Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte luăm miercuri din Groapă?

Poll ended at 25 Apr 2008, 00:53

Trei
58
62%
Unul
30
32%
Nici unul
5
5%
 
Total votes: 93

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 24 Apr 2008, 08:36

ozzy , hai ca ma scarbeste limbajul tau....te las sa te certi singur cu bocancii
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 24 Apr 2008, 08:38

mi_e_rau scrie:
LUTU scrie: eu am intrat prin min 20, multi au ramas pe afara sau au preferat sa vada meciu printre caini (unii aveau bilete dar nu aveau buletin la ei ca sa vada ochiu lu nenea gabor daca suntem olteni sau nu :-x :-x )

ucv
io am intrat cu buletin de Bucureşti şi loc de naştere departe de Oltenia :)( şi cu bilet de dinamovist :-D

ucv
inseamna ca desi esti nascuta departe de tinutul Olteniei ai devenit o olteanca adevarata! :lol:
@blue_lions spase nu a facut decat sa restabileasca egalitatea dupa ce fata aia proasta de la linie 2 ne-a lasat in 10!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 24 Apr 2008, 08:40

blue_lions scrie:Hai ma Pacala ca fost ca la hockey intrarea ce [****]...mai lipsea sa-i f*** si un cap in gura :cool: . Nu ca mi-ar place de tziganu' ala imputit dar tebuie sa mai recunoastem si noi ce e drept.
a fost la minge...fault involuntar....i-as da o prima lui Dilevski o: :)(
si arbitrul decidea pana la urma, nu fufa aia...si nu a vazut nici hentul lui lobont care era ultim aparator..trebuia rosu...pe urma primul gol al lui danciorascu a fost din offside..arbitraj vadit impotriva Craiovei
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 24 Apr 2008, 08:49

bai nene pe unde umbla navarro? ruben hai tata mai repde cu topicu de la meciu cu oile!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de lebowski » 24 Apr 2008, 09:30

Pacala scrie:mai caine rosu, fa ciocu mic si invata sa vorbesti macar.......... daca de gandit n-ai cu ce. [r]
Pacala, no offence, dar esti ridicol si enervant cu mesajele astea.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 24 Apr 2008, 09:34

Daca vreti un 0-0, va fac io topicul pentru meciul cu spurcatii. Pentru ca ultimul (dar cred ca si primul) topic de meci facut de mine a fost primul meci al revenirii, Stiinta-Vaslui 0-0, la 40 de grade! :)(
Si vedeti ca mai avem un user BULANOS rau de tot la topicuri de meci, MARCEL este nick-ul lui.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 24 Apr 2008, 09:37

T@V scrie:Daca vreti un 0-0, va fac io topicul pentru meciul cu spurcatii. Pentru ca ultimul (dar cred ca si primul) topic de meci facut de mine a fost primul meci al revenirii, Stiinta-Vaslui 0-0, la 40 de grade! :)(
Si vedeti ca mai avem un user BULANOS rau de tot la topicuri de meci, MARCEL este nick-ul lui.
eheee marcel n-a mai facut un tpic de.......... si @Oltenia are "taste" bune pt ca el a facut topicu de la meciu cu poli si am castigat cu 3-1...dar totusi navarrooooooooooooooooooooooooooooooo hai cu topicu! :)(
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 24 Apr 2008, 09:54

Pina una alta **** steaua ucv ucv ucv
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 24 Apr 2008, 10:12

daca vreti deschid fac eu :-D
in retur nu am pierdut nici un meci la care am facut eu topicul
:-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de raduku » 24 Apr 2008, 10:12

Martiş "Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine tuşierului Irina Mîrţ"

Arbitrul partidei din Ştefan cel Mare spune că nu are nici o vină pentru eliminarea căpitanului Universităţii, mai ales pentru că nu a văzut faza.
"Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine sută la sută tuşierului Irina Mîrţ. Am întrebat-o de trei ori ce s-a întîmplat pentru că eu nici nu văzusem faza", a explicat Marius Martiş la Fanatik Show.

FMM DE CURVA cu mata care te'a bagat in fotbal ! Vede rosu la ala , iar ofsaidu lu' tiganu' ala borat cu bube pe fata de Danciulescu nu vede ... fmm si Danciulescu si D I A N A aia de la el de pe tricou ... FMM BUCURESTI ! [r] shit

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 24 Apr 2008, 10:15

raduku scrie:Martiş "Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine tuşierului Irina Mîrţ"

Arbitrul partidei din Ştefan cel Mare spune că nu are nici o vină pentru eliminarea căpitanului Universităţii, mai ales pentru că nu a văzut faza.
"Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine sută la sută tuşierului Irina Mîrţ. Am întrebat-o de trei ori ce s-a întîmplat pentru că eu nici nu văzusem faza", a explicat Marius Martiş la Fanatik Show.

FMM DE CURVA cu mata care te'a bagat in fotbal ! Vede rosu la ala , iar ofsaidu lu' tiganu' ala borat cu bube pe fata de Danciulescu nu vede ... fmm si Danciulescu si D I A N A aia de la el de pe tricou ... FMM BUCURESTI ! [r] shit
la faza primului gol al lui danciulescu este un jucator oltean in planul apropiat aproape de tusa care il scoate din off-side, mai uita-te o data la faza!
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 24 Apr 2008, 10:21

Bah fratilor , faceti odata topicul pt meciul cu steaua ca n-am unde sa-i injur !!! :)(

**** steaua !!! :-x

steagucv steagucv

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 24 Apr 2008, 10:28

AdrianR scrie:daca vreti deschid fac eu :-D
in retur nu am pierdut nici un meci la care am facut eu topicul
:-)
ai comis-o la meciul cu cfr cluj...faceti fratilor topicul ala odata. unu dintre voi astia "bulanosi"! :)(
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de raduku » 24 Apr 2008, 10:30

AdrianR scrie:
raduku scrie:Martiş "Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine tuşierului Irina Mîrţ"

Arbitrul partidei din Ştefan cel Mare spune că nu are nici o vină pentru eliminarea căpitanului Universităţii, mai ales pentru că nu a văzut faza.
"Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine sută la sută tuşierului Irina Mîrţ. Am întrebat-o de trei ori ce s-a întîmplat pentru că eu nici nu văzusem faza", a explicat Marius Martiş la Fanatik Show.

FMM DE CURVA cu mata care te'a bagat in fotbal ! Vede rosu la ala , iar ofsaidu lu' tiganu' ala borat cu bube pe fata de Danciulescu nu vede ... fmm si Danciulescu si D I A N A aia de la el de pe tricou ... FMM BUCURESTI ! [r] shit
la faza primului gol al lui danciulescu este un jucator oltean in planul apropiat aproape de tusa care il scoate din off-side, mai uita-te o data la faza!
m'am luat dupa replica lui Stoica ... desi si mie mi s'a parut ca a fost offsaid .. dar intr'adevar n'a fost o:
:-x dinamo :-x

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Zapada » 24 Apr 2008, 10:43

a fost un meci frumos si cu multe goluri

pacat ca "el capitane" a fost dat afara pe nedrept si javrele eu reusit sa intoarca rezultatul si meciul sa se termine la egalitate

sunt mai suparat ca "el capitane" nu va juca cu Steaua Pipera dacat de acest rezultat de 4-4
Last edited by Zapada on 24 Apr 2008, 10:45, edited 1 time in total.
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis