Ceahlaul - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ceahlaul - Universitatea Craiova

Poll ended at 30 Noi 2007, 20:41

Victorie! Trebuie sa avem o iarna linistita
33
70%
Egal
11
23%
Infrangere
3
6%
 
Total votes: 47

poraimos
membru
membru
Mesaje: 230
Membru din: 21 Apr 2007, 23:55

Mesaj de poraimos » 02 Dec 2007, 18:09

Livius scrie:
poraimos scrie:
Livius scrie: scoateti-l de pe forum daca nu-si schimba semnatura si imaginea atasata... ce libertate mah nenorocitule, voi ce libertate lasati romanilor in timpul dominatiei voastre... :o: daupa ce am vazut cu meciul, il mai vad si pe asta acuma.... :bad:
f.... in g de nenorociti... v-as da numai libertate.... :bad:
prostule sunt oltean getbeget..care **** mea e problema ta?
nu mai fa glume care nu-si au niciun rost si cu atat mai putin haz.
:))) ai modificat mesajul...nu e nicio gluma.. E O PARERE...

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 02 Dec 2007, 18:09

poraimos scrie:
Livius scrie:
poraimos scrie: prostule sunt oltean getbeget..care **** mea e problema ta?
ba jigodie, si asa am o gramada de nervi, veze-ti de trebuirle tale si inainte sa mai faci alte chestii, mai foloseste-ti draq capul ala, ca nu-ti sta degeaba pe umeri.
ma doare in **** de nervii tai....controleaza-ti vorbele ..ca nu stim cum ne intalnim odata...
gata ca m-am speriat.... daca ai ceva de zis, fa-o pe privat, ca si asa e destul de multa lume suparata, nu cred ca mai are chef si de asta.

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 684
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Mesaj de inima de leu » 02 Dec 2007, 18:12

Apărarea a mâncat meciul! Ăla de la Ceahlăul a fost mai liber la faza golului decât la toate antrenamentele pe care le-a făcut în viaţa lui.
Plus că "marii" jucători Costea şi A.Ionescu nu ştiu să dribleze decât de-a latul terenului sau, eventual, paralel cu linia de aut. Plus marele transfer Prepeliţă care e aşa de speriat de fundaşii adverşi de parcă toţi ar fi vânători. :)( :)(
Wobay nu mai poate juca mult pentru că e prea frig! Asta e o chestie serioasă. Nici Napoli nu se poate juca cu aşa ceva.De aia nu-l bagă.Şi poate s-o fi şi săturat omu de circul pe care-l face negroteiul de câte ori are mingea: driblează un adversar după care invariabil pierde mingea.

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 02 Dec 2007, 18:13

Eu stiu asa: daca ai jucator evaluat la peste 3 milioane de euro ala nu are voie sa joace la misto. Mai stiu ca daca ai un atacant in fata portii si nu e in stare sa o bage in ate sa nu mai joci si meciul urmator cu el 90 de minute, aplica-i o corectie morala, pedepseste-l cumva, pentru ca nu e prima data cand te faci de [cenzurat] maro. Mai stiu ca Baird n-o sa ajunga niciodata fotbalist si mai stiu ca antrenorul trebuie sa lea dea o sansa si unor jucatori de valoare, gen Wobay sau lutu. Pai pe terenul asta ca biliardul s-a vazut clar ca de cand a intrat WObay am avut ocazii clare. Lutu ce naiba are de nu joaca? E prea batran, in conceptia unora din club.
Bai Napoli am crezut in tine, dar cand pierzi in halul asta cu schiopii campionatului nu pot decat sa-ti zic ca esti la fel ca si actuala echipa a Craiovei: UN ANTRENOR DE PLUTON

P.S. Si mai stiu ca Dorel Stoica a ajuns din intamplare la nationala. Cu selectiile alea doua ramane la pensie. Azi mi-ai demonstrat ca esti la fel de penal ca echipa care te-a adus in fotbalul mare, Dierna Orsova. MARS
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 02 Dec 2007, 18:15

inima de leu scrie:Apărarea a mâncat meciul! Ăla de la Ceahlăul a fost mai liber la faza golului decât la toate antrenamentele pe care le-a făcut în viaţa lui.
Plus că "marii" jucători Costea şi A.Ionescu nu ştiu să dribleze decât de-a latul terenului sau, eventual, paralel cu linia de aut. Plus marele transfer Prepeliţă care e aşa de speriat de fundaşii adverşi de parcă toţi ar fi vânători. :)( :)(
Wobay nu mai poate juca mult pentru că e prea frig! Asta e o chestie serioasă. Nici Napoli nu se poate juca cu aşa ceva.De aia nu-l bagă.Şi poate s-o fi şi săturat omu de circul pe care-l face negroteiul de câte ori are mingea: driblează un adversar după care invariabil pierde mingea.
meciul ni l-am mancat nemarcand. In fotbal, poate veni o greseala sa iei gol, daca noi dadeam 3-4? :(

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 02 Dec 2007, 18:19

Ocazile se razbuna
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 02 Dec 2007, 18:22

Cum ma sa te bata rasii aia? :(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 02 Dec 2007, 18:22

T@V scrie:Cum ma sa te bata rasii aia? :(
daca iti bati joc de ocazii...

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 684
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Mesaj de inima de leu » 02 Dec 2007, 18:27

Uite aşa bine te bat râşii.Ori mergi pe ideea că tu conduci meciul, ataci, domini, rişti. Ori stai la cutie şi joci pe contraatac.Se pare că azi antrenorii şi jucătorii nu prea au fost hotărâţi.Aşa că au plimbat mingea 90 de minute la centrul terenului aşteptând să vadă ce fac ăia de la Ceahlăul : marchează sau nu?
Mai e mult până departe...

Dan

Mesaj de Dan » 02 Dec 2007, 18:30

OK. norocul meu ca intru mai tarziu pe forum dupa ce mi-am epuizat injuraturile.
Daca era 0-0 sau daca bateam acum laudam echipa, pe napoli si pe bird de ne sareau capacele. Adevarul e ca pana la gol am jucat foarte, foarte bine, cum de mult nu-mi amintesc sa fi jucat in deplasare (mult mai bine decat la Bistrita, de exemplu). Daca vom repeta meciuri bune, imposibil sa nu vina victoriile.
O echipa care rateaza mult e o echipa care stie sa isi creeze ocazii multe si mai devreme sau mai tarziu aceste ocazii se vor transforma in goluri.
Echipa e in crestere, important e sa confirme in meciurile urmatoare...

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 02 Dec 2007, 18:33

Dan scrie:OK. norocul meu ca intru mai tarziu pe forum dupa ce mi-am epuizat injuraturile.
Daca era 0-0 sau daca bateam acum laudam echipa, pe napoli si pe bird de ne sareau capacele. Adevarul e ca pana la gol am jucat foarte, foarte bine, cum de mult nu-mi amintesc sa fi jucat in deplasare (mult mai bine decat la Bistrita, de exemplu). Daca vom repeta meciuri bune, imposibil sa nu vina victoriile.
O echipa care rateaza mult e o echipa care stie sa isi creeze ocazii multe si mai devreme sau mai tarziu aceste ocazii se vor transforma in goluri.
Echipa e in crestere, important e sa confirme in meciurile urmatoare...
corect, oricat e de dureros, ganditi-va ca nimeni nu i-a inghesuit pe astia la modul in care am facut-o noi.

poraimos
membru
membru
Mesaje: 230
Membru din: 21 Apr 2007, 23:55

Mesaj de poraimos » 02 Dec 2007, 18:36

oricum..prea multi in jucatori in echipa care nu merita sa imbrace tricoul........

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 02 Dec 2007, 18:47

Dan scrie:OK. norocul meu ca intru mai tarziu pe forum dupa ce mi-am epuizat injuraturile.
Daca era 0-0 sau daca bateam acum laudam echipa, pe napoli si pe bird de ne sareau capacele. Adevarul e ca pana la gol am jucat foarte, foarte bine, cum de mult nu-mi amintesc sa fi jucat in deplasare (mult mai bine decat la Bistrita, de exemplu). Daca vom repeta meciuri bune, imposibil sa nu vina victoriile.
O echipa care rateaza mult e o echipa care stie sa isi creeze ocazii multe si mai devreme sau mai tarziu aceste ocazii se vor transforma in goluri.
Echipa e in crestere, important e sa confirme in meciurile urmatoare...
ma bucur ca existi... deja ma simt stingher cate-odata.

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 02 Dec 2007, 19:08

si mie mi-a placut maniera in care am jucat pana la primirea golului si franturi dupa. am fost la toate capitolele peste ei, mai putin la noroc si arbitru. sa vedem cum vom sta pe teren la meciul cu farul (pe care teoretic, la fel ca si cel cu ceahlau, ar trebui sa-l casitgam) si iasiul.
Off topic: poraimos, imi place semnatura ta!
I love U !

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 02 Dec 2007, 19:16

bur scrie:si mie mi-a placut maniera in care am jucat pana la primirea golului si franturi dupa. am fost la toate capitolele peste ei, mai putin la noroc si arbitru. sa vedem cum vom sta pe teren la meciul cu farul (pe care teoretic, la fel ca si cel cu ceahlau, ar trebui sa-l casitgam) si iasiul.
Off topic: poraimos, imi place semnatura ta!
mda...napoli are scuza ca a preluat echipa din mers!!...@poraimos, mie nu imi place semnatura ta...dar asa e in democratie!!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Închis