Steaua-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu oile ?!

Poll ended at 10 Noi 2007, 16:24

victorie
31
40%
egal
35
45%
pierdem
11
14%
 
Total votes: 77

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 12 Noi 2007, 17:44

Erau goluri date pana in minutul 65. Aveau destul timp sa revina la apararea din primele 30 de minute si sa rezolve meciul. Adica acea aparare la care viseaza orice sofer: bulevarde largi, libere, pe care poti sa mergi in viteza. :)( Pana la golul lor noi pur si simplu i-am invitat sa dea gol, dar aia sunt prea prosti si le-a luat aproape 30 de minute!

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 12 Noi 2007, 17:55

alex.p scrie:Erau goluri date pana in minutul 65. Aveau destul timp sa revina la apararea din primele 30 de minute si sa rezolve meciul. Adica acea aparare la care viseaza orice sofer: bulevarde largi, libere, pe care poti sa mergi in viteza. :)( Pana la golul lor noi pur si simplu i-am invitat sa dea gol, dar aia sunt prea prosti si le-a luat aproape 30 de minute!
de acord o:
@guardiola: daca imi gasesti tu mie un atacant precum Florin Costea in Romania iti dau tie 3 milioane de dolari si il cumpar
jucatorul asta daca pleaca in strainatate o sa ajunga mare
Forza STIINTA

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 12 Noi 2007, 17:58

Bals_Boy scrie:
alex.p scrie:Erau goluri date pana in minutul 65. Aveau destul timp sa revina la apararea din primele 30 de minute si sa rezolve meciul. Adica acea aparare la care viseaza orice sofer: bulevarde largi, libere, pe care poti sa mergi in viteza. :)( Pana la golul lor noi pur si simplu i-am invitat sa dea gol, dar aia sunt prea prosti si le-a luat aproape 30 de minute!
de acord o:
@guardiola: daca imi gasesti tu mie un atacant precum Florin Costea in Romania iti dau tie 3 milioane de dolari si il cumpar
jucatorul asta daca pleaca in strainatate o sa ajunga mare

era o ironie

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Mesaj de OVI2806 » 12 Noi 2007, 19:19

Ochelaristu' a trantit meciul.Nenorocitii de 'fotbalisti' de fapt niste spurcaciuni au facut jocurile lu' steaua.RUSINE! decat cu un " linge-n****steaua" mai bine in B.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 12 Noi 2007, 19:31

Un lucru e clar . Meciul cu Dinamo a fost foarte diferit , fata de cel cu Steaua . Motivele ? Suntem prea mici pentru a le sti noi din pacate :-(
Imagine

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Noi 2007, 20:48

Guardiola scrie:
DoRyN scrie:
cerni scrie: nu esti tu un pic cam PROST? :-x
Asta e noua reclama cu PIC la Craiova !
adevarul ca e prost de rupe. eu l-as da pe costea si pe 2 milioane, iar pe borne as mai scoate inca unul. aici aveti dreptate. oricum banica e de viitor, si lui costea ii gasim rpd ilocuitor

banica e de viitor ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . banica de cand s-a lansat, si pana cand o sa moara o sa fie de viitor, dar o sa traiasca in prezent.
iar lui costea, nu-i gasesti inlocuitor decat in persoana lui bogdan stancu. e super atacant costea, da are un defect ca nu poate sa alerge mai mult si ca se accidenteaza des
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 12 Noi 2007, 22:16

BluBoy scrie:
Guardiola scrie:
adevarul ca e prost de rupe. eu l-as da pe costea si pe 2 milioane, iar pe borne as mai scoate inca unul. aici aveti dreptate. oricum banica e de viitor, si lui costea ii gasim rpd ilocuitor

banica e de viitor ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . banica de cand s-a lansat, si pana cand o sa moara o sa fie de viitor, dar o sa traiasca in prezent.
iar lui costea, nu-i gasesti inlocuitor decat in persoana lui bogdan stancu. e super atacant costea, da are un defect ca nu poate sa alerge mai mult si ca se accidenteaza des
Se rezolva la iarna cand o sa faca pregatirea fizica cu preparatorul adus de Napoli. Alta problema: e cam egoist
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

exxtasy
membru
membru
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2006, 10:25

Mesaj de exxtasy » 12 Noi 2007, 22:21

dupa ce vazui acum cu pandurii ma convinsai.cum SA NU FIE BLAT ???? oile nu jucara nimic !!!
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 12 Noi 2007, 22:23

exxtasy scrie:dupa ce vazui acum cu pandurii ma convinsai.cum SA NU FIE BLAT ???? oile nu jucara nimic !!!
corect

P.S. ti-am modificat putin mesajul

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

Mesaj de virus alb-albastru » 12 Noi 2007, 22:40

astia or fi zis ca pe Pandurii ii bat fara aranjament... uite ca s-au inselat :)

batranu
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 1
Membru din: 12 Noi 2007, 22:54

Mesaj de batranu » 12 Noi 2007, 22:58

felicitari Pandurii :))

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 13 Noi 2007, 00:15

Si uite ca stOAIA nu mai are sanse la titlu dar noi le-am dat 3 pct pe degeaba.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 13 Noi 2007, 00:23

DarkComy scrie:Si uite ca stOAIA nu mai are sanse la titlu dar noi le-am dat 3 pct pe degeaba.
nu cred ca pe degeaba... au luat ospatarul ceva... mai ramane sa aflam ce

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 13 Noi 2007, 00:36

FanStiinta scrie:
DarkComy scrie:Si uite ca stOAIA nu mai are sanse la titlu dar noi le-am dat 3 pct pe degeaba.
nu cred ca pe degeaba... au luat ospatarul ceva... mai ramane sa aflam ce
Nu ma intereseaza ce a luat. Daca am ajuns sa facem blat si cu oile, e rau. Nu am suferit destul in perioada Netoiu cand am fost capra lui dinamo? acum trebuie sa stam capra si in fata stelei?
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 13 Noi 2007, 10:10

DarkComy scrie:Nu am suferit destul in perioada Netoiu cand am fost capra lui dinamo? acum trebuie sa stam capra si in fata stelei?
Atunci eram capra, acum e doar un soi de barter :-) Primim la schimb ceva, stai linistit
C O P A C U LImagine

Închis