CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum incepem sezonul de primavara?

Cu o minune!
19
25%
Cu un egal!
20
26%
Cu o infrangere!
37
49%
 
Total votes: 76

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 26 Feb 2008, 15:40

inima de leu, tu nu este ANTI ULTRASI, esti anti minte... din pacate pentru tine nu o sa se intample nimic din ceea ce iti doresti! daca tot ne doresti atat de mult binele... stii tu vorba aia, ce-mi doresti tu mie sa ti se intample tie si la tine sunt mult mai mari sansele

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 26 Feb 2008, 15:42

inima de leu scrie:Eu sunt ANTI ULTRAS asa ca orice mi-ai spune tot nu te intelegi cu mine. Sper sa se aplice cat mai bine legea lui Dragomir si sa scapam de penalii din galerie.
Sper de asemenea ca lui Mititelu sa-i vina odata mintea la cap si sa procedeze cu liderii de galerie fix asa cum a procedat Gigi Becali cu Jean Pavel. Dupa ce o sa va umple de sange o data nu mai calcati voi pe la stadion .
Unde e acum marele Jean Pavel??? De ce nu se mai duce el sa ia antrenorii la intrebari???
Iti doresc ce-mi doresti tu mie si sa ti se-ntample tie... :)-


Asta fu o gluma si speri s-o iei ca atare.:)(
Eu nu pot sa doresc raul altuia oricat m-ar dusmani el si mi-ar vrea raul...Insa daca sunt atacat eu sau prietenii mei trebuie sa ma apar si eu...:-x :)(
Last edited by Ruben Navarro on 26 Feb 2008, 17:49, edited 1 time in total.

Tarabostes
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 4
Membru din: 25 Feb 2008, 19:55

Mesaj de Tarabostes » 26 Feb 2008, 16:55

inima de leutz, eu cred ca tu esti un ultras undercover si vrei sa sperii lumea, nu ? :lol:

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Mesaj de inima de leu » 26 Feb 2008, 17:24

Tarabostes scrie:inima de leutz, eu cred ca tu esti un ultras undercover si vrei sa sperii lumea, nu ? :lol:
Da, exact. Sunt undercover. Am gluga pe cap si ochelari de soare, si sunt suparat ca nu ma lasa jandarmii sa intru pe stadion. :lol: :lol: :lol:
Ce chestii si cu jandarmii astia!! Sa nu ma lase ei sa ma bat cu altii, sa-mi spuna ca stau pe locul altcuiva, sa nu ma lase beat pe stadion. Si Mititelu asta cand se hotaraste sa plateasca haraciul cuvenit? Ca iar incepem sa strigam impotriva lui.E clar, nu se mai poate domnule!! Libeeertaate pentru suporteriiiii!!!! Sa nu strige cineva hai Craiova c-o incurca!!!
Vine domnul Gogoasa si va trage una de nu va vedeti!!

In plus umblu asa pentru ca mi-e foarte frica sa nu ma prinda Ultrasii Liberi ( Ultrasii Ocupati sau Prizonieri ???) si sa ma bata.

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 26 Feb 2008, 17:34

prietene, esti cel putin retard! sa iti cumperi tu mancare in fiecare zi cu toti banii pe care i-au luat ultrasii de la mititelu!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 26 Feb 2008, 17:42

inima de leu cred ca exagerezi, nu cred ca trebuie sa bagi pe toata lumea in aceeasi categorie si nu cred ca ce se intampla odata se mai poate intampla acum.

Eu te inteleg ca esti suparat, insa nu cred ca asta justifica mesajul tau.

Hai sa nu exageram si sa nu ne pronuntam asupra a ceea ce e doar o supozitie.

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 26 Feb 2008, 17:43

VLTRAS CRAIOVENSIS scrie:prietene, esti cel putin retard! sa iti cumperi tu mancare in fiecare zi cu toti banii pe care i-au luat ultrasii de la mititelu!
lazio de la mititelu nu au luat dar de la altii au luat.eu tot nu imi dau seama cum oameni ca staicu si netoiu au fost sustinuti si mititelu a fost injurat de la primul pas gresit.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 26 Feb 2008, 17:48

Exista dintre voi cineva care a inregistrat meciul cu CFR?Daca il aveti il puteti pune pe transfer.ro Merci mult! o:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 26 Feb 2008, 18:10

A|C|A|B scrie:E Prima data cand scriu si yo pe forum aici.. ca n`am yo treaba cu internetu si tampenii de genu` asta... da ma enerveaza copiii astia care sunt mari ultrasi in fata calculatorului... Blondule`.. vad ca tu sangele din p|izda te unfli ca ai cantat la cluj si [****].... cum ar fi fost prietene sa va batem pe toti acolo si sa va dam afara din stadion.. crezi ca ne era greu? NICIODATA... si asta ti`o promit yo ca o sa se intample data viitoare cand nu va supuneti regulilor noastre de pelza./... daca se tinea protestu cum am stabilit (impotriva legii care ne afecteaza pe toti.. cei care spun ca nhu`i afecteaza n`au citit inca legea) nu mai aparea pe la stiri ca o parte a galeriei "U"Craiova a scandat steaua!!!! Nu mai vb voi de fenomenu asta.. sunteti ABSENTI DIN PEISAJU` ASTA!!!
in protest sinteti voi, brigazile. noi, "astelalti" care ne "nemerim" la meci avem dreptul sa strigam orice, oricind. (la incurajari ma refer). ucv
Am zis!!

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 26 Feb 2008, 18:13

lasa vrajeala pe-aci si da-mi meciul :)( usteag

JustME

Mesaj de JustME » 26 Feb 2008, 18:27

WB_4ever scrie:Poze L.XIII.G. :
http://www.craiova-maxima.ro/gemina/?page_id=195

Poze Blue Angels:
http://www.blue-angels.ro/e107_plugins/ ... uj-Craiova

Dak mai are cineva va rog sa dati si voi un link
aplauda aplauda aplauda

Frumoase poze, felicitari si voua si baietilor din Sibiu o:

ew
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 28 Feb 2005, 11:16

Mesaj de ew » 26 Feb 2008, 18:54

inima de leu scrie:
In plus umblu asa pentru ca mi-e foarte frica sa nu ma prinda Ultrasii Liberi ( Ultrasii Ocupati sau Prizonieri ???) si sa ma bata.
tu ai o obsesie cu noi, altfel nu se explica. ti s-a pus pata pe noi nu?
mic cu ochelari, negru, chelios si burtos- miti ma numesc!

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Mesaj de inima de leu » 26 Feb 2008, 19:09

Nu dragule n-am nici o obsesie. Sa fiti sanatosi si la punga grosi!!
Atata doar ca din prea multa dragoste pentru propriul grupuscul tare mi-e ca ati uitat sa mai iubiti si echipa.
Nu ma deranjeaza nimic, doar sunt foarte suparat ca suporteri ai Craiovei ameninta si bat alti suporteri ai Craiovei. N-am crezut ca se va intampla vreodata asa ceva.
In rest numai de bine si succes!!

lazsek

Mesaj de lazsek » 26 Feb 2008, 19:27

moise ..mai taci dracu

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 26 Feb 2008, 19:38

JustME scrie:
WB_4ever scrie:Poze L.XIII.G. :
http://www.craiova-maxima.ro/gemina/?page_id=195

Poze Blue Angels:
http://www.blue-angels.ro/e107_plugins/ ... uj-Craiova

Dak mai are cineva va rog sa dati si voi un link
aplauda aplauda aplauda

Frumoase poze, felicitari si voua si baietilor din Sibiu o:
o: o: o: o: o: o: ucv

intrasem si eu sa vad ce se mai discuta azi...dar in afara de pozele astea misto.....in rest niste certuri...care nu mai au nici macar subiect..asta e partea haioasa :lol:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Închis