Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Timisoara ?

Poll ended at 19 Apr 2008, 23:55

batem
34
47%
egal
21
29%
luam bataie
18
25%
 
Total votes: 73

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 19 Apr 2008, 10:17

M-am uitat la golul lui Gaman non-stop. Pe langa ca n-a fost fault in atac...copilul asta a lovit mingea excelent...si nu e prima data. E foarte bun la jocul de cap. apld apld apld
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de praetorianus » 19 Apr 2008, 10:18

si in presa golul respectiv a fost catalogat corect!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

ozzy

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 19 Apr 2008, 10:40

Dina si Costea cu cate o dubla :)( au rezolvat si meciul asta. Totusi eu zic sa-l luati iar putin la p**a pe Costea, ca anul trecut, fara el, am batut cu 5-1, iar acum, cu el titular, de-abia am scos un 3-1 chinuit :lol:
Din pacate am fost pe drumuri aseara si n-am vazut decat primele 20 si ultimele 30 de minute ale meciului, adica numai dubla balerinei :)(
Oricum, misto apld

PS: ca veni vorba de Dina, astazi la Galati asteptam replica lui Banel. Hai ba, Banele, ce mama dreaq, esti jucator de Nationala si te face asta care a jucat numai pe la Caracal? :laughing:

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 19 Apr 2008, 10:45

web_star scrie:Baaaai fratilor...ii baturam iarrrr... :) nu-mi vine nici acum sa cred ... e tarziu... o sa ma culc fericit! ucv ucv

PS. Merci 1948 pentru anunturi si pentru ca m-ai suportat repriza a doua! :))

se poate mosule o:


http://www.craiovamaxima.ro/stiri/2507/ ... isoara.htm

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de mancini » 19 Apr 2008, 13:37

ce meci!fabulos,jucam fotbal si asta ingrijoreaza pe unii!.viitorul il avem asigurat.gaman a jucat foarte bine si CURAT.la minge nu pe os
CU STIINTA PANA LA MOARTE

JustME

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 19 Apr 2008, 13:42

poze de la meci .. anyone ?!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de StefanC » 19 Apr 2008, 13:51

Am observat o chestie...atunci cand poarta acel tricou albastru deschis pe sub tricoul de joc, Costea marcheaza! :-D

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 19 Apr 2008, 14:15

Prosport :

Iancu: "După meciul de aseară am emoţii şi pentru locul şase"

Preşedintele clubului Poli Ştiinţa Timişoara, Marian Iancu, a declarat astăzi la Sport.ro că s-a simţit umilit după înfrângerea suferită vineri cu în faţa formaţiei Universitatea Craiova şi a declarat că acum are emoţii şi pentru locul şase.

"Sunt jucători care-şi doresc şi nu pot, sunt jucători care nici nu-şi doresc şi nici nu pot, alţii nu au mentalitate compatibilă cu ceea ce-mi doresc eu. Lucrurile sunt clare, unii vor rămâne alţii vor pleca. Meciul cu Universitatea Craiova a avut un rol semnificativ pentru ceea ce avem de făcut în continuare la club. M-am simţit umilit de jucătorii mei şi mi-a fost rusine de public. Cu toate că sunt supărat pe domnul Mititelu am fost obligat să-l sun, dupa un an de zile, pentru a-l felicita şi să recunosc că echipa lui a fost mult mai bună. E ruşinos să ne calificăm în Europa de pe locul şase când aveam de disputat cinci meciuri dintre care patru relativ normale, Craiova este totuşi o echipa normală. După meciul de aseară am emoţii şi pentru locul 6. M-am simţit umilit şi eu nu merit asta." , a spus Iancu
Imagine

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 19 Apr 2008, 15:25

Azi am fost umilit ca suporter al lui Poli si ca banatean. Am mai fost o data umilit pe acest stadion insa atunci macar nu ne-am predat noi, cei din tribune. Azi am fost umilit in ultimul hal. Cel putin eu asa ma simt acum. Probabil doar cu o echipa de timisoreni (polisti) adevarati vom avea si noi un orgoliu, asa cum l-au avut oltenii azi. Chiar i-am auzit cum cantau in vestiar de bucurie. Sa le fie rusine celor care si-au batut joc de noi azi.
:)) :)) :)) :)) :)) :))
When injustice becomes law, resistance becomes duty.


Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 19 Apr 2008, 19:06

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de Vraciul » 19 Apr 2008, 19:12

cum scot aia cu www.craiovamaxima.ro ca vreau sa pun o poza ca si wallpaper pe desktop :)(
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de inima de leu » 20 Apr 2008, 00:29

Am vazut meciu in hotel la Sinaia si cred sincer ca dupa foarte mult timp avem din nou ECHIPA.
Gestionata bine echipa asta poate sa castige campionatul!
Nu stiu daca la anul, daca in doi sau in trei ani dar un lucru e cert: la Craiova se naste o noua echipa in stare sa se bata cu Bucurestiul!

DoRyN

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 20 Apr 2008, 10:27

inima de leu scrie: Nu stiu daca la anul, daca in doi sau in trei ani dar un lucru e cert: la Craiova se naste o noua echipa in stare sa se bata cu Bucurestiul!
ramane de vazut :-)

BALLY

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de BALLY » 21 Apr 2008, 08:21

Bun meci! Echipa s-a miscat excelent!
Astept confirmarea returului bun in meciul cu Dinamo.
Cum e meciul cu Steaua pentru Dinamo asa e meciul cu Dinamo pentru Craiova...
Ma bucura tare mult jocul lui Spase si al lui Prepelita. Avem in sfarsit doi mijlocasi de valoare. Il astept (inca) pe Ionescu.
Nu in ultimul rand, Bravo Napoli!

Închis