat]!! te-ai vazut mare antrenor :bad: :o: . De ce il mai tine pe Mogoseanu pe banca si nu se duce el acolo si Sandoi langa el ca sa nu comenteze lumea de licenta PRO.

:bad: Mititelule MARS!!!
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 28 Sep 2007, 01:39

Am citit acum in gsp ca dupa cele 90 de minute, Miticul s-a dus la Costea si a inceput sa-l certe pentru faza din min 85( Florin cica a inceput sa planga...fiind consolat de Mircea) fmm mititelu, dar pe baird de ce nu il certi? S-a gasit sa-l certe pe unul din cei mai valorosi jucatori ai nostri. :bad: :o:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

stiuca
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 30 Aug 2007, 10:42

Mesaj de stiuca » 28 Sep 2007, 02:34

:o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: Imi bag p0la in toti. asta nu e stiinta. nu ma mai uit si nu mai ma intereseaza. azi chiar nu m.a durut infrangerea ci doar ca e la palmaresul UNIVERSITATII CRAIOVA adaugat tot. De azi Universitatea Craiova e moarta pentru mine din absolut toate punctele de vedere. NU TE VOI UITA NICIODATA! :-(

ozzy

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2007, 08:15

Oltenia scrie:Bornescu - bun - a avut cateva interventii bune . Pacat ca o sa ramana in memoria noastra cu greseala de la golul primit .
Dananae - slab . A cam facut Iordache ce-a vrut cu el .
Ciuca , Stoica - au fost cei mai buni de la noi azi . O singura greseala a lui Ciuca dar si-a rascumparat-o pe parcurs prin cateva interventii sigure . Stoica ar trebui sa nu mai execute loviturile libere .
Mitchell - acceptabil . Oricum , prea usor depasit in duelurile unu la unu .
Wobay - foarte slab . Nici macar o trecere de adversarul direct (Djapka) . Greseala mare la finalizare , cand in loc sa paseze catre un coechipier mai bine pozitionat a preferat un sut la poarta .
Gargalie - bun . A avut cateva deposedari bune la centru . Pacat ca nu are constanta .
A. Ionescu - slab . Nu s-a vazut deloc .
Dina - slab . Prea multe pase aiurea .
Rose - slab . Nu a castigat niciun duel cu adversarul direct si n-a dat nicio centrare cum trebuie .
Tanasa si Baird - penibili . No comment
Costea - acceptabil . A schimbat fata echipei , in atac , dupa ce a intrat , dar nu a mai fost jucatorul care ne-a obisnuit in celelalte meciuri .
Ce atata ala e bun, ala e slab, ala a jucat bine, ala a jucat prost....sunt toti niste curve obosite... plecati, jegurilor, luati-l si pe ****** de mititelu cu voi si duceti-va in [****] unde vreti voi. **** Craiova

ozzy

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2007, 08:17

EDMOND_ scrie:
Iti garantez eu ca nu a a avut nici o treaba Dorel,nu el a hotarat. Mogosanu a fost de paie acolo. Antrenorul echipei a fost astazi Adrian Mititelu, el a hotarat schimbarile, cine si cand sa intre. Mogosanu se lua cu mainile de cap la fiecare traznaie de a lui Baird, cand l-am intrebat de ce nu il schimba a aratat ca are mainile legate. A vrut sa il bage pe Lutu imediat dupa terminarea celor 90 de minute , dar a primit acceptul de la Mititelu foarte tarziu, prin cel care a fost astazi delegatul echipei, nu stiu cine este si de unde a aparut . Acesta a venit la Mogosanu cu o hartie , si imediat acesta l-a chemat pe Lutu. A vrut sa il bage in joc, dar a uitat pe cine trebuie sa schimbe ( el se gandea la Baird ) si l-a chemat iar pe ala sa vada ce scrie pe hartia aia. Intre timp Dorel striga de genul " Cine trebuie sa iasa?", ca erau toti nelamuriti.

Eu asa am vazut, noi am gresit si am luat bilete bilete la trib 0 unde stiam ca vor fi vreo 500 de locuri pentru noi. Ne-am trezit vreo 20 izolati intre aia de la Pandurii care ne huiduiau si ne injuram cand incurajam echipa. Insa am fost foarte aproape de banca de rezerve si am vazut toti clar cum Mititelu comunica cu Mogo prin delegatul ala, acum aflai ca il cheama Pasarin, sau cam asa ceva.

Daca nu aduce un antrenor caruia sa ii dea mana libera ( cum are Neagoe la Pandurii) nu vom rezolva nimic. Jucatorii sunt toti demoralizati, nu prea mai stiu ce joaca si de cine sa asculte. A fost un meci pe care il puteam castiga fara probleme daca aveam un antrenor adevarat pe banca.
pai normal, ca tiganu asta vrea, sa fie si el antrenor cum e sefu lui, Gigi, la steaua...

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2479
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Mesaj de marius_vl » 28 Sep 2007, 09:13

Doamne cata jale si suparare e aici,pe forum si in sufletele noastre!Doamne,cata umilinta sa mai suportam?mititeluleeeee,jegosule,dispari in [cenzurat] si lasa-ne ca ne omori cu zile,NU TE MAI SUPORTAM,ESTI MAI RAU CA STAICU,NU TE MAI SUPORTAM BA,BOULE,PLEACA!!!!!!!

marcel
membru
membru
Mesaje: 233
Membru din: 12 Apr 2004, 12:09

Mesaj de marcel » 28 Sep 2007, 09:39

EDMOND_ scrie:
T@V scrie:Io n-am sa uit cat voi trai cum tipau la Dorel sa spuna cine sa iasa ca sa intre Lutu. :(
Iti garantez eu ca nu a a avut nici o treaba Dorel,nu el a hotarat. Mogosanu a fost de paie acolo. Antrenorul echipei a fost astazi Adrian Mititelu, el a hotarat schimbarile, cine si cand sa intre. Mogosanu se lua cu mainile de cap la fiecare traznaie de a lui Baird, cand l-am intrebat de ce nu il schimba a aratat ca are mainile legate. A vrut sa il bage pe Lutu imediat dupa terminarea celor 90 de minute , dar a primit acceptul de la Mititelu foarte tarziu, prin cel care a fost astazi delegatul echipei, nu stiu cine este si de unde a aparut . Acesta a venit la Mogosanu cu o hartie , si imediat acesta l-a chemat pe Lutu. A vrut sa il bage in joc, dar a uitat pe cine trebuie sa schimbe ( el se gandea la Baird ) si l-a chemat iar pe ala sa vada ce scrie pe hartia aia. Intre timp Dorel striga de genul " Cine trebuie sa iasa?", ca erau toti nelamuriti.

Eu asa am vazut, noi am gresit si am luat bilete bilete la trib 0 unde stiam ca vor fi vreo 500 de locuri pentru noi. Ne-am trezit vreo 20 izolati intre aia de la Pandurii care ne huiduiau si ne injuram cand incurajam echipa. Insa am fost foarte aproape de banca de rezerve si am vazut toti clar cum Mititelu comunica cu Mogo prin delegatul ala, acum aflai ca il cheama Pasarin, sau cam asa ceva.

Daca nu aduce un antrenor caruia sa ii dea mana libera ( cum are Neagoe la Pandurii) nu vom rezolva nimic. Jucatorii sunt toti demoralizati, nu prea mai stiu ce joaca si de cine sa asculte. A fost un meci pe care il puteam castiga fara probleme daca aveam un antrenor adevarat pe banca.
oricun am scandat la oficiala si ne-am pisat pe ei de panduri :up: :up: :up: FORTA STIINTA!

Închis