Univ. Craiova - Dacia Mioveni

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu mioveniul

castigam in sfarsit
41
48%
facem egal
6
7%
alta :)))
39
45%
 
Total votes: 86

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 01 Oct 2007, 00:02

Asta ne mai trebuia> galerie facuta de mititelu, cu fulare noi noute
Din pacate, nu am putut intra cu un mesaj care nu jignea pe nimeni, poate putin pe jucatori, pe motiv ca de sus a venit ordin sa nu se intre decat cu mesaj de incurajare...

bd11
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 03 Sep 2007, 13:26

Mesaj de bd11 » 01 Oct 2007, 09:22

Oare cum se numeste noua grupare sustinatoare a Stiintei, "gruppo Lubenita"?

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 01 Oct 2007, 09:32

VLTRAS CRAIOVENSIS scrie:Asta ne mai trebuia> galerie facuta de mititelu, cu fulare noi noute
Poti sa dai mai multe detalii ?

Multumesc !

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Mesaj de wb_lion » 01 Oct 2007, 09:43

bd11 scrie:Oare cum se numeste noua grupare sustinatoare a Stiintei, "gruppo Lubenita"?
Cred k "miti vltras" ...erau luati direct de pe santier aia saracii

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 01 Oct 2007, 10:28

wb_lion scrie:
bd11 scrie:Oare cum se numeste noua grupare sustinatoare a Stiintei, "gruppo Lubenita"?
Cred k "miti vltras" ...erau luati direct de pe santier aia saracii
Si ce au aia de pe santier? Nu se ridica la nivelul tau? Nu sunt jmecheri sau "intelectuali" precum cei care contesta oriunde si orice? Mie mi se pare ca aia inseamna sa sustii echipa, ce au facut ei nu ceilalti.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 01 Oct 2007, 10:42

Copacul scrie:
wb_lion scrie:
bd11 scrie:Oare cum se numeste noua grupare sustinatoare a Stiintei, "gruppo Lubenita"?
Cred k "miti vltras" ...erau luati direct de pe santier aia saracii
Si ce au aia de pe santier? Nu se ridica la nivelul tau? Nu sunt jmecheri sau "intelectuali" precum cei care contesta oriunde si orice? Mie mi se pare ca aia inseamna sa sustii echipa, ce au facut ei nu ceilalti.
Jmecherii sI "intelectualii" aia au mii de kilometri strabatuti pt Stiinta,pe toate coclaurile din tara asta Copacule.E pacat sa o aruncam asa aiurea cand nu stim despre ce si mai ales despre cine vorbim...
Iar in ceea ce priveste contestarea a "orice si oriunde" nu e catusi de putin valabil pt ca doar sa aruncam o privire asupra clasamentului si ne dam seama cum merg treburile la Universitatea Craiova...Traim vremuri foarte triste,dezolante,ne zbatem intr-un anonimat vecin cu mizeria si nici macar nu vrem sa constientizam asta.Si mai ales sa recunoastem cauzele care au dus la asta...Doar cu declaratii de vitejie si planuri marete n-o sa ajungem niciodata sa facem vreo performanta notabila.

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 01 Oct 2007, 11:00

Tot ce am facut noi, am facut cu truda, si nu traim din mila ( blaturi ) si pomeni !!!!!!!!!!! :(

Avatar utilizator
Glamdringer
suporter
suporter
Mesaje: 789
Membru din: 24 Ian 2004, 19:32

Mesaj de Glamdringer » 01 Oct 2007, 11:18

Copacul scrie:
wb_lion scrie:
bd11 scrie:Oare cum se numeste noua grupare sustinatoare a Stiintei, "gruppo Lubenita"?
Cred k "miti vltras" ...erau luati direct de pe santier aia saracii
Si ce au aia de pe santier? Nu se ridica la nivelul tau? Nu sunt jmecheri sau "intelectuali" precum cei care contesta oriunde si orice? Mie mi se pare ca aia inseamna sa sustii echipa, ce au facut ei nu ceilalti.
ca ii si durea pe aia in :bad: de Craiova
trec seara pe la new york sa-si ia rasplata
miti face prostie dupa prostie, n-are oprire
acum a luat-o pe urma lui dinel cu galerie proprie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 01 Oct 2007, 11:19

DAmpezzO scrie:Tot ce am facut noi, am facut cu truda, si nu traim din mila ( blaturi ) si pomeni !!!!!!!!!!! :(
la situatia in care ne aflam,ar trebui sa ganditi cu capu` si nu cu inima.


ps sa dau o replica celebra "nu stiu ce crezi tu ,poate nu este ca mine da` cu puncte-n buzunar te simti mult mai bine " :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Mesaj de wb_lion » 01 Oct 2007, 11:51

Ruben Navarro scrie:
Copacul scrie:
wb_lion scrie:Cred k "miti vltras" ...erau luati direct de pe santier aia saracii
Si ce au aia de pe santier? Nu se ridica la nivelul tau? Nu sunt jmecheri sau "intelectuali" precum cei care contesta oriunde si orice? Mie mi se pare ca aia inseamna sa sustii echipa, ce au facut ei nu ceilalti.
Jmecherii sI "intelectualii" aia au mii de kilometri strabatuti pt Stiinta,pe toate coclaurile din tara asta Copacule.E pacat sa o aruncam asa aiurea cand nu stim despre ce si mai ales despre cine vorbim...
Iar in ceea ce priveste contestarea a "orice si oriunde" nu e catusi de putin valabil pt ca doar sa aruncam o privire asupra clasamentului si ne dam seama cum merg treburile la Universitatea Craiova...Traim vremuri foarte triste,dezolante,ne zbatem intr-un anonimat vecin cu mizeria si nici macar nu vrem sa constientizam asta.Si mai ales sa recunoastem cauzele care au dus la asta...Doar cu declaratii de vitejie si planuri marete n-o sa ajungem niciodata sa facem vreo performanta notabila.
o:

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 01 Oct 2007, 12:42

detalii:
dupa ce am fost sa ne verifice un mesaj care nu jignea pe nimeni: aici ar fi fost spectatori, daca in teren erau jucatori... cu care bineinteles nu ne-au lasat, motivul fiind: "nu incurajeaza echipa" am intrat la tribuna a doua din cauza biletelor, stiti voi
intr-un colt vreo 60 de copii urati si tineri la fel de urati se agitau strigand jumatati de cantece cu fulare noi noute si cu doua portavoci
voi reveni si cu poze

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 01 Oct 2007, 12:59

sunt nepotii lui miti. si busu e lider de trib
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 01 Oct 2007, 13:07

VLTRAS CRAIOVENSIS scrie:detalii:
voi reveni si cu poze
Perfect, asteptam.

Multumesc !

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Oct 2007, 13:27

DoRyN scrie:
VLTRAS CRAIOVENSIS scrie:detalii:
voi reveni si cu poze
Perfect, asteptam.

Multumesc !
Imagine
Imagine

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 01 Oct 2007, 13:32

a luat-o pe urma lu staicu... cum ramane cu partea ca el nu da bani suporterilor? astia nici macar suporteri nu cred ca sunt...

ospatare pleaca in mm ca ne-am saturat de tine!!!!!

Închis