Otelul Galati-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Otelul?

Poll ended at 26 Oct 2007, 13:14

Victorie
15
26%
Egal
9
16%
Infrangere
33
58%
 
Total votes: 57

Dan

Mesaj de Dan » 27 Oct 2007, 16:01

Nush ce sa mai zic. S-ar putea ca intr-un final idiotii astia sa ajunga fotbalisti mari si Craiova din nou campioana, dar mare lucru daca si noi o sa mai apucam vremurile alea.

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 27 Oct 2007, 16:01

astazi s-a vazut clar cine nu ar trebui sa fie in primul 11 !!! Mititelu sa taca din gura, sa nu mai comenteze ca de ce il injura suporterii, s-a vazut clar, baird,dina, dananae si gargalie nu au ce cauta in echipa, avem jucatori mult mai buni ca ei care stau pe banca, Costea, Lutu de ce nu jucara ? pt ca nu au loc nici pe banca de Baird, dina si alti terminati de nu stiu sa faca o preluare. Asa se intampla cand ai idol un cioban :(

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 27 Oct 2007, 16:01

cata prsotieeeeeeeeeeeeeeeeee ....... ce :bad: cauta macaronarul asta aici ca e vai de mama lui .... ce :eek: cauta baird dina gargalie si dananae titulari ??? Pai juca barboianu de 15 ori mai bine decat taranu de dananae si nu inteleg de ce nu e titular !

La golul 2 nu sari nimic la cap si ne miram de ce ne luam gol .......... suntem varza ! Mititelu-le pleaca in mm de aici ca esti pe dinafara si ia-l si pe macaronar cu tine !!! Ai distrus echipa asta cu experimentele tele fmmm de oaspatar !!!!!

Tanasa ala e prafffffffffffffffff ....... si cred ca trebuie promovati tineri gen barboianu , gangioveanu , costea II .


Costea e accidentat , suspendat sau de ce nu juca ?

Avatar utilizator
Junkyard
membru
membru
Mesaje: 136
Membru din: 02 Apr 2006, 21:51

RUSINE!!!

Mesaj de Junkyard » 27 Oct 2007, 16:03

Nu mai suport bataia asta de joc!!!
Am ajuns ciuca batailor de la toti descultii!!!
Nu este capabil sa aduca jucatori si antrenori - AFARA!!!
Trebuie sa luam atitudine imediat!!!Sa il inlaturam pe acest lautar care a ajuns sa isi bata joc de noi,ne-a transformat echipa noastra in candidata permanenta la retrogradare!!!
Nu am mai fost demult la stadion,si nici nu am avut ce sa pierd,dar am sa vin de-acum incolo numai ca sa il hudui pe miti pana pleaca!!!HUUUOOOOOOO!!!
6 ani pierduti fara nicio performanta trebuie sa se opreasca!
mititelu GUILTY!

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Mesaj de LUTU » 27 Oct 2007, 16:04

prost n-au jucat in repriza a 2a
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 27 Oct 2007, 16:06

vere ce parnaii avem titulari. eu nu inteleg de ce nu juca astazi costea titular. e asa de greu sa-ti dai seama ba ochelaristule chelios ca dina nu e in stare sa faca o preluare, iar baird nu stie ce e aia sa dea gol. ce mortii lui e greu asa fotbalul asta
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Oct 2007, 16:06

1. de joc sint destul de multumit, pacat ca luam pt a doua oara gol in ultimele minute
2. mi-au placut sincer Wobay, Prepelita si Rose..pacat ca n-a jucat Fl Costea
3. prost au jucat Dananae(bulevard pe partea lui), Baird(a alergat pe linga minge si joc), Gargalie(practic n-a reusit sa inchida deloc)...cita diferenta intre el si G.Paraschic sau chiar saceanu. Din pacate, doi oameni importanti in echipa au jucat slab ..Ciuca...nesigur in prea multe momente si..Bornescu caruia parca i-a fost frica sa iasa pe centrari

acceptabil pt D. Stoica, Dina si Mitchell...Tanasa n-a prea reusit sa intre in joc dar mi s-a parut mai ....fotbalist fata de Baird......Barboianu n-a rupt gura targului dar a fost clar mai bun decit Dananae


nu-i nimic...presimt eu ca luam puncte tocmai in meciurile tari.....hai ucv
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 27 Oct 2007, 16:07

Baaaaa, ce banalitati spune napoli asta dupa meci!!!
Cica deocamdata e multumit de lot... :-x
E clar. :mad:
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 27 Oct 2007, 16:07

pai in meciu asta bornescu ce a cautat in poarta????? scuze si vinovati se pot gasii la infinit, cert este ca in a2a repriza echipa a jucat bine, poate ca am avut si ghinion....nu stiu se pot spune multe!
mi se pare ciudat ca bornescu dintr-un portar sigur la meciu asta i-au cam tremurat chilotii!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Oct 2007, 16:09

sint si eu de acord cu cei care i-ar fi vrut in teren pe Costea si Lutu in locul unui Baird sau A.Ionescu.....chiar dina

e clar ca Dananae e complet iesit din forma...gargalie ala e si el in plus acolo
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 27 Oct 2007, 16:10

Pai l-au speriat kktii cu suspendarea aia. :-x
Bornescu era omul de baza al echipei. va dati seama ce ne-ar face astia daca am ameninta podiumul? :o:
Last edited by Nea Marin on 27 Oct 2007, 16:11, edited 1 time in total.
STIINTA SUNTEM NOI !

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 27 Oct 2007, 16:10

Nea Marin scrie:Baaaaa, ce banalitati spune napoli asta dupa meci!!!
Cica deocamdata e multumit de lot... :-x
E clar. :mad:
pai ba cand echipa si transferurile sunt facute de un ochelarist chelios si de un impresar caruia ii se rupe de Craiova ... ce mai vrei

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 27 Oct 2007, 16:11

Nea Marin scrie:Pai l-au speriat kktii cu suspendarea aia. :-x
pai daca dupa o etapa de suspendare joaca asa....ma gandesc ce s-ar fi intamplat daca statea cele 6 etape!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 27 Oct 2007, 16:13

Uzzi scrie:
Nea Marin scrie:Baaaaa, ce banalitati spune napoli asta dupa meci!!!
Cica deocamdata e multumit de lot... :-x
E clar. :mad:
pai ba cand echipa si transferurile sunt facute de un ochelarist chelios si de un impresar caruia ii se rupe de Craiova ... ce mai vrei
:-x miti :-x stalinescu
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Oct 2007, 16:13

in orice caz...Bornescu juca speriat de bombe....a fost si foarte tracasat..asta e..isi revine bornescu..trebuie incurajat in primul rand de staful tehnic
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Închis