Otelul Galati-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Otelul?

Poll ended at 26 Oct 2007, 13:14

Victorie
15
26%
Egal
9
16%
Infrangere
33
58%
 
Total votes: 57

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Re: nu ai cum

Mesaj de WB_4ever » 27 Oct 2007, 21:18

syncu scrie:MAH,VAD AICI...multe opinii,acuze alea alea....dar nimeni nu-l acuza pe RETARDATU ALA DE BAIRD care este tinut meci de meci titular...!ESTE INCREDIBIL...PWR SI SIMPLU INCREDIBIL.A FOST SI ASTAZI LA GALATI SI PRAD...DISTRUS...IROSESTE O MULTIME DE OCAZII ...UN IMPIEDICAT!NU PRICEP DE CE ESTE TITULAR TOTDEAUNA SI NIMENI NU ZICE NIMIC! :o: :!:
Da..... si Dina.......! :bad: :o:
ImagineImagine

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 27 Oct 2007, 21:21

echipa a fost facuta gresit si din cauza asta cred ca am luat bataie.dina si baird au fost parnaie.pe dina il durea in [cenzurat] si nici nu alerga.si de baird ce sa mai zic ca si cand sunt beat joc mai bine.e pamant.tb sa ii dea afara pe amandoi.si in meciu viitor barboianu titular.wobay scula alaturi de ionescu.tanasa merita mai mult.

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Mesaj de WB_4ever » 27 Oct 2007, 21:24

blondu scrie:echipa a fost facuta gresit si din cauza asta cred ca am luat bataie.dina si baird au fost parnaie.pe dina il durea in **** si nici nu alerga.si de baird ce sa mai zic ca si cand sunt beat joc mai bine.e pamant.tb sa ii dea afara pe amandoi.si in meciu viitor barboianu titular.wobay scula alaturi de ionescu.tanasa merita mai mult.
DINA si BAird OUT!!!!!OUT!!!!!!
OUT!!!!!!
Milogii draq!
Parca ar fi la picnic asa alearga!
N-au ce cauta la clubu' asta!
:bad: :bad: :bad:
ImagineImagine

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 27 Oct 2007, 23:01

WB_4ever scrie:
blondu scrie:echipa a fost facuta gresit si din cauza asta cred ca am luat bataie.dina si baird au fost parnaie.pe dina il durea in **** si nici nu alerga.si de baird ce sa mai zic ca si cand sunt beat joc mai bine.e pamant.tb sa ii dea afara pe amandoi.si in meciu viitor barboianu titular.wobay scula alaturi de ionescu.tanasa merita mai mult.
DINA si BAird OUT!!!!!OUT!!!!!!
OUT!!!!!!
Milogii draq!
Parca ar fi la picnic asa alearga!
N-au ce cauta la clubu' asta!
:bad: :bad: :bad:
Baird alearga mult dar inutil, e ca o oaie fara creier.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 28 Oct 2007, 00:12

Un meci in care nu meritam sa pierdem.
Greseli ?
Dananae si Dina in primul 11, DAR si arbitrajul ne-a defavorizat flagrant.
Fara sa mai vorbim de fazale de la golurile primite, intrarea lui Labukas la Prepelita a fost clar de rosu.
Cred si sper ca sintem pe drumul cel bun.
HAI STIINTA !!!!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 28 Oct 2007, 00:15

Echipa din repriza 2a a fost chiar buna. Poate cu Florin Costea si ar fii si mai bine. Trebuia sa-l dam pe Baird daca chiar il vroia Levski...Ne-a pacalit la sfaristul sezonului trecut, si acuma suferim. Alex Costea cred ca ar fii 1000x mai bun.

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 28 Oct 2007, 01:20

Suntem cei mai buni dintre romani... suntem trendy, manelisti, ochelaristiiiiii! Fara numar, fara numar, fara numar...pt toti oltenii mei, frati de suferinta! :-D :mad:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 28 Oct 2007, 02:15

meciul s-a pierdut cind i-a bagat pe dina si pe baird. nu zic ca restul au jucat de nota 10, insa e greu sa joci bine cind esti injurat inca de la incalzire. orice atingere a mingii era sanctionata cu injuraturi pentru dorel. si nu ca ar fi fost cel mai prost jucator. din contra. a fost printre cei mai buni.
Am zis!!

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 28 Oct 2007, 02:56

manex scrie:meciul s-a pierdut cind i-a bagat pe dina si pe baird. nu zic ca restul au jucat de nota 10, insa e greu sa joci bine cind esti injurat inca de la incalzire. orice atingere a mingii era sanctionata cu injuraturi pentru dorel. si nu ca ar fi fost cel mai prost jucator. din contra. a fost printre cei mai buni.
dina si baird au fost titulari :(
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 28 Oct 2007, 03:23

Theodorus scrie:
manex scrie:meciul s-a pierdut cind i-a bagat pe dina si pe baird. nu zic ca restul au jucat de nota 10, insa e greu sa joci bine cind esti injurat inca de la incalzire. orice atingere a mingii era sanctionata cu injuraturi pentru dorel. si nu ca ar fi fost cel mai prost jucator. din contra. a fost printre cei mai buni.
dina si baird au fost titulari :(
se referea la faptul ca meciul era pierdut din min 1 :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 684
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Despre NIMENI NAPOLI si Baird

Mesaj de inima de leu » 28 Oct 2007, 09:15

Eu am scris inaintea meciului ca o sa faca NIMENI NAPOLI o echipa de n-a vazut lumea!! Am tot scris de cand a venit ca n-o sa faca nimic pentru ca echipei ii trebuie un antrenor cu experienta.De aia i-am si zis NIMENI NAPOLI.Totusi la unsprezecele de la Galati nu ma asteptam nici in visele cele mai urate..
CAT DE TAMPIT TREBUIE SA FII CA OM SI CAT DE NEPRICEPUT CA ANTRENOR CA SA-L BAGI PE BAIRD IN PRIMUL UNSPREZECE...Chiar nu poti sa-ti dai seama la antrenamente ca nu stie nimic cu mingea, ca nu e jucator de fotbal. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Bornescu a luat-o pe urmele lui Banica: primul gol e al lui in totalitate. E gol de portar de judet, de cascadorii rasului, de Stan si Bran..
P.S.Un punct pozitiv pentru Napoli ca sa fim cinstiti pana la capat: echipa a jucat totusi cate ceva, a jucat legat, a avut mai multa substanta.Joc de pase bun, dominare in multe momente, ceva ocazii create. Cu noroc puteau chiar sa castige.

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 28 Oct 2007, 09:49

il injurati degeaba pe Napoli. si mie mi se face rau de fiecare data cand ii vad in teren pe Baird sau Dananae, dar Napoli probabil ca a vrut sa-i vada pe Baird si Dina intr-un meci oficial si a mizat pe ambitia lor dupa ce au stat mult timp pe banca. sper ca si-a dat seama definitiv ca astia trei n-au ce cauta in prima echipa, iar de Baird trebuie sa scapam cat se poate de repede. raman de parere ca repriza a doua a fost cea mai buna de la meciul cu Farul. au legat, au stat bine in teren, n-a avut cine s-o bage in poarta. e infrangerea care m-a durut cel mai mult pentru ca meritam mai mult, dar e si prima dupa care parca am ceva sperante.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 28 Oct 2007, 12:21

sa nu cumva sa ii fi vrut sa-i vada altcineva pe dina si pe baird inapoi in echipa
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 28 Oct 2007, 12:28

U scrie:
alex.p scrie:Ma uit a nu stiu cata oara la reluarile golurilor, si la primul e off-side la D. Stan (nr. 19) care e clar in afara jocului in momentul in care Paraschiv reia cu capul spre poarta si intinde piciorul sa joace mingea. La golul 2 nici vorba de fault la lovitura aia libera. Asa ca..... :-x augustus.
iar o luam cu arbitrii??? :mad: la golu 2 daca borneascu IESEA pe centrare si retinea mingea ramanea egal! la golu 1 daca acelasi bornescu vb cu ciuca nu luam gol!
1. Off-side clar la golul 1 al lor. (nr. 19, Stan e in afara jocului)
2. Rosu direct la 8 (labukas parca) la intrarea intentionata, fara minge, asupra lui Prepelita.
3. Wobay a luat galben ca a jucat mingea dupa fluierul arbitrului. Corect, dar trebuia sa ii dea si lui Jula care a tras la poarta (si Mircea o furase) dupa fluierul arbitrului. Faza urmata la 2-3 minute de un fault al aceluiasi Jula la mijlocul terenului, din spate, faza la care a luat galben. Era in mod normal al 2-lea si rosu.
4. Faza golului 2: in primul rand ca nu a fost niciun fault acolo. Si in al doilea rand, daca Jula era eliminat (asa cum trebuia, vezi pct. 3), atunci faza nu mai avea loc.

Astea sunt in mare fazele pe care i le imput arbitrului. Daca nici asta nu e hotie....

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 28 Oct 2007, 12:29

Zapada scrie:sper la un egal, daca portarul nu face greseli mari

portarul a gresit si asa am luat bataie, pacat
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis