Otelul Galati-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Otelul?

Poll ended at 26 Oct 2007, 13:14

Victorie
15
26%
Egal
9
16%
Infrangere
33
58%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 27 Oct 2007, 16:15

marcel unde esti tata?
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 27 Oct 2007, 16:16

Pacala scrie:in orice caz...Bornescu juca speriat de bombe....a fost si foarte tracasat..asta e..isi revine bornescu..trebuie incurajat in primul rand de staful tehnic
corect...trebuie incurajat si asa trebuie procedat cu orice jucator care greseste! acum am fost prosti n-am batut singuri dar totusi am o cateva intrebari:
1. la 8 de la otelu pt intrarea aia nu se dadea in mod normal rosu?
2. nu am inteles unde a vazut arbitru fault la ciuca la faza premergatoare golului?
3. cat :bad: mea mai sta dina pe la club??
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Oct 2007, 16:16

ar putea face curatenie in lot....dilevski, banica, stoianof sint total in plus...nici ca rezerva nu merg
dina are talent..poate iese ceva din el......
nu m-as lega de o lov libera...n-a dat multe...acolo fundasii n-au sarit..portarul a ezitat....echipa nu s-a concentrat
Last edited by Pacala on 27 Oct 2007, 16:18, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

exxtasy
membru
membru
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2006, 10:25

Mesaj de exxtasy » 27 Oct 2007, 16:16

gargalie petada meciului !!! imi pare rau ca jucara relativ bine.suntem varza la fazele fixe...pamant
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 27 Oct 2007, 16:16

1. Dupa mult timp am vazut un joc bun al nostru.
2. Baird, Dina, Gargalie si Dananae nu au ce cauta aici. Asta e clar, suntem toti de acord.
3. Schimbari bune facute de Napoli.
4. Mai avem mult de lucrat la fazele fixe, pentru ca suntem, vorba lui Narcis, plopisti rau de tot.
5. Miercuri victorie.
6. Marcel fa tu topicul pentru meciul cu timisoara.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 27 Oct 2007, 16:22

ne bate poli de ne zvanta. care merge la pariu cu mine ca poli nu pierde diseara cu dinamo. dejan jr e antrenor, nu cocalar ca napoli
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 27 Oct 2007, 16:25

BluBoy scrie:ne bate poli de ne zvanta. care merge la pariu cu mine ca poli nu pierde diseara cu dinamo. dejan jr e antrenor, nu cocalar ca napoli
asa poti sa spui foarte usor ca aia au patron si profesionisti in conducere nu un mascarici si lingai pe langa el
Forza STIINTA

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 27 Oct 2007, 16:31

Bals_Boy scrie:
BluBoy scrie:ne bate poli de ne zvanta. care merge la pariu cu mine ca poli nu pierde diseara cu dinamo. dejan jr e antrenor, nu cocalar ca napoli
asa poti sa spui foarte usor ca aia au patron si profesionisti in conducere nu un mascarici si lingai pe langa el
pot sa spun si aia, si tot adevarat este
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 27 Oct 2007, 16:37

Eu raman la parerea ca am facut un meci bun, iar Napoli a avut inspiratie la schimbari. Sper sa invete ceva din acest rezultat, iar pe viitor o serie de jucatori sa se uite ca si noi la meci, din tribuna.

Verdictul asupra a cat de bun antrenor e Napoli il voi da abia dupa ce trece si meciul cu Buzau. Adica peste 5 etape. Pana acum mi se pare un antrenor bun, dar care inca nu are jucatori. Cred ca in iarna ne vom desparti de unii din jucatorii de pe aici, si vom aduce cativa jucatori noi.

Declaratia aia de la finalul meciului cu lotul e spusa ca sa nu creeze tensiune intre jucatori.

PS. http://www4.prosport.ro/usr/imagini/643 ... 2t6394.jpg

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 27 Oct 2007, 16:42

Sa imi bag :bad: in Baird , Gargalie , Dina si Dananae. M-am saturat de rahatii astia. Daca nu confirma sa ne lase dracu in pace. Mititelu tot insista cu jucatorii astia de [cenzurat] . Mai bine sa ii aduc d ela primavara pe Busu, Gangioveanu, Barboianu, Costea II pentru ca daca pierdem macar sa fie pe mana altora ca m-am saturat sa ii vad pe aceasi cretini de fiecare data.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 27 Oct 2007, 17:29

Ma uit a nu stiu cata oara la reluarile golurilor, si la primul e off-side la D. Stan (nr. 19) care e clar in afara jocului in momentul in care Paraschiv reia cu capul spre poarta si intinde piciorul sa joace mingea. La golul 2 nici vorba de fault la lovitura aia libera. Asa ca..... :-x augustus.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 27 Oct 2007, 17:39

alex.p scrie:Ma uit a nu stiu cata oara la reluarile golurilor, si la primul e off-side la D. Stan (nr. 19) care e clar in afara jocului in momentul in care Paraschiv reia cu capul spre poarta si intinde piciorul sa joace mingea. La golul 2 nici vorba de fault la lovitura aia libera. Asa ca..... :-x augustus.
iar o luam cu arbitrii??? :mad: la golu 2 daca borneascu IESEA pe centrare si retinea mingea ramanea egal! la golu 1 daca acelasi bornescu vb cu ciuca nu luam gol!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

tifo

Mesaj de tifo » 27 Oct 2007, 18:07

am ajuns sa tin cu steaua si dinamo sa bata echipele din spatele nostru sa nu retrogradam din nou! mititelu este un bolnav mintal care spunea cu cateva etape in urma ca va investi 10 milioane de euro, in iarna, in echipa! acuma vrea sa-l de-a si pe Dorel Stoica si sa investeasca 2 sau 3 milioane de euro intr-un atacant! o sa ne duca in divizia b ospatarul asta imputit.... si apoi daca il ataca lumea, el va spune... pai nu de acolo v-am luat!
mititelu investeste sau pleaca!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 27 Oct 2007, 18:23

Sa zicem ca pleaca Mititelu..cine ne rezolva problemele? Voi nu intelegeti ca daca pleace Mititelu retrogradam sigur? In plus, daca pleaca miti..toti jucatorii nostri ajung la buCUResti. Investitul nu e destul...Tottenham Hotspur a investit zeci de milioane de lire. Si sunt vai de capu lor. Marseille nu mai spun (nu conteaza daca joaca in Liga atit timp cat in campionat sunt la subsol)
Last edited by omaciu on 27 Oct 2007, 18:26, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Oct 2007, 18:26

corect....mititelu este in acest moment singura solutie.....poate daca ar cumpara patriciu echipa...in rest, n-are cine s-o ia fara ca echipa sa nu ajunga iar satelitul echipelor din bucuresti
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Închis