Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte luăm miercuri din Groapă?

Poll ended at 25 Apr 2008, 00:53

Trei
58
62%
Unul
30
32%
Nici unul
5
5%
 
Total votes: 93

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Ruben Navarro » 19 Apr 2008, 00:53

Imagine
Last edited by Anonymous on 20 Apr 2008, 12:27, edited 2 times in total.
Motiv: am redus numarul optiunilor chestionarului de la 3 la 1

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 19 Apr 2008, 01:05

sa ramenem cu picioarele pe pamant dupa meciul asta....cred ca dinamo o sa aiba 14 jucatori...cu toate acestea sper intr-un rezultat bun! ucv
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

JustME

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 19 Apr 2008, 01:09

daca jucam cu ambitie si determinare n`avem cum sa pierdem

FORZA STIINTA

steagucv steagucv

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 19 Apr 2008, 01:14

Ce iti mai place photoshopul :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: secera+ciocanul in loc de stea aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda

Sper sa am unde sa vad meciul, ca o sa fiu la Sibiu in perioada aia.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 19 Apr 2008, 01:33

daca batem in groapa, uit de toate insuccesele din acest campionat. ucv

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 19 Apr 2008, 02:00

Sa raminem cu capul pe umeri. Nu va fi usor. Cine arbitreaza? Da fapt nici nu conteaza. :-x Am votat egal, ca de-o vreme cind zic egal batem si cind zic ca batem, e altceva. :)(
P. S. Faceti o exceptie si luati stema aia borata si puneti in locul ei un :bad:
Cu oile jucam dupa 3 zile? :o
STIINTA SUNTEM NOI !

WhiteBlue Heart
membru
membru
Mesaje: 206
Membru din: 28 Mai 2007, 00:10

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteBlue Heart » 19 Apr 2008, 03:15

Ma cam imbatai dupa victorie dar totusi o sa aberez.Rade inima in mine cand vad copii astia jucand asa...suntem ajax-ul sau arsenalul Romaniei...le-am dat clasa unor "jucatori" adusi pe bani grei cu pretentii de cupa uefa...felicitari bornescu(mai da si cu pumnu in rest bun),dananae,d.stoica(mai baga si o alunecare k se spala echipamentu...in rest excelent),gaman(noul meu preferat...fara trac...sigur in interventii...sa faci fata unui cuplu bucur-ganea de natioanala la anii lui este deja o performanta...il vad in 2 ani maxim stalpul apararii noastre...),rose(isi face treaba perseverent),prepelita(muncitor),dilevski(pupaias jambierele lui a jucat mai ceva k makelele),gangioveanu(tupeist daca o nimerea la finalu primei reprize le dadeam 8),wobay(dribleureul de care avem nevoie... te poop pt pasa de 2-1),dina(crek a vrut sa le dea un impuls...lasati-l in pace k atat timp cat da goluri e beton),costea(mancai-as siretele lui...omu` de gol al nostru)...si nu in ultimu rand grazie signor napoli sunteti un vero allenatore respect per sempre....
Mai am o singura dorinta:in Saptamana Invierii sa starpim diavolii care au facut rau fotbalului romanesc...
De aia asa bine cum sunt acuma am votat victorie
FORTZA STIINTA!!!!FORTZA COPIII!!!! ucv ucv ucv
"Veneau ca sa ne vada pe noi.Si aveau acea mandrie specifica olteanului,sa se bata cu pumnul in piept,sa zica noi suntem cei mai buni.40 de mii?noi eram obisnuiti,jucasem si cu valcea cu 40 de mii,si cu jiul...pentru noi era surpriza daca n-am fi gasit cei 40 de mii acolo!"(King Ilie Balaci)

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 19 Apr 2008, 04:37

Meci greu, dar o victorie ne-ar da mari sperante pt Steaua...totusi vorbim de Dinamo ( adica [g] [g] [g] [g] [g] [g] [g] [g] [g] si eventual [r] [r] ) asa ca am mers pe un x. Trebuie analizata serios treaba cu cartonasele, cine are, cine nu, cine poate fi suspendat. Un egal cu Dinamo facem oricum ca vin chinuiti dupa meciul de maine cu Urziceni si cred ca numai la fotbal nu se gandesc acum ce Cupa Uefa e asigurata practic.

Meciul important, e cu Steaua. Avem o sansa enorma de a le pune piedica in cursa pt titlu. O victorie cu Stoaia ar insemna f. multa incredere la anu' pt acesti copii iar Mititelu si-ar spala pacatele fata de suporteri ucv aplauda
Sper din toata inima sa nu ne predam, daca vad jucatori care risca sa fie suspendati ca primesc galbene stupide gen Costea/ Bornescu cu U Cluj cred ca-mi ies din minti.
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

zavoianu tomita
junior
junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Iun 2007, 17:24

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de zavoianu tomita » 19 Apr 2008, 07:26

steagucv Astept o victorie in groapa (plina de [cenzurat]) de foarte multi ani! Dar sunt sigur ca acum o voi trai in peluza.Bravo baieti pentru victoria superba de la Timisoara o: .[quote][/quote]

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de praetorianus » 19 Apr 2008, 08:48

consider ca avem cel mai prielnic moment pt. o victorie in groapa dupa multi ani! ucv
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de ciombe » 19 Apr 2008, 09:18

praetorianus scrie:consider ca avem cel mai prielnic moment pt. o victorie in groapa dupa multi ani! ucv
gaby nu ai somn man.....este greu in groapa cu javrele.....dar sigur nu cred ca o sa ne bata.....merg pe x.

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de ciombe » 19 Apr 2008, 09:20

ACUMA NU IL MAI FACE IANCU PE MITITELU "BALBAIT"???FANATIK SHOW......BVO NAPOLI,BVO LA TOATA ECHIPA.

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 19 Apr 2008, 09:28

cred ca o sa luam cel putin 1 punct ...

la arbitrii nu prea vad de ce ar umbla dinamo pt ca acum nu mai lupta pt nimic ... si odata cu calificarea in finala a urziceniului au loc asigurat in uefa (din pacate :( ) ..... poate decat din obisnuinta o sa traga arbitrii cu ei [r]

cine o sa stea in meciul cu steaua daca o sa ia galben ?
Imagine

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de praetorianus » 19 Apr 2008, 09:29

ciombe scrie:
praetorianus scrie:consider ca avem cel mai prielnic moment pt. o victorie in groapa dupa multi ani! ucv
gaby nu ai somn man.....este greu in groapa cu javrele.....dar sigur nu cred ca o sa ne bata.....merg pe x.
si eu merg pe x dar...sper la mai mult!! :)(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 19 Apr 2008, 09:30

Stati bai fratilor, ca nu mai apuc sa postez pe prima pagina a topicului si pierdem :o:
SHHHHHHHHHHHHHHHHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT [r]

Închis