[Amical]Universitatea- Hertha II

Moderator: grup_moderatori

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Mesaj de caesar » 07 Feb 2008, 18:31

IN timp ce noi jucam cu Herta III si alte divizionare C, Brasovul joaca amical cu Inter Milano :o:

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 07 Feb 2008, 18:34

caesar scrie:IN timp ce noi jucam cu Herta III si alte divizionare C, Brasovul joaca amical cu Inter Milano :o:
Jucatu ca jucatu` ..da scoru l-ai vazut ?

2-0 pentru Fc Brasov au marcat Abrudan si M.Cristescu ! La Inter au jucat printre altii : Zanetti , Toldo , Crespo , Suazo , Figo , Cordoba , Maxwell etc !!
Imagine

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 07 Feb 2008, 19:11

da-i ma dracu de prosti
aia sunt fraieri ca nu trebuie sa joci cu echipe tari ca iti fura tactica
trebuie juca cu echipe mici ca sa poata parea si alde busu, cacalie si mucea jucatori, altfel ii umilesc aia de ii rup
si brasov nu are nici antrenor de talia lui napoli si nici conducere de talia mititelului

taiasca mititelu
ura, ura, ura
s-a dus dracu ultima noastra mandrie de a fi oltean
dupa retrogradarea asta desfintarea ne paste
suntem ultimii prosti, dar suntem solidari cu un analfabet ca e al nostru si nu vinde jucatori, de parca ar si avea vreo valoare in lot
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Mesaj de caesar » 07 Feb 2008, 20:18

nr.zece scrie:da-i ma dracu de prosti
aia sunt fraieri ca nu trebuie sa joci cu echipe tari ca iti fura tactica
trebuie juca cu echipe mici ca sa poata parea si alde busu, cacalie si mucea jucatori, altfel ii umilesc aia de ii rup
si brasov nu are nici antrenor de talia lui napoli si nici conducere de talia mititelului

taiasca mititelu
ura, ura, ura
s-a dus dracu ultima noastra mandrie de a fi oltean
dupa retrogradarea asta desfintarea ne paste
suntem ultimii prosti, dar suntem solidari cu un analfabet ca e al nostru si nu vinde jucatori, de parca ar si avea vreo valoare in lot
Pai daca asta ne e norocul
CE sa facem acum, sa iesim in strada sa-i rupem gatu lu Mititelu? :-(

Dan

Mesaj de Dan » 07 Feb 2008, 20:30

Eu as pune altfel problema: uite cu cine joaca Inter, cu o echipa din divizia B dintr-o tara cu fotbal la fel de inapoiat ca si Mailat.
De ce nu ne-am compara cu Inter, o echipa care a luat campionate ca si noi si ne-am cumpara cu echipe care poate niciodata nu vor avea plamaresul nostru: Brasov sau CFR?

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 07 Feb 2008, 20:48

Dan scrie:Eu as pune altfel problema: uite cu cine joaca Inter, cu o echipa din divizia B dintr-o tara cu fotbal la fel de inapoiat ca si Mailat.
De ce nu ne-am compara cu Inter, o echipa care a luat campionate ca si noi si ne-am cumpara cu echipe care poate niciodata nu vor avea plamaresul nostru: Brasov sau CFR?
eh si cu tine acum :)(
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 07 Feb 2008, 21:10

Dan scrie:Eu as pune altfel problema: uite cu cine joaca Inter, cu o echipa din divizia B dintr-o tara cu fotbal la fel de inapoiat ca si Mailat.
De ce nu ne-am compara cu Inter, o echipa care a luat campionate ca si noi si ne-am cumpara cu echipe care poate niciodata nu vor avea plamaresul nostru: Brasov sau CFR?
da da da. dar ai uitat ceva: uite cine ne-a batut(eram suporter interist), jos.....cine e presedinte la inter? dar patron?
Am zis!!

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 07 Feb 2008, 21:54

scor cu astia , sper

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 07 Feb 2008, 21:59

caesar scrie:IN timp ce noi jucam cu Herta III si alte divizionare C, Brasovul joaca amical cu Inter Milano :o:
Stati ma linistiti :)( ,aici e vorba de relatiile lui Mircea Lucescu doar...ce,uitarati ca fi-su antreneaza acolo?Acu doar n-oti avea pretentii ca Mititelu sa aiba puterea Lucescului? :-)

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 07 Feb 2008, 22:03

Ruben Navarro scrie:
caesar scrie:IN timp ce noi jucam cu Herta III si alte divizionare C, Brasovul joaca amical cu Inter Milano :o:
Stati ma linistiti :)( ,aici e vorba de relatiile lui Mircea Lucescu doar...ce,uitarati ca fi-su antreneaza acolo?Acu doar n-oti avea pretentii ca Mititelu saiba puterea Lucescului? :-)
Oamenii au jucat 3 reprize a cate 20 de minute. Mancini vroia sa vada tot ce avea in ograda. Ptr inter a fost un antrenament, Lucescu si-a fortat echipa, si a reusit, in ultima repriza, sa dea 2 goluri juniorilor lui Inter.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 07 Feb 2008, 22:27

T@V scrie:
Ruben Navarro scrie:
caesar scrie:IN timp ce noi jucam cu Herta III si alte divizionare C, Brasovul joaca amical cu Inter Milano :o:
Stati ma linistiti :)( ,aici e vorba de relatiile lui Mircea Lucescu doar...ce,uitarati ca fi-su antreneaza acolo?Acu doar n-oti avea pretentii ca Mititelu saiba puterea Lucescului? :-)
Oamenii au jucat 3 reprize a cate 20 de minute. Mancini vroia sa vada tot ce avea in ograda. Ptr inter a fost un antrenament, Lucescu si-a fortat echipa, si a reusit, in ultima repriza, sa dea 2 goluri juniorilor lui Inter.
S-au jucat 3 de 30 de min . Exact cum zici tu , au reusit sa dea 2 goluri juniorilor lui Inter , dar pana sa ajunga acolo au fost egalii unor jucatori care nu mai au nevoie de nici-o prezentare timp de 1 ora . E si asta o performanta mare o:
Imagine

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 07 Feb 2008, 22:44

cos22min scrie:
T@V scrie:
Ruben Navarro scrie:Stati ma linistiti :)( ,aici e vorba de relatiile lui Mircea Lucescu doar...ce,uitarati ca fi-su antreneaza acolo?Acu doar n-oti avea pretentii ca Mititelu saiba puterea Lucescului? :-)
Oamenii au jucat 3 reprize a cate 20 de minute. Mancini vroia sa vada tot ce avea in ograda. Ptr inter a fost un antrenament, Lucescu si-a fortat echipa, si a reusit, in ultima repriza, sa dea 2 goluri juniorilor lui Inter.
S-au jucat 3 de 30 de min . Exact cum zici tu , au reusit sa dea 2 goluri juniorilor lui Inter , dar pana sa ajunga acolo au fost egalii unor jucatori care nu mai au nevoie de nici-o prezentare timp de 1 ora . E si asta o performanta mare o:
Si cred ca au fortat la maxim titularii. :-D Sa fim seriosi, Dan are dreptate. Daca vrem sa fim sus, atunci trebuie sa ai ala mentalitate.

PS. Asta nu e o scuza pentru echipele de mana a doua pe care le-am intalnit noi, ci doar o constatare dupa acest meci.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 07 Feb 2008, 23:58

asa si daca noi jucam cu herta 2 si aia joaca cu inter urcam sau cadem in clasament?
meciurile amicale au cu totul alt rost!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 08 Feb 2008, 00:05

U scrie:asa si daca noi jucam cu herta 2 si aia joaca cu inter urcam sau cadem in clasament?
meciurile amicale au cu totul alt rost!
Nu toata lumea intelege asta,dar deh.....am mai fost noi campioni intr-un an in amicale...
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 08 Feb 2008, 00:13

asta e faza, cand am fost campioni in amicale, am jucat bine si in campionat, dovada ca dupa ce am luat cupa de la norcia, am terminat pe 4 in campionat...

Închis