Universitatea Craiova - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum se va termina derby-ul studentesc :))?

Poll ended at 31 Oct 2007, 09:25

Batem noi
17
31%
Facem egal
11
20%
Bat ai lor
27
49%
 
Total votes: 55

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 02 Noi 2007, 20:19

alex.p scrie:Inca nu vreu sa spun daca Napoli e sau nu antrenor adevarat. Mai are 3 meciuri cu javrele, oile si oile ale mici si apoi imi dau si eu un verdict.
..mai rar un asa exemplu de maturitate!! o:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 03 Noi 2007, 10:53

extradordinar...cat de BOUUUUUUUUUUUUUUUU poate sa fie ioanitioaia...cum sa nu fie penalty la costea????? e clar cred ca la anul vom juca la matineu...

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Mesaj de marius_vl » 03 Noi 2007, 11:01

gsm scrie:extradordinar...cat de BOUUUUUUUUUUUUUUUU poate sa fie ioanitioaia...cum sa nu fie penalty la costea????? e clar cred ca la anul vom juca la matineu...
Pai cum iti dadusi tu seama de chestia asta?Nu e clar deloc,iti zic eu...

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 03 Noi 2007, 17:14

T@V scrie:
BALLY scrie:
T@V scrie:Voi cred ca ati fost la o nunta / chef ceva pe weekend, si servirati oleaca mai mult din tulburelul de pe masa. Ne desfiinteaza Timisoara, sa se razbune pe umilinta care le-a tras-o pasarica in returul de anu' trecut.
0-3 sau 0-4 o luam. :(
Si daca le dam multe, dai un spritz? :)(
S-a facut! Io nu cer nimic daca se adeverste ce spusa-i io, ptr ca vreau sa iasa ca voi. Daca le dam multe, fac cinste! Si nu-i musai sa le dam multe, macar sa batem, fac cinste!!!
Bai tata, matale nu zici nimic? Pai ai de primit de baut, si taci mac? :o
Cautam sa vad ce pronostic am dat cu Petro=Jucatorii violeti... Vroiam sa dau tot asa un pronostic pentru javre .... si am gasit asta....
Nu mai pot, fierb... :mad:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 03 Noi 2007, 17:29

T@V scrie:
T@V scrie:
BALLY scrie: Si daca le dam multe, dai un spritz? :)(
S-a facut! Io nu cer nimic daca se adeverste ce spusa-i io, ptr ca vreau sa iasa ca voi. Daca le dam multe, fac cinste! Si nu-i musai sa le dam multe, macar sa batem, fac cinste!!!
Bai tata, matale nu zici nimic? Pai ai de primit de baut, si taci mac? :o
Cautam sa vad ce pronostic am dat cu Petro=Jucatorii violeti... Vroiam sa dau tot asa un pronostic pentru javre .... si am gasit asta....
Nu mai pot, fierb... :mad:
fiti-ar botezu al draq :mad:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 03 Noi 2007, 17:33

gsm scrie:extradordinar...cat de BOUUUUUUUUUUUUUUUU poate sa fie ioanitioaia...cum sa nu fie penalty la costea????? e clar cred ca la anul vom juca la matineu...
te inseli amarnic...adica..NU VOM JUCA LA MATINEU!!! :cool:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 03 Noi 2007, 17:43

FreakBoy scrie:fiti-ar botezu al draq :mad:
E nunta gazare, ca daca era botez, ma eschivam io. :( Chiar daca am zis ca nu mai calc pe stadion, dupa meciul de la Galati. :mad:

Raven

Mesaj de Raven » 11 Noi 2007, 15:28

Cand nu vii tu la stadion bate Stiinta. Mai bine stai acasa.

Filmul meciului aici:



Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 11 Noi 2007, 15:32

Che tata, ia-ti trepied ca-ti tremura mana
C O P A C U LImagine

Raven

Mesaj de Raven » 11 Noi 2007, 15:37

Copace ai filmat vreodata ceva in viata ta?

Eram sigur ca nu. Camera saraca, are un filtru care inlatura tremuratul mainii. Dar cand faci un zoom de 34x nu ai ce sa ii mai faci. acolo poate sa bata si vantul si se cunoaste. In plus stau in jurul meu numai golani care ma misca in toate felurile cand filmez. Unii se bucura ca macam, altii se ofitca cand rateaza Baird, dar toti sunt foarte suparati pe Dananae.

Crezi ca ma lasa jandarmii cu trepiedul la stadion? Or sa zica ca e obiect contondent la mintea lor...

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 11 Noi 2007, 16:38

Raven scrie:Copace ai filmat vreodata ceva in viata ta?

Eram sigur ca nu. Camera saraca, are un filtru care inlatura tremuratul mainii. Dar cand faci un zoom de 34x nu ai ce sa ii mai faci. acolo poate sa bata si vantul si se cunoaste. In plus stau in jurul meu numai golani care ma misca in toate felurile cand filmez. Unii se bucura ca macam, altii se ofitca cand rateaza Baird, dar toti sunt foarte suparati pe Dananae.

Crezi ca ma lasa jandarmii cu trepiedul la stadion? Or sa zica ca e obiect contondent la mintea lor...
Berbecule, am camera de cand erai tu copil mic. Si da, am filmat sute de ore. Si da, am si eu stabilizator de imagine (nu filtru, berbecule, aia e altceva). Si da, berbecule, la 34x iti trebuie trepied. Iti arat eu filmare la 100x cu trepied care este perfecta. Sincer, imi parea rau de tine cand iti faceau p'aci tot felul de mizerii. De o bucata de timp realizez ca o meriti cu varf si indesat.
C O P A C U LImagine

Raven

Mesaj de Raven » 11 Noi 2007, 16:42

Hai vrei sa ne batem in camere video? :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 11 Noi 2007, 16:44

Raven scrie:Hai vrei sa ne batem in camere video? :laughing: :laughing: :laughing:
Inca nu s-a inventat domeniul in care sa ma contrez cu tine fara sa fie pierdere de timp din partea mea. Un ignore e mai potrivit.

Scuze de offtopic celorlalti dar ma umplu de nervi neterminatu' asta.
C O P A C U LImagine

Raven

Mesaj de Raven » 11 Noi 2007, 16:49

Astept sa vad filmarea ta de la urmatorul meci al Stiintei. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 11 Noi 2007, 16:57

Raven scrie:Astept sa vad filmarea ta de la urmatorul meci al Stiintei. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Alo moderatorii...cand ii dati ban?
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Închis