F.C. Farul Constanta - F.C. Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu marinarii?

Poll ended at 09 Dec 2007, 01:46

Surprinzator, da batem !!!
38
67%
Egal si parca tot e rau
7
12%
Infrangere si ne-am dat dracu de tot
12
21%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 08 Dec 2007, 19:52

In iarna asta trebuie bagati bani seriosi in echipa, altfel......boala lunga, moarte sigura

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 08 Dec 2007, 20:03

laurentiu91 scrie:In iarna asta trebuie bagati bani seriosi in echipa, altfel......boala lunga, moarte sigura
trebuie o [cenzurat]... parca gloria are super vedete... sau vaslui... trebuie platiti arbitrii sa te lase si pe tine sa preiei mingea pe piept.

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 08 Dec 2007, 20:40

Mititelule fmm cu echipa ta de cascadori :o: Baga bani in mm sau pleaca :o: :o: :o: :o:

cerni
junior
junior
Mesaje: 63
Membru din: 28 Iul 2004, 14:59

Mesaj de cerni » 08 Dec 2007, 20:43

n-avem nicio treaba cu fotbalul.la anu' iar jucam prin colentina si pe la mama dracu'.
PENIBILI!!!
Divizia B, asteapta-ne, venim in fortza!
Last edited by cerni on 08 Dec 2007, 20:49, edited 1 time in total.
VIATA-I GREA DAR DURA!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 08 Dec 2007, 20:46

haxor scrie:
U scrie:
FreakBoy scrie:daca mai vad pe vreunu ca zice ceva de echipa azi...
Pai ia ziceti ba si ceva ca de la meciul cu poli incoace numai arbitraje meseriase am avut... ce **** mea ocazii a avut faru la 0-0 sau 0-1?
Cum **** mea sa mai joci ba fotbal cand etapa de etapa te [cenzurat] astia in gura ca nesimtitii? In primul rand ala nu a fost fault, si in al doilea rand a fost in afara careului... dar ce conteaza? **** mititelu....
pisam-as pe spiritu vostru!
tu cred ca meciu de azi il vizionasi cu niste tuica la bord! auzi la el ba arbitraje aiurea!
Tu vrei sa spui ca arbitraju fu ok a?
da mai nene ca faza aia ne tinu sa nu luam 3 boabe! ce draq ma....credeam ca suporterii Craiovei sunt cunoscatori ai fenomenului!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 08 Dec 2007, 20:53

Cu 2 ore inainte sa inceapa meciul toate agentiile ONLINE au scos meciul din oferta :!: :!: :!: :!: :!:


Rezultatul meciului?!?!?! 2 pauza 1 final



:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 08 Dec 2007, 20:58

Bwin nu l-a scos o:

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 08 Dec 2007, 20:59

omaciu scrie:Bwin nu l-a scos o:
Era scos si la bwin cu 1 ora si ceva inainte sa inceapa meciul
Singura agentile care mai avea meciul in oferta era Gamebookers

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 08 Dec 2007, 21:06

Pierduta aparare Craiova . Cine o gaseste sa-mi dea beep . OTV`u zice ca e plecata dupa Elodiaa :)(

Multumim pentru inca un weekend stralucit . Vorba aia , ne trebuie un atacant de 2-3 milioane ( de euro si de dolari sigur nu ) , ca aparare avem . Dananae cred ca ar fi un jucator mediocru la Divizia C , sincer va spun . Nu inteleg de ce nu-l baga pe Gaman si joaca cu Curteanu alta puscarie , pe care-l stiu de cand juca in Divizia C la Universitatea II . Unde este Lutu ? Mititelu a zis ca nu are nevoie de Balan si Szkely ca are pe Gangioveanu ? Unde este Gangioveanu ?

:-x :-x :-x
Imagine

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 08 Dec 2007, 21:52

e clar, a fost blat. :( :)( ne recuperam punctele cu iasiul.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 08 Dec 2007, 21:56

asa zicem de la meci la meci. nu-i nimic faptul ca am pierdut. sa ne recuperam punctele cu x, sau cu y, sau ce naiba, si cu z merge. dar mai bine nu recuperam nimic ca si altii trebuie sa traiasca.

deocamdata ne gasim sa dam vina pe arbitrii, si nu aia e problema, ca am mai luat inca 2 pe vina noastra. asa macar se termina 1-1. da noi nu stim decat sa ne vaitam. cum draq am ajuns ultimii milogi nu stiu.

si pe altii ii fura arbitrii dar reusesc sa bata, numai noi ne vaitam. acum in loc sa le dam pe contra-atac, am luat gol imediat. la piatra-neamt in loc sa-i omoram, am asteptat sa dea aia gol si pe urma sa ne vaitam, ca ne-au furat arbitrii
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 08 Dec 2007, 21:59

Ultima postare^pina nu vad echipa pe un loc bun : imi bag [cenzurat] in vinovati, sa se gaseasca ei intre ei si sa se dea afara ca eu nu mai sunt lucid sa vad vreun vinovat in afara de aproximativ toata lumea...

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 08 Dec 2007, 22:01

Imi iau tricou sa ma fac ca as juca in locu lor sau de ce???????, mama lor de prosti

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 08 Dec 2007, 22:42

lordliv scrie:
FreakBoy scrie:daca mai vad pe vreunu ca zice ceva de echipa azi...
Pai ia ziceti ba si ceva ca de la meciul cu poli incoace numai arbitraje meseriase am avut... ce **** mea ocazii a avut faru la 0-0 sau 0-1?
Cum **** mea sa mai joci ba fotbal cand etapa de etapa te [cenzurat] astia in gura ca nesimtitii? In primul rand ala nu a fost fault, si in al doilea rand a fost in afara careului... dar ce conteaza? **** mititelu....
pisam-as pe spiritu vostru!
spiritul l a furat mititelu si gasca lui de lichele care au pus mana pe universitatea craiova...
si cine [cenzurat] mea vroiai ma sa puna mana pe craiova ?! il vrei pe netoiu ?? patriciu cum strigau penalii aia de prin galerie ??? vrei sa ne ia primaria ?? ca daca ne lua primaria,acu cre ca eram ori prin b,ori prin c.vorbiti toti ca sa nu taceti din gura.daca tot ziceti ceva,macar ziceti ceva inteligent
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Mesaj de blue_titan » 08 Dec 2007, 22:47

saptamana viitoare vine arogantul de popica de la "Iesi" . Eu zic sa lasam cearta. Echipa este a lui Mititelu, care nu a vandut nimic pana acum, a facut ceva la stadion. Din pacate Craiova nu are investitori puternici care sa tina echipa. Sa ne multumim cu ce avem. Se poate si mai rau (vezi era Netoiu, Staicu).

Hai Craiova! ucv

Închis