[Amical] U Craiova - Sturm Graz

Moderator: grup_moderatori

Închis
FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 25 Ian 2008, 13:33

cos22min scrie:Bornescu - Dananae / Dilevski / Barboianu , Stoica , Mitchell , Rose - Prepelita , Saceanu , Ionescu - Wobay , Costea - Tanasa .

Sincer nu cred ca pot aparea surprize in primul 11 . Poate Lutu :-)
:X steagucv
sa mor de nu mi se pare cea mai tare echipa :)(

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 25 Ian 2008, 13:40

BluBoy scrie:jucam 4-3-2-1
unde vezi tu trei fundasi ?
3 fundasi...3 mijlocaji centrali..2 aripi..ji 2 varfuri... :cool:

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 25 Ian 2008, 14:22

Narcis Popescu scrie:
BluBoy scrie:jucam 4-3-2-1
unde vezi tu trei fundasi ?
3 fundasi...3 mijlocaji centrali..2 aripi..ji 2 varfuri... :cool:
Unde te crezi ma la Fifa ? Sau la FM ? :laughing:
Ce echipa ai vazut tu ca joaca asa ? . Nu gasesti nici una in lume care sa joace asa . Nici macar in .. Brunei :laughing:
Imagine

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 25 Ian 2008, 14:38

FreakBoy scrie:
cos22min scrie:Bornescu - Dananae / Dilevski / Barboianu , Stoica , Mitchell , Rose - Prepelita , Saceanu , Ionescu - Wobay , Costea - Tanasa .

Sincer nu cred ca pot aparea surprize in primul 11 . Poate Lutu :-)
:X steagucv
sa mor de nu mi se pare cea mai tare echipa :)(
E buna echipa. Problema vine daca ne uitam pe banca de rezerve.

PS. Se pare ca Napoli vrea sa il reprofileze pe Gaman al mic inchizator. Deci iar ramanem fara fundasi.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 25 Ian 2008, 22:01

Imagine

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 26 Ian 2008, 00:14

Ruben Navarro scrie:Imagine
Nu joaca 100%. :)(

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 26 Ian 2008, 00:41

Ar fi trebuit :mad:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 26 Ian 2008, 11:38

in acest meci nu ma bazez pe un rezultat bun, dar cand a venit rednic la noi s-a spus ca in acel retur a beneficiat de pregatirea facuta in iarna de napoli!!..acu' astept incet, incet sa s adevereasca acest fapt!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 26 Ian 2008, 12:10

alex.p scrie:
FreakBoy scrie:
cos22min scrie:Bornescu - Dananae / Dilevski / Barboianu , Stoica , Mitchell , Rose - Prepelita , Saceanu , Ionescu - Wobay , Costea - Tanasa .

Sincer nu cred ca pot aparea surprize in primul 11 . Poate Lutu :-)
:X steagucv
sa mor de nu mi se pare cea mai tare echipa :)(
E buna echipa. Problema vine daca ne uitam pe banca de rezerve.

PS. Se pare ca Napoli vrea sa il reprofileze pe Gaman al mic inchizator. Deci iar ramanem fara fundasi.
Avem pe banca pe Dina, pe Gangioveanu, Dilevski sau Barboianu sau Dananae, pe Lutu, inchizator poate juca si Prepelita, ca partea dreapta e acoperita iar ca fundas central poate juca si Dananae. Sincer chiar imi place lotul, mai ales primul 11.

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 27 Ian 2008, 20:08

Livius scrie:
alex.p scrie:
FreakBoy scrie: :X steagucv
sa mor de nu mi se pare cea mai tare echipa :)(
E buna echipa. Problema vine daca ne uitam pe banca de rezerve.

PS. Se pare ca Napoli vrea sa il reprofileze pe Gaman al mic inchizator. Deci iar ramanem fara fundasi.
Avem pe banca pe Dina, pe Gangioveanu, Dilevski sau Barboianu sau Dananae, pe Lutu, inchizator poate juca si Prepelita, ca partea dreapta e acoperita iar ca fundas central poate juca si Dananae. Sincer chiar imi place lotul, mai ales primul 11.
avem lot subtire rau. daca se accidenteaza unul nu avem cu cine sa-l inlocuim, si mi-e teama ca o sa schimbam sistemul de joc k pe ciorapi daca o sa avem indisponibili. pe bara in afara de lutu, nu vad un concurent pt primii 11(nici macar dilevski). Ciuca,Velcovici si Gargalie NU trebuiau lasati sa plece.
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 27 Ian 2008, 20:17

praetorianus scrie:in acest meci nu ma bazez pe un rezultat bun, dar cand a venit rednic la noi s-a spus ca in acel retur a beneficiat de pregatirea facuta in iarna de napoli!!..acu' astept incet, incet sa s adevereasca acest fapt!
Acu o sa aiba scuze ca nu il mai are pe preparatorul fizic de atunci.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 28 Ian 2008, 10:46

Meciul e azi la 18.15, si e live-text pe editie.ro

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2858
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 28 Ian 2008, 12:22

OLTENII INTALNESC STURM GRAZ II
Luni, 28 Ianuarie 2008

U CRAIOVA De joi, de când au ajuns în Antalya, fotbalistii lui Nicolo Napoli n-au avut nicio zi libera, antrenându-se intens. Din cauza acestor antrenamente epuizante, doi dintre fotbalisti, Mitchell si Barboianu, au simtit dureri, fiind odihniti de italianul Napoli.

Oltenii vor disputa în aceasta seara si prima partida amicala din Turcia, în compania austriecilor de la Sturm Graz. Napoli a anuntat ca va folosi tot lotul pe care-l are la dispozitie în partida cu austriecii, care va începe la ora 18:15, cea a României. Pe site-ul oficial al austriecilor, care conduc si în clasamentul T-Mobile Bundesliga, prima liga din tara lui Mozart, Sturm Graz va întâlni de la ora 16:00 pe cehii de la Viktoria Plzen, iar echipa a doua va evolua cu Universitatea Craiova, de la 18:15.

Narcis DREJAN

conStiinta

Mesaj de conStiinta » 28 Ian 2008, 12:27

credeam ca jucam cu prima ekipa... :-( ehh, nu e atat de important ...

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 28 Ian 2008, 12:38

Guardiola scrie:
avem lot subtire rau. daca se accidenteaza unul nu avem cu cine sa-l inlocuim, si mi-e teama ca o sa schimbam sistemul de joc k pe ciorapi daca o sa avem indisponibili. pe bara in afara de lutu, nu vad un concurent pt primii 11(nici macar dilevski). Ciuca,Velcovici si Gargalie NU trebuiau lasati sa plece.
Fratioare, am inteles ca fiecare e cu parerea lui, dar sa vad ca e regretat Gargalie, nu credeam ca o sa imi fie dat sa vad :)(
Tare asta! :)(

Închis