Universitatea Craiova - Poli Iasi

Moderator: grup_moderatori

Închis

Universitatea Craiova - Poli Iasi

Poll ended at 15 Dec 2007, 11:18

Victorie, pentru o iarna blanda!
27
53%
Egal
7
14%
Infrangere
17
33%
 
Total votes: 51

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 16 Dec 2007, 13:09

Pacala scrie:pe dananae l-am vazut ca vrea in ultimele meciuri..a jucat mai bine...va creste....oricum nu-l avem decat pe el pe dreapta
Cand?? Asteptam de 3 ani sa creasca si nimic!!!

Vorba lui Narcis: sa faca si el ceva bun pentru echipa: un infarct!

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Mesaj de WB_4ever » 16 Dec 2007, 13:17

Cl4udiu scrie:bine ca baturam si noi in sfarsit ....

Am jucat slab de tot .... aia in 10 in repriza a 2 a si tot nu facuram nimic ... da-o in :bad: de treaba ....


PENIBIL ! Jucatori ca baird , gargalie , danane nu au ce sa caute aici ! Nu avem fundasi ! Stoica joaca din ce in ce mai prost si vrea la euro ..... NU avem atacanti ! Cu jucatorii astia o sa ne fie greu in retur !

Bine ca ninsa aproape tot meciu si nu ma plictisi .... si felicitari celor 100-200 de oameni care au fost la meci .... ca mai multi sigur nu au fost ....

Un MINUS pt toate fractiunile din SUD pt ca nu au fost prezente azi .... sezione macar venira si statura acolo chiar daca nu cantara deloc ....


ucv
...... si Legivnea.XIII.Gemina din Severin! ucv
ImagineImagine

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Dec 2007, 13:19

alex, asta e o rautate total nepotrivita(infartul).....drejan nu avea dreptul sa zica asta ca ziarist...ziaristii de la noi..cum bate vantul..incalca flagrant bunul simt ..........mie mi s-a parut ca jucat binisor Dananae in ultimele meciuri...deocamdata nu avem in lot alt fundas dreapta...ar fi inconstienti sa-l lase sa plece

sa aduca doi buni pe dreapta si pe urma mai vorbim

sa nu uitam ca a dat gol ieri....de fapt au fost doua greseli de arbitraj cat roata carului ieri...milea trebuia eliminat din prima dupa faultul extrem de dur la saceanu..a avut noroc robert..putea sa-i rupa glezna....ala a fost atac deliberat de o duritate extrema...daca nici la astfel de faze nu se da rosu...fotbalistii de la noi vor trai in subconstient cu impresia ca pot sa faca asemenea marsavi si arbitrii rar ii vor elimina....a doua greseala..una greu de inteles a fost la golul lui dananae .....totusi..oricat de rapida a fost faza..tusierul ala ia bani sa vada ca nu dananae fusese in offside si ca celalalt nu influenta faza...e o greseala care denota ori reavointa..ori totala lipsa de calitati intelectuale care sa-i dea dreptul sa fie arbitru de prima liga...nu stiu ce sa zic...la constanta...fault inventat si mutat in careu..ieri doua faze grosolane

declaratiile lui popa nu merita luate in seama...aluia ii place sa se maimutareasca

in tribune..parca s-ar fi jucat cu portile inchise...si vremea...eu unul recunosc ca am stat la tv :)(
Last edited by Pacala on 16 Dec 2007, 13:23, edited 2 times in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 16 Dec 2007, 13:21

WB_4ever scrie:
Cl4udiu scrie:bine ca baturam si noi in sfarsit ....

Am jucat slab de tot .... aia in 10 in repriza a 2 a si tot nu facuram nimic ... da-o in :bad: de treaba ....


PENIBIL ! Jucatori ca baird , gargalie , danane nu au ce sa caute aici ! Nu avem fundasi ! Stoica joaca din ce in ce mai prost si vrea la euro ..... NU avem atacanti ! Cu jucatorii astia o sa ne fie greu in retur !

Bine ca ninsa aproape tot meciu si nu ma plictisi .... si felicitari celor 100-200 de oameni care au fost la meci .... ca mai multi sigur nu au fost ....

Un MINUS pt toate fractiunile din SUD pt ca nu au fost prezente azi .... sezione macar venira si statura acolo chiar daca nu cantara deloc ....


ucv
...... si Legivnea.XIII.Gemina din Severin! ucv
Corect, v-am vazut acolo.

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 16 Dec 2007, 13:26

nu a venit nimeni si nici nu o sa mai vina
nu o sa mai veniti nici voi cand va veti lua amenda pentru ca injurati arbitrul sau ca aveti fularul pe fata din cauza frigului
http://www.prosport.ro/image.php?imagin ... g&id=70607
este nr lui dragomir de telefon

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 16 Dec 2007, 14:37

Fara noi o sa de-a faliment cluburile.....nu o sa-le placa aceasta lege,ce porcariesa se joace cu tribunele goale,rusine.... :-D :-x :-x :-x

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 16 Dec 2007, 14:39

tari moldoveni din vaslui
au afisat bannerul cu "o sa va fie dor de noi" dar e stadionul plin
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

fcuc1948

Mesaj de fcuc1948 » 16 Dec 2007, 15:13

nr.zece scrie:tari moldoveni din vaslui
au afisat bannerul cu "o sa va fie dor de noi" dar e stadionul plin
a fost afisat de baietii de la peluza sud vaslui.
cei de la peluza nord vaslui asa e,si-au sustinut echipa...la fel cum a fost si la caini, peluza sud dinamo numai vine la meciuri,dar cateva grupuri din pch,continua sa vina la meciuri.
asta e,avem de toate mai putin sincronizare

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 16 Dec 2007, 15:23

hai ma ca dadane e petarda rau de tot. golul l-am luat tot din cauza sa. eu sper sa isi revina spase si sa ii ia locul lu prastia de ovidiu. m-am saturat de faptul ca nu poate sa progreseze. sa se incerce altul in loculul sau. nu barboianu ca ala e egoist si i-a dat numai pase proaste aseara lu tu-lu
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 16 Dec 2007, 15:29

lordliv scrie:
FreakBoy scrie: Trecand la forum: unii sunteti penibili rau... intai dati **** si apoi dati limbi... sunteti adevarati!
pe tine te intereseaza mai mult " atitudinea " unor suporteri fata de prietenul tau mititelu si mai putin jocul jalnic prestat de echipa!

este normal ca baietii sa se bucure la golurile universitatii craiova,chiar daca injura prestatia jalnica a unor jucatori ,tinuti de mititelu la echipa...

sa nu mi spui ca ieri craiova a jucat bine...daca nu era lutu,asa nepregatit cum este ,mai bifam o infrangere acasa...
**** Lutu... te oftici?

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 16 Dec 2007, 15:37

WB_4ever scrie: ...... si Legivnea.XIII.Gemina din Severin! ucv
Bravo baieti ! Felicitari !

Uite ca asa e:

http://www.craiova-maxima.ro/gemina/?page_id=153

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 16 Dec 2007, 15:46

Pacala scrie:alex, asta e o rautate total nepotrivita(infartul).....drejan nu avea dreptul sa zica asta ca ziarist...ziaristii de la noi..cum bate vantul..incalca flagrant bunul simt ..........
Pacala era o discutie privata, alex a scris-o aici, poate putin neinspirat, ca pe o gluma.

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 16 Dec 2007, 16:17

Pacala scrie:alex, asta e o rautate total nepotrivita(infartul).....drejan nu avea dreptul sa zica asta ca ziarist...ziaristii de la noi..cum bate vantul..incalca flagrant bunul simt ..........mie mi s-a parut ca jucat binisor Dananae in ultimele meciuri...deocamdata nu avem in lot alt fundas dreapta...ar fi inconstienti sa-l lase sa plece

sa aduca doi buni pe dreapta si pe urma mai vorbim

sa nu uitam ca a dat gol ieri....de fapt au fost doua greseli de arbitraj cat roata carului ieri...milea trebuia eliminat din prima dupa faultul extrem de dur la saceanu..a avut noroc robert..putea sa-i rupa glezna....ala a fost atac deliberat de o duritate extrema...daca nici la astfel de faze nu se da rosu...fotbalistii de la noi vor trai in subconstient cu impresia ca pot sa faca asemenea marsavi si arbitrii rar ii vor elimina....a doua greseala..una greu de inteles a fost la golul lui dananae .....totusi..oricat de rapida a fost faza..tusierul ala ia bani sa vada ca nu dananae fusese in offside si ca celalalt nu influenta faza...e o greseala care denota ori reavointa..ori totala lipsa de calitati intelectuale care sa-i dea dreptul sa fie arbitru de prima liga...nu stiu ce sa zic...la constanta...fault inventat si mutat in careu..ieri doua faze grosolane

declaratiile lui popa nu merita luate in seama...aluia ii place sa se maimutareasca

in tribune..parca s-ar fi jucat cu portile inchise...si vremea...eu unul recunosc ca am stat la tv :)(
Chiar asa, era o discutie privata, asa ca ar trebui sa-ti masori cuvintele. Si iti spun si eu ca Dananae va avea soarta lu' Vigariu pana la 26 de ani. Adica se va lasa de fotbal. Este cel mai slab jucator de banda dreapta din Liga I. Daca imi spui unul mai slab decat el iti fac eu cadou un tricou cu U Craiova. Dar nu exista altul mai slab, te iau cu toti jucatorii de pe dreapta din Liga I si crede-ma ca nu gasesti.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 16 Dec 2007, 16:25

Subscriu si eu: Dananae e un tantalau.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 16 Dec 2007, 16:28

Perspico scrie:Subscriu si eu: Dananae e un tantalau.
Idem :laughing:

Închis