[Amical]Universitatea - FC Drobeta

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Feb 2008, 16:52

s-ar putea ca napoli sa nu stea nici acum mai mult de 2-3 meciuri...
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

agga
membru
membru
Mesaje: 128
Membru din: 12 Mar 2004, 02:01

Mesaj de agga » 16 Feb 2008, 16:53

"O echipa care nu ia gol e o echipa bine antrenata", asa paraca e o vorba in fotbal. La noi cred ca e vorba de valoarea si experianta jucatorilor
toti prostii tin cu steaua!

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 16 Feb 2008, 16:55

puii mei, e amical ma oameni rai! ce va hazardati in halul asta? "marile vedete" cum le numiti poate ca n-au pus osul calumea ca sa se fereasca de vreo posibila accidentare acum in pragul returului. e normal ca rezervele sa joace cu ambitie ca sa-si castige un loc in primul 11. va dati de ceasul mortii in urma unui amical...
I love U !

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 16 Feb 2008, 17:00

bur scrie:puii mei, e amical ma oameni rai! ce va hazardati in halul asta? "marile vedete" cum le numiti poate ca n-au pus osul calumea ca sa se fereasca de vreo posibila accidentare acum in pragul returului. e normal ca rezervele sa joace cu ambitie ca sa-si castige un loc in primul 11. va dati de ceasul mortii in urma unui amical...
amical ne-amical dar in prima repriza nu am vazut o faza la care sa zici:"da bai nene uite-i ca se cunosc roadele muncii!". au jucat mai bine copii...trebuie sa arate ca stiu ceva!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 16 Feb 2008, 17:00

bur, n-are rost...ca daca spui ceva logic, il lingi pe Mititelu.

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 16 Feb 2008, 17:01

omaciu scrie:bur, n-are rost...ca daca spui ceva logic, il lingi pe Mititelu.
am vazut si eu asta. de-aia nici nu ma obosesc sa le raspund contestatatilor patronului.
I love U !

JustME

Mesaj de JustME » 16 Feb 2008, 17:04

mie unul chiar mi-a placut ce a jucat echipa in rep. a 2-a .. vb la modul cel mai serios .. au avut momente de joc chiar foarte bune

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 16 Feb 2008, 17:05

JustME scrie:mie unul chiar mi-a placut ce a jucat echipa in rep. a 2-a .. vb la modul cel mai serios .. au avut momente de joc chiar foarte bune
lasa ma ca daca iti versi nervii dupa un amical in care primu 11 n-a jucat nimic gata esti impotriva lu mighty!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

conStiinta

Mesaj de conStiinta » 16 Feb 2008, 17:06

JustME scrie:prima repriza foarte slaba din toate punctele de vedere .. rep. a 2-a exact opusul primei .. la capitolul + : Gangioveanu, Costea 2, Lutu, Barboianu (deja o certitudine), Gaman, Barbu, Rose.. la capitolul dezamagiri: Costea, Wobay, Andrei .. de baird nu mai zic nimic, a jucat in nota obisnuita adica mai nimic

p.s. gazonul foarte prost, frig cat cuprinde

p.s. 2 si ca un fapt divers Gangioveanu a dat azi 3 centrari aproape perfecte .. altii (nu dam nume :)( ) au dat 3 centrari bune tot turul
la noi in ekipa?!?! care e ala, vere, de a dat 3 centrari bune?!!?!? a dat una singura la constanta!!! :(

JustME

Mesaj de JustME » 16 Feb 2008, 17:09

U scrie:lasa ma ca daca iti versi nervii dupa un amical in care primu 11 n-a jucat nimic gata esti impotriva lu mighty!
:)(

nush de ce tot timpul vb de Mititelu ?????
shefu rules scrie: la noi in ekipa?!?! care e ala, vere, de a dat 3 centrari bune?!!?!? a dat una singura la constanta!!! :(
eh .. hiperbolizam si eu :)( :)(
Last edited by JustME on 16 Feb 2008, 17:11, edited 1 time in total.

ozzy

Mesaj de ozzy » 16 Feb 2008, 17:09

Bai frate, eu nu va inteleg, pana la urma de ce [****] mai jucam noi amicalele astea daca baietii oricum se pastreaza pentru campionat si nu joaca nimic, iar rezultatul nu conteaza? Da' chiar e posibil dupa ce dam doua goluri in sase meciuri sa continuam cu aceeasi placa "sunt doar amicale"?
Auzi, da' voi nu va ganditi ca poate si adversarii isi baga ceva in el de meci si nu se agita nici ei? Ah, nu, toti joaca la potential maxim, numai noi jucam la misto, de fapt putem mult mai mult de atat

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Feb 2008, 17:12

bur scrie:e amical ...
amical...amical dar uite ca se tot repeta prestatiile slabe...si uite asa brusc..dupa atatea amicale neconcludente sa ne asteptam la meciuri bune in oficiale sau cum?...o sa avem adversari mai slabi ca drobeta ? si noi o sa jucam cu mai multa ambitie iar aia o sa joace fara ambitie?...ce anume sa inteleaga suporterii din aceste meciuri amicale?
Last edited by Pacala on 16 Feb 2008, 17:15, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 16 Feb 2008, 17:15

"Am luat un punct, la fel cum speram sa se intimple si la partida cu CFR Cluj de simbata viitoare. Nu m-a interesat rezultatul pentru că dacă m-ar fi interesat aş fi făcut cel mult trei schimbări, la fel ca într-un joc oficial. A facut un meci bun, pe un teren greu", a declarat Nicolo Napoli imediat dupa amicalul U Craiova - FC Drobeta 0-0
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Mesaj de inima de leu » 16 Feb 2008, 17:20

ozzy scrie:Bai frate, eu nu va inteleg, pana la urma de ce [****] mai jucam noi amicalele astea daca baietii oricum se pastreaza pentru campionat si nu joaca nimic, iar rezultatul nu conteaza? Da' chiar e posibil dupa ce dam doua goluri in sase meciuri sa continuam cu aceeasi placa "sunt doar amicale"?
Auzi, da' voi nu va ganditi ca poate si adversarii isi baga ceva in el de meci si nu se agita nici ei? Ah, nu, toti joaca la potential maxim, numai noi jucam la misto, de fapt putem mult mai mult de atat
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Dacă n-aş şti câtă dreptate aveţi , şi tu şi Pacală!!!
Zău mie chiar mi-e frică de retrogradare. Singura mea speranţă e că sunt echipe mai slabe ca Ştiinţa sau care nu prezintă atâta interes pentru federali.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 16 Feb 2008, 17:21

Frig rau de tot . Cam asta ar fi cronica meciului :laughing:

Baird si Dananae n-au ce cauta in echipa asta . Costea 2 demonstra ca e peste Baird la orice ora . Dilevski dadu cateva pase foarte bune in repriza a 2 a , pare un jucator cel putin la fel de buni ca astia ai nostrii . Gangioveanu ar trebui bagat mai mult ca se vede pe el ca stie macar sa loveasca mingea , ca noi nici din aia nu avem o:
Imagine

Închis