Univ. Craiova - Dacia Mioveni

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu mioveniul

castigam in sfarsit
41
48%
facem egal
6
7%
alta :)))
39
45%
 
Total votes: 86

marcel
membru
membru
Mesaje: 233
Membru din: 12 Apr 2004, 12:09

Univ. Craiova - Dacia Mioveni

Mesaj de marcel » 25 Sep 2007, 19:10

duminica 30 septembrie, ora 17 transmisie tv:telesport o: sper sa fie cu noroc!

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 25 Sep 2007, 19:15

alta

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 25 Sep 2007, 19:35

ma simt optimist: cred ca o sa marcam
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 25 Sep 2007, 19:39

alta!! :mad:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

ionut_ucv
suporter
suporter
Mesaje: 541
Membru din: 22 Iul 2006, 18:37

Mesaj de ionut_ucv » 25 Sep 2007, 20:07

daca nici pe astea nu ii batem .... atunci ne duce in B .... ca in prima liga nu avem pe cine sa batem ..... sper sa batem si noi ..... si sa ne revenim ...ca daca nu batem nu prea mai avem sanse sa batem pe altcineva ......doamne ajuta .....

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 25 Sep 2007, 20:09

Asa mai Marcele, pai daca i deschis tu sigur batem. TREBUIE.

marcel
membru
membru
Mesaje: 233
Membru din: 12 Apr 2004, 12:09

Mesaj de marcel » 25 Sep 2007, 20:25

Livius scrie:Asa mai Marcele, pai daca i deschis tu sigur batem. TREBUIE.
ucv eu sunt optimist! cu stiinta pana la moarte! ucv ucv ucv ucv ucv ucv

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 25 Sep 2007, 20:25

o porcarie asta cu "cine deschide topicul" pan la urma ...
:mad:
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Mesaj de wb_lion » 25 Sep 2007, 20:39

avem o singura varianta.. :( VICTORIA...altceva decat victoria..nu kred k ar trebui sa ne intereseze

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 25 Sep 2007, 20:40

Theodorus scrie:o porcarie asta cu "cine deschide topicul" pan la urma ...
:mad:
omul cauta tot felul de refugii sau lucruri in care sa-si puna speranta pentru ca asa e natura lui. inca de la inceputuri a aparut religia (mai intai politeista si apoi cea monoteista) tocmai din nevoia noastra de a ne justifica unele lucruri pe care nu le intelegem (ce bat campii la ora asta).
poate (de fapt sigur) ca nu are cum sa influenteze desfasurarea partidei cine deschide topicurile pe craiova-maxima, dar cu situatia actuala (jucatori prastii, antrenor "sugar" (novice), patron naiv, suporteri pretentiosi, mona musca (asta e la oha)) ne agatm si noi de un fir de ata, o superstitie, cum vrei tu sa-i spui.
la dracu, daca nu merge nici cu marcel, incercam toti pana gasim formula castigatoare, poate ajungem sa deschidem mai multe odata despre acelasi meci poate poate gasim o mana castigatoare.
I love U !

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 25 Sep 2007, 21:09

bur scrie:
Theodorus scrie:o porcarie asta cu "cine deschide topicul" pan la urma ...
:mad:
omul cauta tot felul de refugii sau lucruri in care sa-si puna speranta pentru ca asa e natura lui. inca de la inceputuri a aparut religia (mai intai politeista si apoi cea monoteista) tocmai din nevoia noastra de a ne justifica unele lucruri pe care nu le intelegem (ce bat campii la ora asta).
poate (de fapt sigur) ca nu are cum sa influenteze desfasurarea partidei cine deschide topicurile pe craiova-maxima, dar cu situatia actuala (jucatori prastii, antrenor "sugar" (novice), patron naiv, suporteri pretentiosi, mona musca (asta e la oha)) ne agatm si noi de un fir de ata, o superstitie, cum vrei tu sa-i spui.
la dracu, daca nu merge nici cu marcel, incercam toti pana gasim formula castigatoare, poate ajungem sa deschidem mai multe odata despre acelasi meci poate poate gasim o mana castigatoare.
pai asta ne-a mai ramas, de fapt cu asta supravietuim de 14 ani, cu speranta ca va fi mai bine. An de an zicem ca ne-a venit randul dar...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 25 Sep 2007, 21:14

bur scrie:
Theodorus scrie:o porcarie asta cu "cine deschide topicul" pan la urma ...
:mad:
omul cauta tot felul de refugii sau lucruri in care sa-si puna speranta pentru ca asa e natura lui. inca de la inceputuri a aparut religia (mai intai politeista si apoi cea monoteista) tocmai din nevoia noastra de a ne justifica unele lucruri pe care nu le intelegem (ce bat campii la ora asta).
poate (de fapt sigur) ca nu are cum sa influenteze desfasurarea partidei cine deschide topicurile pe craiova-maxima, dar cu situatia actuala (jucatori prastii, antrenor "sugar" (novice), patron naiv, suporteri pretentiosi, mona musca (asta e la oha)) ne agatm si noi de un fir de ata, o superstitie, cum vrei tu sa-i spui.
la dracu, daca nu merge nici cu marcel, incercam toti pana gasim formula castigatoare, poate ajungem sa deschidem mai multe odata despre acelasi meci poate poate gasim o mana castigatoare.
era un film cu suporteri la meciuri de baschet parca. nu mai stiu cum ii zice. cind isi schimbau aia locurile...superstitii. eu unul, am o gramada de supertitii legate de meciurile craiovei.. asa ca daca lucrul asta ne face sa ne simtim mai bine si sa avem speranta ca va fi mai bine....de ce nu? sa deschida marcel topicu. daca nu merge....sa incerce altcineva. :-)
Am zis!!

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 25 Sep 2007, 21:19

manex scrie:.. asa ca daca lucrul asta ne face sa ne simtim mai bine si sa avem speranta ca va fi mai bine....de ce nu? sa deschida marcel topicu. daca nu merge....sa incerce altcineva. :-)
Daca n-o sa iasa bine , propun ca urmatorul topic sa-l deschida Mititelu :lol:

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 25 Sep 2007, 21:34

manex scrie:era un film cu suporteri la meciuri de baschet parca. nu mai stiu cum ii zice. cind isi schimbau aia locurile...superstitii. eu unul, am o gramada de supertitii legate de meciurile craiovei.. asa ca daca lucrul asta ne face sa ne simtim mai bine si sa avem speranta ca va fi mai bine....de ce nu? sa deschida marcel topicu. daca nu merge....sa incerce altcineva. :-)
eu din superstitie nu ma mai uit la niciun meci al Stiintei fara sa beau cel putin 3 beri. lucru bun daca stai sa te gandesti ca asta ma face mai docil si astfel televizorul meu mai apuca sa vada inca o zi.
presimt eu ca la meciul asta ne dezlantuim. ucv ucv ucv ucv
I love U !

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1858
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Mesaj de u2blue » 25 Sep 2007, 21:44

m-as multumi si cu un punct.

Închis