Universitatea Craiova - Pandurii Tg Jiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care olteni trec Jiul?

Poll ended at 01 Mar 2008, 10:51

Romano-australienii
51
81%
Se ineaca toti
9
14%
Romano-portughezii
3
5%
 
Total votes: 63

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Universitatea Craiova - Pandurii Tg Jiu

Mesaj de AdrianR » 25 Feb 2008, 10:45

Imagine vs Imagine
duminica, 2 martie 2008, ora 14.00 TVR 1
Stadionul Extensiv - Craiova
Last edited by AdrianR on 29 Feb 2008, 09:36, edited 3 times in total.
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 25 Feb 2008, 11:10

Unde e ala micu' de facea topicurile si bateam noi? Marcel, sau cum il cheama? Daca ne umplem de rusine cu Pandurii eu zic sa invocam divinitatea Marcel.
Am votat victorie
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

N_D_Craiova

Mesaj de N_D_Craiova » 25 Feb 2008, 11:22

vreau 3 puncte temelesti :cool:

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 25 Feb 2008, 11:24

drejania scrie:Daca ne umplem de rusine cu Pandurii eu zic sa invocam divinitatea Marcel
nici Marcel nu le-a nimerit pe toate :-)
daca vom avea parte in continuare de arbitraje cum au fost multe in tur si cel de sambata n-avem nici o sansa de salvare; ma uitam aseara la Repriza a 3-a (si parerea mea e ca enachita, lazarica si mister oricum nu ne inghit) si am vazut cum ne-au tocat efectiv, ca nu aveam nici o sansa nici daca am fi avut 3-0 la pauza; dupa ce nashu a recunoscut ca am fost printre cele mai dezavantajate echipe in tur lucrurile continua pe aceeasi linie; Narcis, cat de normala e delegarea lui Kovacz la doua meciuri succesive ale unei echipe, chiar daca a fost pauza competionala :?:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Mesaj de raduku » 25 Feb 2008, 11:25

d'abi astept meciu asta ... sa ii injur pe toti k ma aud >:)))) :laughing: :laughing: :-x ucv

N_D_Craiova

Mesaj de N_D_Craiova » 25 Feb 2008, 11:34

raduku scrie:d'abi astept meciu asta ... sa ii injur pe toti k ma aud >:)))) :laughing: :laughing: :-x ucv
sa`ti iei o portavoce sa fii sigur :cool:

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 25 Feb 2008, 12:07

ii batem.

N_D_Craiova

Mesaj de N_D_Craiova » 25 Feb 2008, 12:13

Livius scrie:ii batem.
cu palma pe umar? pt bomboane? sau cum ? aaa... da stai ca nu joaca dananae, da, sunt sanse :cool:

ew
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 28 Feb 2005, 11:16

Mesaj de ew » 25 Feb 2008, 12:22

daca nici pe astia nu ii batem, suntem praf....
mic cu ochelari, negru, chelios si burtos- miti ma numesc!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 25 Feb 2008, 12:28

AdrianR scrie:
drejania scrie:Daca ne umplem de rusine cu Pandurii eu zic sa invocam divinitatea Marcel
nici Marcel nu le-a nimerit pe toate :-)
daca vom avea parte in continuare de arbitraje cum au fost multe in tur si cel de sambata n-avem nici o sansa de salvare; ma uitam aseara la Repriza a 3-a (si parerea mea e ca enachita, lazarica si mister oricum nu ne inghit) si am vazut cum ne-au tocat efectiv, ca nu aveam nici o sansa nici daca am fi avut 3-0 la pauza; dupa ce nashu a recunoscut ca am fost printre cele mai dezavantajate echipe in tur lucrurile continua pe aceeasi linie; Narcis, cat de normala e delegarea lui Kovacz la doua meciuri succesive ale unei echipe, chiar daca a fost pauza competionala :?:
La minutul 91, au analizat arbitrajul de la meciul nostru. Concluzia? 13 faze gresite impotriva noatra! 1 penalty, 1 lovitura indirecta din careu, 2 lovituri libere directe de la 18m, 2 rosii la Dorsin si Tony, un galben gresit la Mitchell, trebuia doar galben la Danane, si restul faulturi nedictate pentru noi sau cartonase galbene nedate pentru ei!

N_D_Craiova

Mesaj de N_D_Craiova » 25 Feb 2008, 12:31

si cand te gandesti ca daca te uitai mai atent la jucatori si mai putin atent la arbitru cel putin jumate din astia nu le observai... perversi bozgorii astia, perversi... :cool: au tactica, tre` sa recunoastem...

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 25 Feb 2008, 13:07

alex.p scrie:La minutul 91, au analizat arbitrajul de la meciul nostru. Concluzia? 13 faze gresite impotriva noatra! 1 penalty, 1 lovitura indirecta din careu, 2 lovituri libere directe de la 18m, 2 rosii la Dorsin si Tony, un galben gresit la Mitchell, trebuia doar galben la Danane, si restul faulturi nedictate pentru noi sau cartonase galbene nedate pentru ei!
Foarte corect si obiectiv, au vazut si orbii. Clujenii au jucat extrem de dur, inclusiv cu mainile, dar stiu cum sa faulteze ca sa nu omoare omul, iar arbitrul i-a tolerat. Puteam obtine destul de lejer un egal in conditii normale. Nu ca sa-l scuz pe dorel, dar de fier sa fii si tot cedezi spre finalul meciului. Va dati seama cum arata meciul cu un arbitru mai corect? Sau comentariile unora pe-aici? Nu ca sa ne mascam lacunele mari pe care le mai avem, le stim noi, dar un arbitru poate vicia enorm un rezultat, dupa cum s-a vazut. La omul sarac, nici boii nu trag. :(
Si cand ii mai aud si pe aia cu geanta :bad: mamii lor... :-x
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 25 Feb 2008, 13:57

Dupa meciul din tur, Dorel Stoica a fost trimis la echipa a doua. Dupa meciul de sambata, s-ar parea ca o sa fie doar rezerva, si in vara i se va cauta echipa.

Oare de ce?

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 25 Feb 2008, 14:11

daca nu batem nici panduri atunci sa ne ducem direct la matineu in liga 2
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 25 Feb 2008, 14:48

..o posibila victorie in meciul asta mi-ar provoca o dubla satisfactie:1.bate Stiinta..2.retrogradeaza taranii aia care desi "olteni"au ca prima dragoste..aurolacii din ghencea..m-am saturat sa aud ideea de"derby"al olteniei...nu a existat si nici nu o sa existe o echipa care sa se compare cu noi pe plan regional cel putin..sau poate pt.unii "derby"are alta conotatie.. steagucv

Închis