Otelul Galati-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Otelul?

Poll ended at 26 Oct 2007, 13:14

Victorie
15
26%
Egal
9
16%
Infrangere
33
58%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 27 Oct 2007, 18:27

Pacala scrie:corect....mititelu este in acest moment singura solutie.....poate daca ar cumpara patriciu echipa...in rest, n-are cine s-o ia fara ca echipa sa nu ajunga iar satelitul echipelor din bucuresti
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: patriciu cumapara echipa inca de cand a luat-o mighty in 2005! :laughing: :laughing:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 27 Oct 2007, 18:29

Patriciu cred ca ar da jumate din echipa la bucuresti. El ar lua stiinta ca o afacere..Mititelu a luato din pasiune. Unii chiar nu vor sa vada ca echipa sufera nu de talent..ci de mentalitate. Si voi care o injurati fara nici un argument (asta nu este argument: mititelu investeste sau pleaca pentru ca omul a investit destul si inca o face)..voi nu faceti nimic decit sa ii slabiti si mai tare.
Last edited by omaciu on 27 Oct 2007, 18:31, edited 1 time in total.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Oct 2007, 18:31

Inca un experiment ratat . Toti fotbalisti pe banca si in tribuna , toti "jucatorii de fotbal " in teren . Multumim Napoli & Mititelu . Vlade unde-i antrenoru ala cu cel putin 2 sezoane experienta la o echipa de prima liga ? Nu vreau sa va jignesc , dar va declar incompetenti . E imposibil sa faci echipa in halu` asta , jocul s-a schimbat mult in repriza a 2 a dupa ce a facut schimbarile . Vinovat Napoli sau cel ce a facut echipa , dar inainte de asta conducerea e varza . Va rugam DEMISIA , nu mai tineti cu dinti de scaunul ala numai de dragul de a fi in conducerea Universitatii .
Imagine

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 27 Oct 2007, 18:51

cos22min scrie:Inca un experiment ratat . Toti fotbalisti pe banca si in tribuna , toti "jucatorii de fotbal " in teren . Multumim Napoli & Mititelu . Vlade unde-i antrenoru ala cu cel putin 2 sezoane experienta la o echipa de prima liga ? Nu vreau sa va jignesc , dar va declar incompetenti . E imposibil sa faci echipa in halu` asta , jocul s-a schimbat mult in repriza a 2 a dupa ce a facut schimbarile . Vinovat Napoli sau cel ce a facut echipa , dar inainte de asta conducerea e varza . Va rugam DEMISIA , nu mai tineti cu dinti de scaunul ala numai de dragul de a fi in conducerea Universitatii .

o: o: o: o: o: o: o: o: o: o: aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda o: o: o: o: o: o: o: o: o:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Oct 2007, 19:01

patriciu nu ar avea interes sa dea jucatori...e mult prea bogat pt a pune botu la citeva sute de mii de euro......cind a fost paunescu..echipa se batea la titlu...unul ca patriciu ar lua-o pt imagine ca iancu, copos, gigi becali sau unguru ala de la cluj

numai ca e o situatie ipotetica..patriciu nu s-a inghesuit...asa ca tot mititelu e solutia pt moment.....era o discutie ipotetica
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Oct 2007, 19:03

Bun . Nu avem altul , pe Mititelu il acceptam ... dar pe cei pe care i-a adus pe langa el ? Cu astia ce ne facem ?
Imagine

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Oct 2007, 19:04

o piatra la ureche :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Oct 2007, 19:06

Pe ei ii doare undeva . Pai de exemplu fotbalistii din cand in cand au primele si contractele blocate . Ei ori ca lucreaza 24 din 24 ori ca sta tot banii aia ii ia ...
Imagine

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 27 Oct 2007, 19:13

Ma oameni buni . Nu-i mai dati zor cu Patriciu ca nu vine ala in veci vecilor la Craiova . D-aia credeti voi ca-i arde lui ? Sa se bage in fotbal ?
Si chiar daca l-ar interesa , credeti ca ar veni in nebunia asta de la noi unde exista 10.000 de grupulete si toti vor sa-ti buna bete in roate ? Si scandaluri saptamanale ... Eu cred ca mai degraba ar prelua o echipa unde sa aiba liniste , gen Farul sau Poli Iasi sau Oradea ... unde i-ar face aia statuie daca ar obtine o calificare in UEFA . Eu , cel putin , daca as avea bani si nu as fi suporter al Craiovei , cred ca asa as face .

Deocamdata , asta e .. Pe astia ii avem cu astia defilam .
Trebuie sa apara soarele si pe strada noastra odata ... :)(

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Oct 2007, 19:17

eu daca as avea banii lui Patriciu..chiar as lua U Craiova.... asta chiar si daca nu as tine cu ea...brand, suporteri..istorie....asta da trambulina

la noi e scandal pt ca in afara lui paunescu au fost oameni fara putere financiara deosebita........se pun bete in roate oamenilor slabi..unul tare striveste betisoarele...daca se gasesc si nebuni sa incerce sa puna

hai ca vorbim aiurea...nu l-am auzit vreodata pe patriciu zicind macar ca vrea sa cumpere echipa...la mititelu a venit doar slugoiul gabi popescu pus de f.ecali si borcei...sa ia echipa pe nimic ...pt citiva jucatori care ar face tusa pe la echipele din buci
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 27 Oct 2007, 20:08

cand dracu mai castigam si noi?..si nu doar un meci...
"constanta" este un cuvant care nu ne reprezinta deloc. si "profesionalism" la fel.
I love U !

conStiinta

Mesaj de conStiinta » 27 Oct 2007, 20:11

ptr. conducerea lu' peste: decent ar fi sa va dati DEMISIA!!!!!

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 27 Oct 2007, 20:24

din pacate nu reusim sa ne revenim si nu avem constanta in evolutii, chiar in timpul aceluiasi meci avem o evolutie fluctuanta
nu se poate saa pierdem in fiecare etapa si noi sa tot speram ca ne revenim
echipele mari cand au asa probleme schimb aantrenori, adfuc alti jucatori la noi chiar nu se poate?

P.S. am vazut faultul portarului de la Bistrita care l-a rupt pe Ochirosii si nici macar nu a fost eliminat
as fi tare curios sa vad daca se sesizeaza cineva si va fi suspendat 6 etape

sau cel putin ai nostri vor face vreun memoriu cum au facut aia? pt ca se aude ca fotbalistul va sta pe tusa cel putin 6 luni!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

syncu
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 27 Oct 2007, 20:44

nu ai cum

Mesaj de syncu » 27 Oct 2007, 20:50

MAH,VAD AICI...multe opinii,acuze alea alea....dar nimeni nu-l acuza pe RETARDATU ALA DE BAIRD care este tinut meci de meci titular...!ESTE INCREDIBIL...PWR SI SIMPLU INCREDIBIL.A FOST SI ASTAZI LA GALATI SI PRAD...DISTRUS...IROSESTE O MULTIME DE OCAZII ...UN IMPIEDICAT!NU PRICEP DE CE ESTE TITULAR TOTDEAUNA SI NIMENI NU ZICE NIMIC! :o: :!:

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Oct 2007, 21:07

Pai deja ne-am saturat de cate ori am spus despre Baird :laughing:
Imagine

Închis