F.C. Farul Constanta - F.C. Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu marinarii?

Poll ended at 09 Dec 2007, 01:46

Surprinzator, da batem !!!
38
67%
Egal si parca tot e rau
7
12%
Infrangere si ne-am dat dracu de tot
12
21%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 08 Dec 2007, 22:52

eu unu m-am cam saturat de fazele astea,cu plecatu` lu` mititelu,ca n-are ala bani,ca de ce nu transferam jucatori buni....nimanui nu-i convine situatia in care suntem,asta e,suntem deja obisnuiti,oricum n-o sa se schimbe nimic prea curand(asta numai daca mosteneste cineva de aici 1-2 miliarde de dolari de la vreun seic si se apuca sa bage bani la craiova),asa ca nu vad de ce ne mai stresam atat.oricum,pe mititelu il doare-n [cenzurat] de ce vrem noi,pana la urma,el ia toate deciziile,asa ca ,mai bine sa stam :eek: calm,ca mai mult ne stricam neuronii,eu deja simt ca nu mai am mult si-o iau razna,de aia am de gand sa ma delimitez usor de echipa asta,noroc ca vine pauza de iarna,sa-mi reincarc bateriile,ca nu cred ca mai pot s-o duc mult cu rezultatele astea
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 09 Dec 2007, 00:13

ba da chiar prin alte tari se striga **** Berlusconi sau **** Abramovici ??

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 09 Dec 2007, 00:18

1948 scrie:ba da chiar prin alte tari se striga **** Berlusconi sau **** Abramovici ??
nu prea ai voie,ca la aia,spre deosebire de noi,se aplica legile,si cand vine politia sa te ia,nu se opune nimeni ca te baga la puscarie pentru ultraj sau alte chestii de genu` asta.la aia politia isi face treaba ,nu glumeste nimeni :laughing: :laughing:

ps : nici **** n-ai voie sa arati
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 09 Dec 2007, 00:24

stuparu_alexandru scrie:
1948 scrie:ba da chiar prin alte tari se striga **** Berlusconi sau **** Abramovici ??
nu prea ai voie,ca la aia,spre deosebire de noi,se aplica legile,si cand vine politia sa te ia,nu se opune nimeni ca te baga la puscarie pentru ultraj sau alte chestii de genu` asta.la aia politia isi face treaba ,nu glumeste nimeni :laughing: :laughing:

ps : nici **** n-ai voie sa arati
au si pe cine respecta probabil
nu cred ca abramovici isi permite sa puna 200 de bilete la peluze
si cam deaici iti dai seama cat de mult il duce capu si pe mititelu
desi cand vezi un om cu atatia bani ...te ganedesti ca daca a facut atatia bani il duce si capu
oricum mititelu a zis acum ceva timp ceva destept : am decat 2 ani in fotbal ....incerc sa invat si eu
una peste alta cred ca fara mititelu ne este greu....daca pleaca nu vad pe altcineva sa investeasca la ora asta ....doar e 12.25 :lol:
lasand gluma tre sa acceptam ca nu e perfect si are multe de invatat
sau sa nu acceptam ...

Blue_Zone
senior
senior
Mesaje: 369
Membru din: 28 Noi 2006, 21:23

Mesaj de Blue_Zone » 09 Dec 2007, 00:32

ce usor e sa dai vina pe altii...nu te costa nimic,poate decat putin timp pierdut si niste cuvinte...fratilor unde sunt oltenii care au iesit pe strada cu sicriul si cu crucea cand au vazut ca echipa lor de suflet este furata si culorile pe care le poarta in suflet sunt pe mana unor persoane nedemne de numele Universitatea Craiova???unde sunt oltenii care erau gata sa moara pentru acest nume???UNDE???se pare ca au murit odata cu speranta ca o sa rasara soarele si pe aleea lor...au murit odata cu visul de a mai vedea odata pe Stiinta pe primul loc al clasamentului la sfarsitul unei editii de campionat...fratilor este si vina noastra,a suporterilor acestei blestemate echipe pentru situatia in care ne aflam...ceea ce ne-a mai ramas este doar speranta de a nu mai fi iar martorii unei noi retrogradari...
Craiova Unica Iubire

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 09 Dec 2007, 02:01

Doamne;patron bogat ne-ai dat...in B ne-a aruncat...,domnule patron fa-ti mai bine tron.....ia cu tine si echipa sa nu ramana nimika..,dute ,,papa,,ca ne-am saturat...daca va este rusine pt.cum jucati....in fatza galeriei,punetiva in genunchi si stiti ce aveti de facut....
:eek: :eek: :eek: :eek:

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 09 Dec 2007, 10:03

Despre acest meci nu mertia sa spun decat atat:
Atat au jucat ei, atat spun si eu. NIMIC.

ozzy

Mesaj de ozzy » 09 Dec 2007, 10:10

Daca noi dam vina pe arbitraj si la meciul asta, inseamna ca ne meritam soarta si la anul o sa defilam iar prin B.
Nu a fost penalty, dar asta nu e o scuza pentru inca doua goluri primite ca in curtea scolii

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Mesaj de inima de leu » 09 Dec 2007, 11:16

N-am vazut meciul. Am vazut golurile alora de la Farul pe internet. Cred ca le era mai greu la antrenament sa marcheze asa goluri. Apararea Stiintei e absolut ridicola. Iar atacul e sublim dar lipseste cu desavarsire.
Mijloc nu avem, nici nu avem nevoie sa avem, ca doar jucam ca la divizia B cu degajari direct pe varfuri la ce-o iesi.
Faptul ca Primavara, cu cinci titulari de la echipa mare, a luat bataie la Isalnita spune totul despre valoarea lotului.
Singura noastra speranta de a nu retrograda este prezenta in prima liga a unor echipe mai slabe sau aflate in dificultati financiare: Buzaul, Mioveniul, Poli Iasi, UTA.

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 09 Dec 2007, 12:06

Ii baturam si pe ashtia.... :( :mad: :mad: :mad: :o:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 09 Dec 2007, 12:15

era previzibil acest rezultat!!..CULMEA!!!!..am incredere in acest Napoli!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 09 Dec 2007, 14:22

ozzy scrie:Daca noi dam vina pe arbitraj si la meciul asta, inseamna ca ne meritam soarta si la anul o sa defilam iar prin B.
Nu a fost penalty, dar asta nu e o scuza pentru inca doua goluri primite ca in curtea scolii
o: o: o:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 09 Dec 2007, 14:33

Zapada scrie:costea da un gol azi si luam 3 puncte

cred ca trebuia sa scriu:
Costea da un gol azi si apoi luam 3

Tanasa nu e fotbalist de liga 1
Pacat de banii platiti pe acest ratangiu
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 09 Dec 2007, 14:54

Zapada scrie:
Zapada scrie:costea da un gol azi si luam 3 puncte

cred ca trebuia sa scriu:
Costea da un gol azi si apoi luam 3

Tanasa nu e fotbalist de liga 1
Pacat de banii platiti pe acest ratangiu
Un fan de la FC Arges ne-a avertizat dupa ce l-am transferat ca e un atacant bunicel dar o sa ne exaspereze cu ratarile....se pare ca a avut dreptate.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 09 Dec 2007, 15:29

ciombe scrie:Doamne;patron bogat ne-ai dat...in B ne-a aruncat...,domnule patron fa-ti mai bine tron.....ia cu tine si echipa sa nu ramana nimika..,dute ,,papa,,ca ne-am saturat...daca va este rusine pt.cum jucati....in fatza galeriei,punetiva in genunchi si stiti ce aveti de facut....
:eek: :eek: :eek: :eek:
decat sa plece mititelu,mai bine pleci tu :-) ca si asa,ai inceput sa enervezi lumea pe forum
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis