[Amical] U Craiova - NK Osijek

Moderator: grup_moderatori

ozzy

Mesaj de ozzy » 10 Feb 2008, 08:05

Rezultatul a fost confirmat si de unul dintre croati: "S-a terminat 0-0, dar am avut mare noroc, craiovenii ratand cel putin 15 ocazii clare de gol, la 7 din ele mingea intalnind bara, si asta in conditiile in care, numarandu-ne gresit, noi am jucat cu un om in plus tot meciul. E si normal, cand ai un antrenor ca Nicolo Napoli, nu poti juca decat de la foare bine in sus. Sper ca in toamna sa nu picam in aceeasi grupa de Champions League cu Universitatea." a declarat sursa Editiei.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 10 Feb 2008, 11:47

Ozzy, cred ca e suficient cu din astea, serios daca mai au vreun haz, ne-am inteles reciproc pct de vedere, eu cred ca e suficient.

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 10 Feb 2008, 14:36

Livius scrie:Ozzy, cred ca e suficient cu din astea, serios daca mai au vreun haz, ne-am inteles reciproc pct de vedere, eu cred ca e suficient.
poti sa-i dai ignore...pentru altii au destul haz...mie unul mi-e drag sa citesc ce posteaza ozzy o:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 10 Feb 2008, 16:15

1948 scrie:asta chiar e o prb ca nu marcam
..cred ca e doar una din multele probleme pe care le avem!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 11 Feb 2008, 00:15

ozzy scrie:Rezultatul a fost confirmat si de unul dintre croati: "S-a terminat 0-0, dar am avut mare noroc, craiovenii ratand cel putin 15 ocazii clare de gol, la 7 din ele mingea intalnind bara, si asta in conditiile in care, numarandu-ne gresit, noi am jucat cu un om in plus tot meciul. E si normal, cand ai un antrenor ca Nicolo Napoli, nu poti juca decat de la foare bine in sus. Sper ca in toamna sa nu picam in aceeasi grupa de Champions League cu Universitatea." a declarat sursa Editiei.
Aici din ce am vazut in clip, nu ai fost departe de adevar. :lol: Chiar a inceput sa mearga jocul.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 11 Feb 2008, 09:24

[Brigada26]Poe scrie:
Livius scrie:Ozzy, cred ca e suficient cu din astea, serios daca mai au vreun haz, ne-am inteles reciproc pct de vedere, eu cred ca e suficient.
poti sa-i dai ignore...pentru altii au destul haz...mie unul mi-e drag sa citesc ce posteaza ozzy o:
nu se pune astfel problema, il respect pe Ozzy pt postarile sale, cred ca el a inteles mai bine. o:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 11 Feb 2008, 19:57

din ce am vazut pina acum in pregatiri, cred ca rose va fi surpriza foarte placuta din retur. vede jocul bine, pacat ca atunci cind pleaca in atac nu ajung mingiile la el. naspa ca nici acum nu am marcat. pare ca atacantilor le lipseste simtul portii, asezarea in teren cin atacam noi. nu stiu. sper sa fie bine.
Am zis!!

Închis