[Amical]Universitatea- Hertha II

Moderator: grup_moderatori

daniel_vl
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 20 Ian 2007, 18:54

Mesaj de daniel_vl » 08 Feb 2008, 16:46

Ii batem 3-0 goluri M. Costea, Fl. Costea si A. Ionescu

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Mesaj de anakin » 08 Feb 2008, 16:52

Guardiola scrie:
U scrie:
alex.p scrie:
Cupa de la Norcia cu ce antrenor am castigat-o?
Nicolo Napoli(ultima cupa castigata la Norcia)
nu cu Sorinachio?
oricum dupa excelenta pregatire, italianul a deputat cu 1 punct in 2 etape, asa ca s-o lasam mai moale cu meritele lui...
si daca a pierdut un meci inseamna ca trebuia dat afara?napoli nu a avut timp sa demontreze nimic in primul mandat,dar din pacate multi n-au inteles asta...deh,asa suntem noi oltenii:daca pierdem un meci,s-a prabusit cerul peste noi si gasim vinovati peste tot...
Cat despre amicalele astea,ca sa fie sincer,ma doare undeva de rezultate,pentru ca nu vad meciurile,nu vad cum joaca echipa si sunt un fel de antrenamente.Adica antrenorul stie mai bine ce vrea de la echipa,ce tactici trebuie aplicate si unde s-a gresit....in meciurile astea se foloseste tot lotul si se aplica tactici exersate la antrenament...nu cred ca-l intereseaza pe antrenor sau pe jucatori rezultatul,poate decat in cazul in care jucam cu echipe mari si atunci intervine putina motivatie...
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 08 Feb 2008, 17:30

Guardiola scrie:
U scrie:
alex.p scrie:
Cupa de la Norcia cu ce antrenor am castigat-o?
Nicolo Napoli(ultima cupa castigata la Norcia)
nu cu Sorinachio?
oricum dupa excelenta pregatire, italianul a deputat cu 1 punct in 2 etape, asa ca s-o lasam mai moale cu meritele lui...
cu cartu o castigaseram cu un an inainte! dupa cupa aia castigata la norcia cu cartu am scapat de retrogradare! a venit badea antrenor am terminat turul pe 4, apoi Napoli in intersezon cand am castigat si Norcia Winter Cup.. in iarna a fost adus napoli, a venit scandalul cu rada si stancu si napoli a stat 3 etape in retur in care a fost lucrat la greu!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 08 Feb 2008, 17:47

anakin scrie:
Guardiola scrie:
U scrie:Nicolo Napoli(ultima cupa castigata la Norcia)
nu cu Sorinachio?
oricum dupa excelenta pregatire, italianul a deputat cu 1 punct in 2 etape, asa ca s-o lasam mai moale cu meritele lui...
si daca a pierdut un meci inseamna ca trebuia dat afara?napoli nu a avut timp sa demontreze nimic in primul mandat,dar din pacate multi n-au inteles asta...deh,asa suntem noi oltenii:daca pierdem un meci,s-a prabusit cerul peste noi si gasim vinovati peste tot...
Cat despre amicalele astea,ca sa fie sincer,ma doare undeva de rezultate,pentru ca nu vad meciurile,nu vad cum joaca echipa si sunt un fel de antrenamente.Adica antrenorul stie mai bine ce vrea de la echipa,ce tactici trebuie aplicate si unde s-a gresit....in meciurile astea se foloseste tot lotul si se aplica tactici exersate la antrenament...nu cred ca-l intereseaza pe antrenor sau pe jucatori rezultatul,poate decat in cazul in care jucam cu echipe mari si atunci intervine putina motivatie...


in schimb a demonstrat in mandatul 2 ..........
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

ozzy

Mesaj de ozzy » 08 Feb 2008, 18:39

anakin scrie: si daca a pierdut un meci inseamna ca trebuia dat afara?napoli nu a avut timp sa demontreze nimic in primul mandat,dar din pacate multi n-au inteles asta...deh,asa suntem noi oltenii:daca pierdem un meci,s-a prabusit cerul peste noi si gasim vinovati peste tot...
in schimb de atunci pana acum a avut tot timpul sa demonstreze ca merita ceva mai bun decat liga a patra italiana...si a demonstrat, l-am luat noi o:

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 08 Feb 2008, 23:44

U scrie:
alex.p scrie:
ady_azzuro scrie:asta e faza, cand am fost campioni in amicale, am jucat bine si in campionat, dovada ca dupa ce am luat cupa de la norcia, am terminat pe 4 in campionat...
Cupa de la Norcia cu ce antrenor am castigat-o?
Nicolo Napoli(ultima cupa castigata la Norcia)
Cu Sorin Cartu am castigat-o, napoli nu se compara cu Sorinaccio...mai are multe de invatat, pt divizia 5 italiana e bun, dar nu stiu ce cauta la noi..

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 09 Feb 2008, 09:03

nu mai jucam cu rezervele. jucam cu niste croati de prima liga :-)
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 09 Feb 2008, 12:45

ady_azzuro scrie:
U scrie:
alex.p scrie:
Cupa de la Norcia cu ce antrenor am castigat-o?
Nicolo Napoli(ultima cupa castigata la Norcia)
Cu Sorin Cartu am castigat-o, napoli nu se compara cu Sorinaccio...mai are multe de invatat, pt divizia 5 italiana e bun, dar nu stiu ce cauta la noi..
poate imi spui si de ce dupa pregatirea de iarna facuta de napoli am terminat pe 4 in campionat?sau ati uitat ca eram pe 11 cu cartu in tur(dupa meciul cu dinamo aproape de retrogradare), dupa care a venit badea si am terminat turul pe 4!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Glamdringer
suporter
suporter
Mesaje: 789
Membru din: 24 Ian 2004, 19:32

Mesaj de Glamdringer » 09 Feb 2008, 14:09

Sergyu_costea scrie:Eu imi aduc aminte un meci sub comanda lui Napoli. Un 1-1 cu Otelul. Cred ca am avut in meciu ala 20 de ocazii dintre care 15 a lui McBreen. Am jucat extraordinar de bine atunci. Eu am incredere in Napoli. Macar are mentalitate de italian care stie ce vrea de la echipa.
da da, si eu imi aduc aminte de un 1-4 la Bacau, unde ne-a facut taranul de Cristea cum a vrut
Hai sa nu-l mai scoatem mare antrenor pentru ca "a facut pregatirea de iarna cand am iesit pe locul 4"

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 09 Feb 2008, 14:17

Glamdringer scrie:
Sergyu_costea scrie:Eu imi aduc aminte un meci sub comanda lui Napoli. Un 1-1 cu Otelul. Cred ca am avut in meciu ala 20 de ocazii dintre care 15 a lui McBreen. Am jucat extraordinar de bine atunci. Eu am incredere in Napoli. Macar are mentalitate de italian care stie ce vrea de la echipa.
da da, si eu imi aduc aminte de un 1-4 la Bacau, unde ne-a facut taranul de Cristea cum a vrut
Hai sa nu-l mai scoatem mare antrenor pentru ca "a facut pregatirea de iarna cand am iesit pe locul 4"
tot asa imi pot aduce aminte si eu de un 0-3 in regie cu sportu in care am fost praf(antrenor cartu). perioada rednic in sezonul cand am retrogradat! nu mai vb de meciurile din primul mandat al lui napoli ca stim cu totii cum a fost lucrat de dinel&co. hai sa-l lasam sa vedem ce ii poate capu....nu putem sa vb despre calitatile lui dupa 3 etape acum 4 ani si 7-8 in turul asta cand a preluat echipa in plin campionat!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 09 Feb 2008, 14:36

Glamdringer scrie:
Sergyu_costea scrie:Eu imi aduc aminte un meci sub comanda lui Napoli. Un 1-1 cu Otelul. Cred ca am avut in meciu ala 20 de ocazii dintre care 15 a lui McBreen. Am jucat extraordinar de bine atunci. Eu am incredere in Napoli. Macar are mentalitate de italian care stie ce vrea de la echipa.
da da, si eu imi aduc aminte de un 1-4 la Bacau, unde ne-a facut taranul de Cristea cum a vrut
Hai sa nu-l mai scoatem mare antrenor pentru ca "a facut pregatirea de iarna cand am iesit pe locul 4"
S-au castigat ceva bani pe acolo. Papura si Daouda stiu ei foarte bine. :-)

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 09 Feb 2008, 16:10

john100 scrie:
U scrie:asa si daca noi jucam cu herta 2 si aia joaca cu inter urcam sau cadem in clasament?
meciurile amicale au cu totul alt rost!
Nu toata lumea intelege asta,dar deh.....am mai fost noi campioni intr-un an in amicale...
Mda.....nici in amicale nu mai batem :( ...atit ne mai ramasese..... :o:

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 09 Feb 2008, 17:37

Nu mai avem acest amical, asa ca topicul nu isi mai are rostul. Inchis.

Închis