Universitatea Craiova - Pandurii Tg Jiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care olteni trec Jiul?

Poll ended at 01 Mar 2008, 10:51

Romano-australienii
51
81%
Se ineaca toti
9
14%
Romano-portughezii
3
5%
 
Total votes: 63

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 05 Mar 2008, 20:57

adevarul este ca am jucat foarte foarte urat... dar, in mod firesc, dupa mintea mea, este sa vedem si sa subliniem, daca tot vorbim subiectul Universitatea - Pandurii, faptul ca am castigat 3 puncte duminica trecuta foarte pretioase in evitarea retrogradarii... evident, daca nu cumva evitarea retrogradarii este mai putin importanta decat gandul diabolic de a te bucura de raul Universitatii pentru ca exista motive de dat in mititelu... gand din care vad ca s`a cam facut o meserie p`aici pe forum...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 05 Mar 2008, 21:04

Frate, unii aici abia asteapta sa mai aiba un motiv...si pentru ce? Ce rezolva?

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 06 Mar 2008, 02:11

calineeeeeeeeeee, am pretentii de la tine
am luat 3 puncte practicand un joc ce nu ne da sperante pentru alte puncte
de cand gandesti pe termen scurt?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 06 Mar 2008, 07:12

Ba vere,baga-mi-as [cenzurat] in ala de a inventat Internetu asta.Bine ca l-a inventat,ca altfel,unde v-ati mai fi manifestat si voi FRUSTRAREA?Ha?
:o: :o: :eek: :mad:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 06 Mar 2008, 10:09

suporteru scrie:Ba vere,baga-mi-as **** in ala de a inventat Internetu asta.Bine ca l-a inventat,ca altfel,unde v-ati mai fi manifestat si voi FRUSTRAREA?Ha?
:o: :o: :eek: :mad:
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
seamana a frustrare, nu?
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 06 Mar 2008, 13:20

nr.zece scrie:calineeeeeeeeeee, am pretentii de la tine
am luat 3 puncte practicand un joc ce nu ne da sperante pentru alte puncte
de cand gandesti pe termen scurt?
ai dreptate in privinta jocului... am scris si eu acelasi lucru, dar legat de perspective stii ca nici un meci nu seamana cu altu`, iar in plus de asta cunosti foarte bine fluctuatiile echipei in ceea ce priveste jocul in teren... adica dupa cum am terminat sezonul trecut, anul asta trebuia sa ne batem la titlu (am umilit timisoara la ei acasa cu 1-5 si timisoara e pe 4 sau pe cat e, deci noi trebuia sa fim undeva mult mai sus (ca sa dau doar un exemplu))... dar nu este cazul de asa ceva, pt ca avem fluctuatii dupa cum am zis... or sa urmeze si cateva jocuri bune ale echipei... daca jucam fiecare meci cum am jucat cele 2 cu timisoara si dinamo din sezonul asta, eram mult mai sus... dar nu am jucat la fel... de aceea nu cred ca e corect sa spui ca daca am facut acest joc slab cu pandurii e obligatoriu sa jucam tot asa si in continuare...

important pentru moment sunt cele 3 puncte, nu faptu` ca am jucat urat... in perspectiva... vom vedea ce va fi... ca nu e matematica sa fie niste date exacte
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 07 Mar 2008, 07:53

Da mai,nimeni nu zice,jocul a fost slab rau de tot din diferite motive(am enumerat cateva mai sus),dar la urma urmei am castigat 3 puncte care sunt foarte importante pentru a ne salva.Eu unul as prefera sa jucam execrabil,mizerabil,inadecvat,dezastruos :)( si sa castigam cate 3 puncte la fiecare meci,decat sa joc superspectacol si sa mananc bataie meci de meci.... :mad:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 07 Mar 2008, 09:18

Astea-s semnele anilor de mediocritatea care au trecut de 15 ani incoace....am ajuns intr-o situatie trista daca ne bucuram ca am castigat cu pandurii printr-un joc de ckt... :mad:

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 07 Mar 2008, 09:20

Da ce vrei vere,sa ne punem streangu de gat?Pai atunci ;la ce dracu mai sunt suporter?Mai bine ma las de fotbal si ma apuc sa privesc dracu telenovele.... :o: :mad:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 08 Mar 2008, 04:00

Pai sa stii ca mai bine la telenovele decat sa te bucuri ca am castigat cu pandurii printr-un joc penibil care nu ne da nicio speranta legata de viitorul acestei echipe. Mai mult asta ar trebui sa ne ingrijoreze, nu sa ne bucuram de 3 pct castigate cu o echipa mai praf ca noi...

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Mesaj de blue_lions » 08 Mar 2008, 05:14

Hai ma ca parca te-ai fii nascut pe Santiago Bernabeu. Sunt zeci de exemple in Europa, cluburi cu mult mai multa traditie si istorie ca noi care au ajuns vai de mama lor... Exact cum a zis "Suporteru" ce [****] sa facem daca joaca prost? Sa-l injuram pe Mititelu si toata echipa cit putem de des? Ok, si apoi? Mai ales pt noi care suntem in strainatate, chiar crezi ca injuraturile si criticile fac vreo diferenta? Hai sa trimitem un plic cu anthrax la adresa clubului si sa speram ca-l deschide Mitu...
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 08 Mar 2008, 10:16

cred ca acesta a fost cel mai slab meci de fotbal vazut de mine pentru U Craiova in ultimi 2 ani dar e important ca a castigat
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 08 Mar 2008, 12:55

Ce se intampla cu "Gorjenii" nostrii. Parca a venit Iisus in TgJiu, toate stirile sportive imi arata cum Stelistii sunt asaltati de fani, sufocati cu cereri pt autografe, cum in oras e o isterie ros albastra, erau unii cu Dacii vopsite cu steme pictate, mie unul mi se pare putin exagerat :( ...no comment

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 08 Mar 2008, 13:17

Pur si simplu...PROPAGANDA...ca pe timpul lu` Hitler...bleax! :o:
Alb-albastru pentru totdeauna!

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 08 Mar 2008, 13:34

asta e realitatea , nu numai in targu jiu se intampla asta ci in aproape toate orasele olteniei in fara de Craiova

Închis