Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce mancam sambata seara?

Poll ended at 08 Mar 2008, 08:13

praz delicios!
26
41%
tinem post!
11
17%
ne stau urzicile-n gat!
26
41%
 
Total votes: 63

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 09 Mar 2008, 08:08

luati frate atitudine in peluza, ca pe forum toti sunteti viteji. De ce nimeni nu pune problema concret cu liderii peluzei care canta mwe mititelu si injura echipa? Pe forum cine va asculta?

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 09 Mar 2008, 08:22

T@V, felicitari pt ultimul mesaj. ar trebui pus pe prima pagina.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Mesaj de wb_lion » 09 Mar 2008, 09:37

ady_azzuro scrie:luati frate atitudine in peluza, ca pe forum toti sunteti viteji. De ce nimeni nu pune problema concret cu liderii peluzei care canta mwe mititelu si injura echipa? Pe forum cine va asculta?
Sunt prea puternici frate. Suntem multi in peluza kre vrem sa inceteze protestul asta nenorocit. Si nu inteleg de ce acuma dupa un meci bun, gata toti o tineti pe aceeasi placa. Dc dupa meciul cu Pandurii nu am auzit pe nimeni ca in peluza se striga ce se striga ?
Haideti toti care sunteti de-aicia in peluza sa incercam sa organizam o intalnire.

zavoianu tomita
junior
junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Iun 2007, 17:24

Mesaj de zavoianu tomita » 09 Mar 2008, 10:02

Nu stiu cat de mult ar mai ajuta discutiile.Pentru mine este clar ca uni oameni au interese altele decat ehipa.Asa cum am spus nu mai merg in deplasari sa stau alaturi de ei. ucv ucv ucv

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Mesaj de Bogho » 09 Mar 2008, 10:05

vorba cuiva care stea pe langa mine in tribuna. poate ii pune Miti sa il injure ca sa iasa apoi in fata sa spuna ca se lupta cu mafia din oras :)(

ozzy

Mesaj de ozzy » 09 Mar 2008, 10:38

T@V scrie:La finalul meciului de azi, multi dintre razvratiti, mai aveau putin si se pupau cu Dorel, si asta, din cauza rezultatului, nu din cauza jocului, pentru ca Dorel a fost iar PANARAMA!!!
Spuneti despre altii ca sunt suporteri de rezultat! Da' "galeria" noastra care i-a injurat de toti sfintii pina la finalul meciului, si apoi, a trecut subit la ganduri mai bune, cum ii puteti spune????
Da' pe forum cum a fost, T@V?

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 09 Mar 2008, 10:48

ozzy scrie: Da' pe forum cum a fost, T@V?
Pai banuiesc ca tot la fel. Noi nu stim ca echipa se incurajeaza pe timpul meciului, si la final le iei mortii la plimbare daca e nevoie. Daca stiam chestia asta, poate era mai bine. :o:

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 09 Mar 2008, 11:14

ady_azzuro scrie:luati frate atitudine in peluza, ca pe forum toti sunteti viteji. De ce nimeni nu pune problema concret cu liderii peluzei care canta mwe mititelu si injura echipa? Pe forum cine va asculta?
tu primu ...te asteptam

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Mesaj de raduku » 09 Mar 2008, 11:20

1948 scrie:
ady_azzuro scrie:luati frate atitudine in peluza, ca pe forum toti sunteti viteji. De ce nimeni nu pune problema concret cu liderii peluzei care canta mwe mititelu si injura echipa? Pe forum cine va asculta?
tu primu ...te asteptam
1948 , faci parte din peluza ?

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 09 Mar 2008, 11:22

fain mesaju, T@V. "touching" si povestea :)(
I love U !

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Mesaj de rosie_cangurul » 09 Mar 2008, 11:29

ady_azzuro scrie:luati frate atitudine in peluza, ca pe forum toti sunteti viteji. De ce nimeni nu pune problema concret cu liderii peluzei care canta mwe mititelu si injura echipa? Pe forum cine va asculta?
Are rost sa ne coboram la nivelul lor ? Numai papagali si copii in peluza de azi.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 09 Mar 2008, 11:36

Mesaj foarte frumos T@V, dar din pacate eu cred k astia care injura echipa nu dau doi bani pe ea. Daca s-ar intimpla numai acasa ar mai fi ceva, dar oamenii astia merg in deplasari meci de meci sa injure echipa. Asta se numeste ura nu iubire.

Exista solutii, astia de la Manchester United au facut o echipa noua prin liga 9a din Anglia (FC United of Manchester) dupa ce au venit americanii la conducere. Sa faca si ei clubul lor sa-l sustina si sa-l conduca cum vor ei.

Nu este Mititelu cel mai bun patron, dar asta este realitatea in care ne aflam. Este echipa noastra si trebuie sa tinem cu ea. Putem sa o criticam constructiv, dar ce fac unii, si mai ales faptul k ameninta alti suporteri :o este absolut penibil.

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Mesaj de raduku » 09 Mar 2008, 12:13

Alin Vladut scrie:
ady_azzuro scrie:luati frate atitudine in peluza, ca pe forum toti sunteti viteji. De ce nimeni nu pune problema concret cu liderii peluzei care canta mwe mititelu si injura echipa? Pe forum cine va asculta?
Are rost sa ne coboram la nivelul lor ? Numai papagali si copii in peluza de azi.
ce ai cu ei ? sunt si ei tot oameni ... :-x :-x :laughing: :laughing: ucv

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 09 Mar 2008, 12:15

raduku scrie:
1948 scrie:
ady_azzuro scrie:luati frate atitudine in peluza, ca pe forum toti sunteti viteji. De ce nimeni nu pune problema concret cu liderii peluzei care canta mwe mititelu si injura echipa? Pe forum cine va asculta?
tu primu ...te asteptam
1948 , faci parte din peluza ?
nord....faceam nu mai vin la meciuri
Last edited by 1948 on 09 Mar 2008, 12:48, edited 1 time in total.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9783
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 09 Mar 2008, 12:40

wb_lion scrie:
ady_azzuro scrie:luati frate atitudine in peluza, ca pe forum toti sunteti viteji. De ce nimeni nu pune problema concret cu liderii peluzei care canta mwe mititelu si injura echipa? Pe forum cine va asculta?
Sunt prea puternici frate. Suntem multi in peluza kre vrem sa inceteze protestul asta nenorocit. Si nu inteleg de ce acuma dupa un meci bun, gata toti o tineti pe aceeasi placa. Dc dupa meciul cu Pandurii nu am auzit pe nimeni ca in peluza se striga ce se striga ?
Haideti toti care sunteti de-aicia in peluza sa incercam sa organizam o intalnire.
stii de ce, ady? ca la ei legea pumnului primeaza. si ti-e teama, si ar iesi cu bataie nasoala. cred ca majoritatea celor care am fost la urziceni s-ar fi simtit mai bine la t2, impreuna cu gazdele. pina cind capii celor care protesteaza fara cap nu isi vor mai lua bani, nu va inceta protestul. pentru ca ei sint destepti astfel incit sa manipuleze 20-30 de insi cu creiere mici sa strige tot ce striga, fara nici o noima.
Am zis!!

Închis