Universitatea Craiova - Poli Iasi

Moderator: grup_moderatori

Închis

Universitatea Craiova - Poli Iasi

Poll ended at 15 Dec 2007, 11:18

Victorie, pentru o iarna blanda!
27
53%
Egal
7
14%
Infrangere
17
33%
 
Total votes: 51

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 16 Dec 2007, 17:06

FreakBoy scrie:**** Lutu... te oftici?
:(
Forza STIINTA

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 16 Dec 2007, 17:37

FreakBoy scrie:
lordliv scrie:
FreakBoy scrie: Trecand la forum: unii sunteti penibili rau... intai dati **** si apoi dati limbi... sunteti adevarati!
pe tine te intereseaza mai mult " atitudinea " unor suporteri fata de prietenul tau mititelu si mai putin jocul jalnic prestat de echipa!

este normal ca baietii sa se bucure la golurile universitatii craiova,chiar daca injura prestatia jalnica a unor jucatori ,tinuti de mititelu la echipa...

sa nu mi spui ca ieri craiova a jucat bine...daca nu era lutu,asa nepregatit cum este ,mai bifam o infrangere acasa...
**** Lutu... te oftici?
daca tu in calitate de moderator pe acest forum privesti astfel lucrurile...atunci nu ma mira ca au renuntat multi sa mai posteze aici...

ps.baietas,nu prea " mor " dupa lutu dar este cam singurul care cunoaste fotbal din aceasta echipa !
iar mititelu sub influenta marelui " sfetnic " mitu ,vrea sa scape de el...

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 16 Dec 2007, 17:39

lordliv scrie:
FreakBoy scrie:
lordliv scrie:
pe tine te intereseaza mai mult " atitudinea " unor suporteri fata de prietenul tau mititelu si mai putin jocul jalnic prestat de echipa!

este normal ca baietii sa se bucure la golurile universitatii craiova,chiar daca injura prestatia jalnica a unor jucatori ,tinuti de mititelu la echipa...

sa nu mi spui ca ieri craiova a jucat bine...daca nu era lutu,asa nepregatit cum este ,mai bifam o infrangere acasa...
**** Lutu... te oftici?
daca tu in calitate de moderator pe acest forum privesti astfel lucrurile...atunci nu ma mira ca au renuntat multi sa mai posteze aici...

ps.baietas,nu prea " mor " dupa lutu dar este cam singurul care cunoaste fotbal din aceasta echipa !
iar mititelu sub influenta marelui " sfetnic " mitu ,vrea sa scape de el...
nu tine la el inseamna...

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 16 Dec 2007, 17:43

el tine la dananaie pentru ca este un jucator de mare perspectiva ! :)(

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 16 Dec 2007, 17:47

drejania scrie:
Pacala scrie:alex, asta e o rautate total nepotrivita(infartul).....drejan nu avea dreptul sa zica asta ca ziarist...ziaristii de la noi..cum bate vantul..incalca flagrant bunul simt ..........mie mi s-a parut ca jucat binisor Dananae in ultimele meciuri...deocamdata nu avem in lot alt fundas dreapta...ar fi inconstienti sa-l lase sa plece

sa aduca doi buni pe dreapta si pe urma mai vorbim

sa nu uitam ca a dat gol ieri....de fapt au fost doua greseli de arbitraj cat roata carului ieri...milea trebuia eliminat din prima dupa faultul extrem de dur la saceanu..a avut noroc robert..putea sa-i rupa glezna....ala a fost atac deliberat de o duritate extrema...daca nici la astfel de faze nu se da rosu...fotbalistii de la noi vor trai in subconstient cu impresia ca pot sa faca asemenea marsavi si arbitrii rar ii vor elimina....a doua greseala..una greu de inteles a fost la golul lui dananae .....totusi..oricat de rapida a fost faza..tusierul ala ia bani sa vada ca nu dananae fusese in offside si ca celalalt nu influenta faza...e o greseala care denota ori reavointa..ori totala lipsa de calitati intelectuale care sa-i dea dreptul sa fie arbitru de prima liga...nu stiu ce sa zic...la constanta...fault inventat si mutat in careu..ieri doua faze grosolane

declaratiile lui popa nu merita luate in seama...aluia ii place sa se maimutareasca

in tribune..parca s-ar fi jucat cu portile inchise...si vremea...eu unul recunosc ca am stat la tv :)(
Chiar asa, era o discutie privata, asa ca ar trebui sa-ti masori cuvintele. Si iti spun si eu ca Dananae va avea soarta lu' Vigariu pana la 26 de ani. Adica se va lasa de fotbal. Este cel mai slab jucator de banda dreapta din Liga I. Daca imi spui unul mai slab decat el iti fac eu cadou un tricou cu U Craiova. Dar nu exista altul mai slab, te iau cu toti jucatorii de pe dreapta din Liga I si crede-ma ca nu gasesti.

eu as tine pariu. sunt sigur ca mai exista petarde mai mari ca danane. in schimb, te aprob la faza cu viitor precum vigariu.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 16 Dec 2007, 17:51

lordliv scrie:el tine la dananaie pentru ca este un jucator de mare perspectiva ! :)(
nu, "mititelu nu tine la persoana lui" :cool:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 16 Dec 2007, 18:12

BluBoy scrie:
drejania scrie:
Pacala scrie:alex, asta e o rautate total nepotrivita(infartul).....drejan nu avea dreptul sa zica asta ca ziarist...ziaristii de la noi..cum bate vantul..incalca flagrant bunul simt ..........mie mi s-a parut ca jucat binisor Dananae in ultimele meciuri...deocamdata nu avem in lot alt fundas dreapta...ar fi inconstienti sa-l lase sa plece
sa aduca doi buni pe dreapta si pe urma mai vorbim

sa nu uitam ca a dat gol ieri....de fapt au fost doua greseli de arbitraj cat roata carului ieri...milea trebuia eliminat din prima dupa faultul extrem de dur la saceanu..a avut noroc robert..putea sa-i rupa glezna....ala a fost atac deliberat de o duritate extrema...daca nici la astfel de faze nu se da rosu...fotbalistii de la noi vor trai in subconstient cu impresia ca pot sa faca asemenea marsavi si arbitrii rar ii vor elimina....a doua greseala..una greu de inteles a fost la golul lui dananae .....totusi..oricat de rapida a fost faza..tusierul ala ia bani sa vada ca nu dananae fusese in offside si ca celalalt nu influenta faza...e o greseala care denota ori reavointa..ori totala lipsa de calitati intelectuale care sa-i dea dreptul sa fie arbitru de prima liga...nu stiu ce sa zic...la constanta...fault inventat si mutat in careu..ieri doua faze grosolane

declaratiile lui popa nu merita luate in seama...aluia ii place sa se maimutareasca

in tribune..parca s-ar fi jucat cu portile inchise...si vremea...eu unul recunosc ca am stat la tv :)(
Chiar asa, era o discutie privata, asa ca ar trebui sa-ti masori cuvintele. Si iti spun si eu ca Dananae va avea soarta lu' Vigariu pana la 26 de ani. Adica se va lasa de fotbal. Este cel mai slab jucator de banda dreapta din Liga I. Daca imi spui unul mai slab decat el iti fac eu cadou un tricou cu U Craiova. Dar nu exista altul mai slab, te iau cu toti jucatorii de pe dreapta din Liga I si crede-ma ca nu gasesti.

eu as tine pariu. sunt sigur ca mai exista petarde mai mari ca danane. in schimb, te aprob la faza cu viitor precum vigariu.
ma, si eu zic la fel. nu e cel mai slab. iar in ultimele meciuri chiar a miscat ceva. a intrat in combinatii, a muncit mult si la recuperare...ca nu ar trebui sa il bage si fundas..asta e alta treaba. poate cu revenirea lui dilevski sa il vedem muncind si mai mult. narcis, caut eu unu mai slab ca el.aaa, tricoul sa fie albastru, si masura L. :-) . sincer, nu l-as da dananae. chiar si rezerva, e folositor.
Am zis!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Dec 2007, 18:12

Drejania, iti spun multi fundasi dreapta mai slabi ......dar de ce sa ma obosesc ca iti zic chiar fundasul dreapta de la poli iasi...homei :)(
asa ca....da tricoul

poate tu trebuia sa-ti masori cuvintele..... nu mi se pare normal ca un ziarist...sa se exprime asa....discutie privata..neprivata....chiar nu conteaza.......ma refer la gluma(sper) cu infarctul .....ce gluma o mai fi si asta...sint un tip glumet din fire dar glume ca asta......... :-D

una e sa spui, ca acum ...o parere...ca nu e bun etc...si alta "gluma" aia....mai bine negai ca ai zis...era mult mai inteligent


P.S.: sa stii ca am destule discutii cu subordonati etc..niciodata nu mi-am permis astfel de glume...e adevarat ca lumea fotbalului e una mai ..grosiera
dar esti ziarist...adica o pozitie oficiala care nu-ti mai permite astfel de "glume"....alea merg la galerie cand ai 18 ani

p.s.2: nu sustin ca dananae e prea bun...dar nici alt fundas dreapta nu avem
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Dec 2007, 18:22

manex scrie:ma, si eu zic la fel. nu e cel mai slab. iar in ultimele meciuri chiar a miscat ceva. a intrat in combinatii, a muncit mult si la recuperare...ca nu ar trebui sa il bage si fundas..asta e alta treaba. poate cu revenirea lui dilevski sa il vedem muncind si mai mult. narcis, caut eu unu mai slab ca el.aaa, tricoul sa fie albastru, si masura L. :-) . sincer, nu l-as da dananae. chiar si rezerva, e folositor.
hai ca il gasii eu...homei :lol:
mie imi trebuie XL :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Dec 2007, 18:26

APROPO, CA TOT VENI VORBA DE VIGARIU..AJUNS ETALON AL RATARII..EU STIU CA NU S-A LASAT DE FOTBAL SI CA JOACA IN LIGA A DOUA SUEDEZA PARCA
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 16 Dec 2007, 18:35

Pacala scrie:
manex scrie:ma, si eu zic la fel. nu e cel mai slab. iar in ultimele meciuri chiar a miscat ceva. a intrat in combinatii, a muncit mult si la recuperare...ca nu ar trebui sa il bage si fundas..asta e alta treaba. poate cu revenirea lui dilevski sa il vedem muncind si mai mult. narcis, caut eu unu mai slab ca el.aaa, tricoul sa fie albastru, si masura L. :-) . sincer, nu l-as da dananae. chiar si rezerva, e folositor.
hai ca il gasii eu...homei :lol:
mie imi trebuie XL :)(
bineeee, ia-l tu. :)( ce mare esti.... :-)
Am zis!!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 16 Dec 2007, 18:38

Pacala scrie: P.S.: sa stii ca am destule discutii cu subordonati etc..niciodata nu mi-am permis astfel de glume...e adevarat ca lumea fotbalului e una mai ..grosiera
Esti APV-ist?
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 16 Dec 2007, 18:40

dananae e PRAF !!! Nu are cum sa progreseze .... ca fundas lateral e inadmisibil sa nu sti sa dai o centrare ..... sigur nu a dat mai mult de 2 tot sezonu .....

Daca nu au altu mai bun sa joace 3 5 2 .... sau sa cumpere taranu de mititelu jucatori !

syncu
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 27 Oct 2007, 20:44

Mesaj de syncu » 16 Dec 2007, 18:41

terminati-va cu certurile in [****]... bucurati-va de victorie... ce draq....demonstrati k oltenii is tarani ...la cum va purtati :-& :( :( :( :(

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 16 Dec 2007, 19:38

@Pacala: Cred ca nu iti dai seama ca absolut toti cei de pe stadion (cu exceptia lui Miti cred) il injurau pe Dananae. Nu e posibil ca in 3 ani sa nu reusesti decat o centrare. Tot timpul partea noastra dreapta e bulevard. Popa a vazut ca Dananae nu misca aseara si a fortat cu inca un varf, si asa am luat golul.

Jucatorul asta nu merita sa imbrace tricoul Universitatii. El, Baird si Gargalie erau in minus aseara. Am jucat in 8. Ne-a dominat Iasi-ul pe final (dupa 2-1) in 10 oameni acasa!!! Sa fim seriosi. Daca vrem performanta trebuie sa aducem jucatori capabili de asta. Dananae nu este!!! CLAR!

Si in legatura cu gluma lui Narcis, nu vad care e problema. Daca e ziarist, nu are voie sa faca glume? Sau cum?

Închis