Otelul Galati-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Otelul?

Poll ended at 26 Oct 2007, 13:14

Victorie
15
26%
Egal
9
16%
Infrangere
33
58%
 
Total votes: 57

JustME

Mesaj de JustME » 28 Oct 2007, 12:34

Zapada scrie:
Zapada scrie:sper la un egal, daca portarul nu face greseli mari

portarul a gresit si asa am luat bataie, pacat

crezi ?! eu zic ca nu e vina portarului ca la fazele fixe nimeni din apararea noastra nu era capabil sa respinga o minge din careu .. probabil ca si Mircea are partea lui de vina ca nu a iesit pe centrare .. dar totush apararea noastra ce facea ?!?!?!?

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 28 Oct 2007, 12:35

hai ma, sa nu mai cautam scuze cu arbitrii. am luat bataie pentru ca suntem copti. nu putem sa dam vina pe arbitrii, ca nu ei pot sa inscrie in locul inaptilor de baird si dina. ne-au batut aia pentru ca au fost mai buni ca noi la fazele fixe si stiu cum sa dea o centrare ca lumea, nu ca woobay
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 28 Oct 2007, 13:55

am auzit ceva de genu k schimbarile au fost inspirate...la ce jucatori erau p banca de rezerva, orice schimbare era inspirata, pt k in teren erau oameni care nu meritau nici sa fie in lot..
jocul nu a fost catastrofal, dar parca fara orizont sau idee de joc in prima repriza..+k e f greu sa castigi un concurs de inot knd ai 2-3 pietre de moara legate la gat...andrei ionescu mi s a parut extraordinar de knd a intrat, uby a avut cu cine sa combine, prepelita si a revenit si a jucat f bine la mijloc...dorel a facut iar un meci f bun....atacul nostru, cam 0
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

marcel
membru
membru
Mesaje: 233
Membru din: 12 Apr 2004, 12:09

Mesaj de marcel » 28 Oct 2007, 14:21

Theodorus scrie:marcel unde esti tata?
acum ajunsei si io la calculator.nici meciul nu-l vazui doar la radio .nasol , cred ca un egal era mai convenabil pt noi :)( oricum ,,cu stiinta pana la moarte"

mack
senior
senior
Mesaje: 394
Membru din: 04 Oct 2005, 19:01

Mesaj de mack » 28 Oct 2007, 15:42

la golul doi nu afost vina lui Bornescu.
era un grup de 3 juc. galateni fara ca nimeni sa incerce macar sa-i incurce.mai mult ,era sa se loveasca intre ei juc. galateni. Jelev cu inca unu.

Prima repriza foarte slaba.A doua mult mai buna dupa schimbarile facute.

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 28 Oct 2007, 15:50

mack scrie:la golul doi nu afost vina lui Bornescu.
era un grup de 3 juc. galateni fara ca nimeni sa incerce macar sa-i incurce.mai mult ,era sa se loveasca intre ei juc. galateni. Jelev cu inca unu.

Prima repriza foarte slaba.A doua mult mai buna dupa schimbarile facute.
oricum se vede ca ii e frica lu bornescu sa mai iese cum facea inainte ..... sa speram ca-si revine repede .

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 28 Oct 2007, 17:39

mack scrie:la golul doi nu afost vina lui Bornescu.
cum Doamne iarta-ma bornescu n-a avut nicio vina!? :o mai oameni buni ambele centrari au fost in 6 m!!!! unde portarul este suveran! daca nu iesi la centrarile din 6 m atunci la ce mingi inalte mai iesi???
adevarul este ca nimeni de la club nu este vinovat....vinovati santem noi pt ca ii sustinem si credem in ei.....mai precis in UNIVERSITATEA CRAIOVA care este reprezentata de evolutiile lor!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 29 Oct 2007, 09:16

Ma uit la http://www.craiova-maxima.ro/clasamente/ si nu-mi vine sa cred.

Avem o tendinta identica cu cea a lui Dina in meciul de la Galati:


Imagine

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 29 Oct 2007, 10:22

DoRyN scrie:Ma uit la http://www.craiova-maxima.ro/clasamente/ si nu-mi vine sa cred.

Avem o tendinta identica cu cea a lui Dina in meciul de la Galati:


Imagine
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 29 Oct 2007, 11:54

galatiul era de batut...pacat ca nu avem echipa...

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 29 Oct 2007, 16:42

gsm scrie:galatiul era de batut...pacat ca nu avem echipa...
... caci atitudinea patronului este exemplara
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 29 Oct 2007, 19:41

daca lua golurile banica ii saream in cap cu totii asa, cu jose e vina apararii. nu comentez atacul dar e primul meci in care legam pase la mijloc si ne cream ocazii de gol. parca miti are dreptate cand spune ca unii nu joaca pt echipa si daca vrea sa cumpere ceva sa cumpere un fundas ca suntem varzzzzzza.
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 29 Oct 2007, 19:56

Guardiola scrie:daca lua golurile banica ii saream in cap cu totii asa, cu jose e vina apararii. nu comentez atacul dar e primul meci in care legam pase la mijloc si ne cream ocazii de gol. parca miti are dreptate cand spune ca unii nu joaca pt echipa si daca vrea sa cumpere ceva sa cumpere un fundas ca suntem varzzzzzza.
Cred ca un singur fundas nu e de ajuns. Suntem descoperiti pe ambele benzi + cel putin 1 fundas central. Daca mai pleaca si Stoica in iarna, e clar, atunci trebuie 2 fundasi centrali. Trebuie avut grija de faptul ca nu avem fundas de viteza, asa cum nu avem nici de forta (Ciuca, Stoica si Mitchell sunt intermediari viteza-forta, adica nici una nici alta :)( ).

Probabil ca la mijloc stam cel mai bine, insa in atac mai avem nevoie, in primul rand sa il dam afara pe baird, si apoi sa cumparam 1 atacant de careu. De preferat de picior stang, deoarece Wobay e singurul atacant de picior stang din lot (pe Rose nu il pun la socoteala, ca vad ca numai aparare/mijloc e pus sa joace).

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 29 Oct 2007, 20:06

pai asa a vrut si cartu(cica) 3 jucatori de valoare in iarna. dar noi(conducerea) vrem performanta cum il vrea base pe tariceanu
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 29 Oct 2007, 20:07

DAmpezzO scrie:Ii facem si p'astia..suntem in forta...daca fac rost de Tuiiica batem cu 2-1 :up:
Vere nu facui rost de Tzuiiiica, ne batura ei cu 2-1, fira-as al dreq !!!

Închis