Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu sepcile rosii ?

Poll ended at 09 Apr 2008, 20:02

Batem
47
71%
Egal
12
18%
Pierdem
7
11%
 
Total votes: 66

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 09 Apr 2008, 20:28

daca dam meciul stelei , cat va fi mititelu patron nu vreau sa mai aud de echipa asta.

ps- am fost la meci si parca nu am fortat cat trebuia. L asfarsit clujenii de la tribuna I, o parte din ei, i-au aplaudat pe ai nostri

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 09 Apr 2008, 20:30

1. este ilogic sa fi fost blat...u cluj nu are cum sa scape de la retrogradare....nu sint un club bogat iar ce bani ar fi dat ei prin aburd vorbind...aproape sigur ar fi fost mai putin decat daca ar lua urcand un loc doua in clasament

2 nu cautati tapi ispasitori pt ca azi toti au jucat la fel de prost ..

3 s-a intronat o atmosfera de kko .....la club...inca o data.....se citeste printre randurile declaratiei lui balaci ca va fi blat cu steaua....incearca jucatori tineri mititelu......astia ia cartonase probabil sa fie feriti cu dinamo de suspendari...deci nu se mai omoara nimeni cu fire pt 1 meci sau 2 .....acum trebuie sa speram ca toate echipele care se bat la retrogradare sa obtina rezultate bune..poate asa ii pun pe astia pe jar si joaca si ei...in frunte cu marele costea...bornescu, stoica, prepelita,wobay, rose, a.ionescu....dina .....aerele li s-au urcat la cap...pacat de traseul de pana acum...ma deranjeaza atitudinea lor mult mai mult decit infrangerea

4. aici e vorba de nesimtire, neseriozitate....toti au alergat in reluare...au fost blazati...au jucat in scarba
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 09 Apr 2008, 20:35

n-au rusine. trantira meciu astazi. pai la cum joaca echipa clujului ii bateam cu 14-0 intr-o zi ca ce din meciul cu rapid. hotarara baietii la cabine sa ia bataie si asa ramasa. rasi rasi rasi. sa nu mai aud de cupe europene si de euro, ca sunt niste petarde
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 09 Apr 2008, 20:45

Lasa BB, nu te mai enerva atata... sa speram ca macar facura si ei un blat cu folos.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Mesaj de wb_lion » 09 Apr 2008, 20:54

Io cred ca facura blat cu conditia ca U Cluj sa ii transfere la vara pe Ciuca si Velcovici :lol:

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 09 Apr 2008, 21:07

DACA DINA O BAGA IN ATE MAI ERA BLAT?CE AVETI SUNTETI SUPARATI....ATA ESTE. 7 CALDE SI UNA RECE.RUSINE AM JUCAT DE RASUL LUMIIIIIIIIIII. :eek: :eek:
Last edited by ciombe on 09 Apr 2008, 21:13, edited 1 time in total.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9826
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 09 Apr 2008, 21:08

cel mai prost meci de anu asta. vina la golul 2 nu e a lui bornescu. el a facut ce face orice portar cind e faza departe: sta pe la 16 metri. ghinionul nostru a fost ca a prins ala un sut super, pe poarta. vinovatul la gol e dorel, ca nu a alergat dupa ala, desi avea primplanul. costea e intr-o scadere de forma. pacat, se batea pentru un loc la euro. bornescu cred ca si-a luat gindul de la nationala....nu de alta, insa parca nici nu are noroc, ia numai goluri din astea. sper sa nu tremuram pe final, sa betem pe otelu, ca dupa aia , daca jucam asa, din cele 3 meciuri grele nu cred ca luam nici un punct. cred ca azi a fost doar un accident, etapa miercuri simbata punindu-si amprenta asupra jocului. de dina m-am convins definitiv: e un jucator slab, foarte slab. poate sa dea gol si in finala ligii campionilor in min 93 pentru noi si tot asa o sa il consider.
sper sa fi fost blat, ca daca am inceput sa jucam prost.....primul care va pleca va fi napoli, si nu vreau asta.
Am zis!!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 09 Apr 2008, 21:11

Apropo, ca n-am vazut meciul...cum a jucat Gangioveanu?
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

JustME

Mesaj de JustME » 09 Apr 2008, 21:14

ce goluri am luat :o .. n`am vazut meciul si am impresia ca am facut bine :)(

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 09 Apr 2008, 21:15

TOATA LUMEA A JUCAT PROST. :eek: REZULTATUL SPUNE TOT.

leon

Mesaj de leon » 09 Apr 2008, 21:16

leon scrie:
marius_vl scrie:Cred ca ar trebui bagati in teren foarte multi tineri in acest meci,Gaman,Gangioveanu,poate chiar si Costea 2 in locul lui fratiso!Nu mai avem nimic de pierdut decat sa crestem cativa tineri pt sezonul viitor!In acest moment obiectivul lui Napoli este indeplinit,a scapat echipa de la retrogradare si poate sa pregateasca in liniste sezonul viitor,trebuie profitat la maxim de aceste ultime meciuri ramase pana la final!Cred ca Mititelu nici nu realizeaza ce lovitura a dat cu Napoli,parerea mea este k avem un antrenor de Serie A,pe mine m-a impresionat si sunt convins ca e abia inceputul!
stai linistit
e la fel ca cioroianu si stoica
7 meciuri bune
sa vedem de miercuri in colo
se pare ca numaru 7 e chiar numar magic

:mad:

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 09 Apr 2008, 21:31

ADEVARUL ESTE DUR.......MERGEM BINE SI PE URMA.........

mack
senior
senior
Mesaje: 394
Membru din: 04 Oct 2005, 19:01

Mesaj de mack » 09 Apr 2008, 21:33

blat . sper ca din toamna Goga sa fie al nostru

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 09 Apr 2008, 21:38

BLAT.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 09 Apr 2008, 21:48

mai, dar noi chiar nu stim sa privim o infrangere. Facem o adevarata tragedie. Si din cauza asta suntem unde suntem. Recunosc ca n-am vazut meciul dar nu s-a nascut echipa care sa joace bine 10-15 meciuri legat. In plus, de la meciul cu Bistrita mi s-au parut unii destul de relaxati si plini de ei. Sper ca acest meci sa fie ca un dus rece. Mai ales ca nu suntem salvati, iar faptul ca avem multi suspendati cu otelul nu ma incanta deloc. Si daca afost blat si la anul avem 6 pct nu mi-ar displacea deloc.
Mai mult calm oameni buni, ca n-am pierdut noi cupa Uefa de la meciul asta.
ps - a gresit si prostul de mititelu, ca iar incepuse sa vorbeasca cate in luna sin stele. El a inceput sa vb de meciul cu javrele cand mai sunt o gramada de etape. Poate tace draq acuma.
ps2 - sa-l criticam in halul asta pe Gangioveanu dupa 3 meciuri in divizia A mi se pare penibil. Ce se credea ca intra pe teren si da 3 goluri?
Are 18 ani oameni buni. Eu as fi multumit in finalul acestui sezon sa-i formam pe Gangioveanu, V Gaman si M Costea. As zice ca n-a trecut degeaba. Sper sa nu se strice celalalt Costea.

Închis