Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Timisoara ?

Poll ended at 19 Apr 2008, 23:55

batem
34
47%
egal
21
29%
luam bataie
18
25%
 
Total votes: 73

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 18 Apr 2008, 22:29

:laughing: pacat ca nu jucam cu timisorenii decat de 2 ori...... :)( sa fi jucat si noi de 4 ori cu timisoara ucv steagucv
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de Ruben Navarro » 18 Apr 2008, 22:29

Sunt curios ce mai zice porcalaul ala de Iancu dupa meci...Daca are totusi ceva urme de bun simt ar trebui sa taca,Echipa care a vorbit pe teren astazi se numeste UNIVERSITATEA CRAIOVA! usteag :)) steagucv

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 18 Apr 2008, 22:32

Hai cu Intertotooooooooo!!!

Cum sta clasamentul golgheterilor la zi?
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 18 Apr 2008, 22:33

sintem pe 8 ...otelul nu bate sigur steaua....mai trebuie sa depasim si vasluiul ...sa terminam pe 7 ....e altceva sa terminam pe 7 chiar daca nu ne ducem in uefa si nu ne-am inscris in intertoto...adica n-am vrut sa jucam in cupelele europene desi luasem 7 :)(


vreau victorie cu dinamo o: ...aia nu prea se mai gandesc la fotbal si la campionatul asta :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 18 Apr 2008, 22:34

VENI.....VEDI...VINCI :)( :-D ucv steagucv
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 18 Apr 2008, 22:35

am vazut acum in era napoli ce anu a vazut in era cioroianu
si cu cioroianu faceam meciuri bune si invingeam dar parca ne retrageam cam repede si pe final aveam emotii
nu ca acum nu am avea dar parca napoli ai tine sus pana la sf maciului

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 18 Apr 2008, 22:35

Pacala scrie:sintem pe 8 ...otelul nu bate sigur steaua....mai trebuie sa depasim si vasluiul ...sa terminam pe 7 ....e altceva sa terminam pe 7 chiar daca nu ne ducem in uefa si nu ne-am inscris in intertoto...adica n-am vrut sa jucam in cupelele europene desi luasem 7 :)(


vreau victorie cu dinamo o: ...aia nu prea se mai gandesc la fotbal si la campionatul asta :)(
nici nu vreau sa imi imaginez ce o sa fie cu oile daca scoatem puncte la dinamo :)(

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 18 Apr 2008, 22:40

Cred ca incep sa ma interesez de bilet de avion pt meciul cu Stoaia steagucv steagucv
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 18 Apr 2008, 22:41

totusi am o curiozitate...asta al catelea meci e in care revenim?
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 18 Apr 2008, 22:41

Ruben Navarro scrie:Sunt curios ce mai zice porcalaul ala de Iancu dupa meci...Daca are totusi ceva urme de bun simt ar trebui sa taca,Echipa care a vorbit pe teren astazi se numeste UNIVERSITATEA CRAIOVA! usteag :)) steagucv
IANCU SI ROSIANU AU PARASIT FURIOSI STADIONUL
Dupa reusita din minutul 89 de 3-1 a lui Dina, Marian Iancu si Emil Rosianu au parasit negri de suparare arena “Dan Paltinisanu”. Acesti au refuzat categoric orice declaratie de presa.

steagucv
Senzatie. Pacat ca nu vrea Mighty InterTOTO ca ne era la indemana, si nu m-ar mira sa terminam noi pe 7, si sa lasam pe saracii aia de la Otelu!!
I-am injosit maxim. Catelul ala de Ganea nu s-a vazut. N-am inteles inlocuirea lui Gaman, ptr ca acest copil pur si simplu i-a zapacit pe Ganea si Bucur, au schimbat partile, numa sa fuga de copilul nostru, ca nu erau in stare sa intre ei primii la minge, copilul nostru le lua fata tot timpul, si il trageau de tricou la un moment dat!!! :lol:

GAMAN = OMUL MECIULUI !!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 18 Apr 2008, 22:42

ma uitai de 7 ori la faza golului anulat de gaman si sint absolut sigur ca nu a fost nici urma de fault...incep sa cred ca tudor e un tembel...imi pare rau pentru v.gaman..juca bine....era un gol care ar fi contat pentru el...nu pentru rezultatul final....juca bine si dina...doar sa-l oblige sa nu mai vina in propriul careu ca atunci nu greseste niciodata tinta :lol:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Dan

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de Dan » 18 Apr 2008, 22:43

Sa fii campion trebuie sa ai ADN de campion. Acest ADN (acid dezoxiribonucleic, mai pe romaneste) se formeaza in generatii si nu poate fi cumparat sau format asa ca vrea Iancu Tiganu sau mai stiu eu cine. (A zis-o si Lung, cu alte vorbe si il cred: Cine are o istorie glorioasa va avea si un viitor glorios)
In seara asta am avut aceasta revelatie. Nu jocul, nu scorul, ci atitudinea de campioni m-a convins. Incep sa cred, nu doar sa sper, ca ADN-ul Craiovei isi va spune cuvantul.
Din Colentina arunc un mare scuipat spre Stefan Cel Mare. Voi fi acolo alaturi de voi....
ucv ucv ucv ucv ucv ucv

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 18 Apr 2008, 22:44

Bravo baietzii, inca doua bucurii in Saptamana Mare si puteti sa plecati in Caraibe sa va relaxati si sa lasati gradinita sa se ocupe de steluta si de plaiesi ucv ucv ucv
p.s. comentariile din pagina 11: penibile :hmm - suporteri de rezultat :smoke:
intrebare (propunere): nu se poate bloca accesul pe forum in timpul meciurilor, pana se racoresc suporterii?
:)(
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 18 Apr 2008, 22:44

@T@V poate ca atat poate gaman...60 de minute. cam in min 60 a fost inlocuit si la arad.
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Re: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

Mesaj de laurentiu91 » 18 Apr 2008, 22:46

Bravo !!

Sincer bravo !!


Viitorul ne apartine

aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda

Închis