Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Moderator: grup_moderatori

Închis

Jjicăăăă!! Uăi,şi faşim ăi cu ursul Chietrean.ăi??

Poll ended at 07 Mai 2008, 23:26

Îi palim
30
65%
Stăm la poveşti cu dânşii
8
17%
Ni palieşti răzăşu' aista
8
17%
 
Total votes: 46

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de nr.zece » 07 Mai 2008, 22:21

pacat de aceasta mizerie
va fi o vara urata
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de 1948 » 07 Mai 2008, 22:23

web_star scrie:
1948 scrie:
ew scrie:
nu votam noi dar o sa voteze ceilalti.
solomon are cele mai mari sanse la primarie....
"a venit momentul ca oraşul să spună dacă vrea echipă de fotbal " asa a zis mititelu
deci sa vedem ce vrea orasu
Din ce-am mai auzit si eu pe la TV, pe la coltu` strazii, orasu vrea "continuitate"! Sunt 100% sigur ca pe mare masa de suporteri ai Universitatii nu-i va influenta scandalul Mititelu-Solomon si daca ei vor, tot pe Solomon il vor vota! o:
Tare imi e frica sa nu-si pregateasca el terenul pentru un posibil colaps...
atunci asta este ...ce putem face

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de Bals_Boy » 07 Mai 2008, 22:30

raduku scrie:
Pacala scrie:ar fi o mare prostie sa se renunte la bornescu si saceanu...
din partea mea Bornescu poate sa plece steagucv [r] , dar sace e un jucator care atunci cand ai nevoie de el demonstreaza ca stie si poate apld usteag
vere lasa-o mai moale cu Bornescu, am vazut ca l-ai atacat de mai multe ori azi ... imi pare rau sa ti-o spun dar esti praf [r]
Forza STIINTA

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de nr.zece » 07 Mai 2008, 22:31

sa votam altfel si atat
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de Ruben Navarro » 07 Mai 2008, 22:38

Oricum,daca Bornescu,Dorel Stoica,Saceanu si/sau alti jucatori vor pleca,nu vor pleca din cauza suporterilor .Iar instabilitatea financiara si nesiguranta nu au creat-o suporterii.Sa fie clara chestia asta.
Nu suporterii s-au lansat in jocuri politice fara cap si fara coada.Nu oamenii din Peluza au mers peste jucatori la vestiare sa-i balacareasca pt faptul ca nu si-ar fi aparat corect sansele.Si lista asta poate sa continue.Hai sa n-o mai dam atata de gard ca nu e frumos...

FreakBoy

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de FreakBoy » 07 Mai 2008, 22:43

in locul lui Dina nu as privi inapoi... Dananae la fel... Baird, Stoica, Dilevski... toti injurati. Pana si Costea a fost injurat de noi. Astia suntem: suporteri sclerozati.
Sa stea aici pe mai putini bani... pentru ce? pentru injuraturile calde adresate de catre scumpii suporteri?
Cine ar suporta sa fie injurat inainte si dupa meci? :mad:

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de PocoLoco » 07 Mai 2008, 22:43

Dar suporterii le iau mortii in **** inca de la incalzire , suporterii ii acuza de blat aproape la fiecare infrangere , suporterii le striga la unii dintre ei ca sunt praf si sa plece de la echipa ...

N-or pleca ei numai din cauza suporterilor , dar cu o picatura (cel putin) care sa umpla paharul tot contribuie si fanii ... :-(

FreakBoy

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de FreakBoy » 07 Mai 2008, 22:46

nu mai stim sa ne apreciem jucatorii... poate doar Lutu a fost aplaudat la fiecare intrare in teren.
"Clau gol" era cantec de baza candva... n-am auzit "Costea gol", "Florin Costea"... sau poate am auzit, dar 20 de voci sunt insuficiente...

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de LiviuB » 07 Mai 2008, 22:57

Ruben Navarro scrie:Oricum,daca Bornescu,Dorel Stoica,Saceanu si/sau alti jucatori vor pleca,nu vor pleca din cauza suporterilor .Iar instabilitatea financiara si nesiguranta nu au creat-o suporterii.Sa fie clara chestia asta.
Nu suporterii s-au lansat in jocuri politice fara cap si fara coada.Nu oamenii din Peluza au mers peste jucatori la vestiare sa-i balacareasca pt faptul ca nu si-ar fi aparat corect sansele.Si lista asta poate sa continue.Hai sa n-o mai dam atata de gard ca nu e frumos...
hai sa fim seriosi Navaro, cum poti spune ca suporterii n-au nicio vina cand e atata tensiune in jurul echipei, ploua cu comunicate, jucatorii sunt injurati si acuzati de blaturi (daca s-a ajuns sa fie injurat si un copil cum e Lung pt blat!!!), se vine la stadion sa se injure patronul nu sa se incurajeze echipa, cand ploua cu amenzi si cu etape de suspendare pt ce se arunca din tribuna, cand nimeni nu zice nimic de solomon?
toate astea coroborate cu prostia lui mititelu= mocirla in care ne zbatem de 14 ani si in care ne vom mai zbate mult timp. E pacat pt ca acum se intrezarea o luminita...

FreakBoy

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de FreakBoy » 07 Mai 2008, 23:14

noi, suporterii, avem mai mult de jumatate din vina...
ma repet aici, candva, demult, in vremuri aproape uitate :mad: , stiam sa ne pretuim valorile. Faceam un idol chiar si dintr-un Preda care avea 2 meciuri bune... acum, idolii nostrii suntem noi insine. imi sta bine cu fularul la gat... dezbracat cum imi sta? daca sunt asa de bun si de frumos, hai sa ma sui si pe garduri... fa-mi vere o poza ca-mi sta bine pe hi5.
Te duci intr-o deplasare, si, "emo ultrasi" nevazuti la 2 meciuri insumate, sunt cei mai mari viteji... ei fac incidentele, ei merita aplauzele... **** gaman, **** dina, **** dananae, **** costea blatist ordinar...
da-ne-n [cenzurat] noastra de maimutoi.

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de LiviuB » 07 Mai 2008, 23:24

Cat a fost spurcat Dina, inclusiv pe acest forum.... :(

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de U » 07 Mai 2008, 23:33

Livius scrie:Cat a fost spurcat Dina, inclusiv pe acest forum.... :(
si e al doilea golgheter dupa costea cu 7 goluri!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de stuparu_alexandru » 07 Mai 2008, 23:55

stiti cum e faza cu dina...e ca atunci cand vb de un meci jucat prost,da` pe care-l castigi cu 1-0.ce conteaza ca a jucat praf....a dat gol ?? totul depinde de ce punct de referinta ai.

cat despre bornescu...mai da-l in [cenzurat] mea ca am inceput sa ma satur de golurile retardate pe care le ia.nu zice nimeni ca n-are un mare merit pentru rezultatele echipei,da` hai ho....
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de nyk_sorin » 08 Mai 2008, 00:06

FreakBoy scrie:noi, suporterii, avem mai mult de jumatate din vina...
ma repet aici, candva, demult, in vremuri aproape uitate :mad: , stiam sa ne pretuim valorile. Faceam un idol chiar si dintr-un Preda care avea 2 meciuri bune... acum, idolii nostrii suntem noi insine. imi sta bine cu fularul la gat... dezbracat cum imi sta? daca sunt asa de bun si de frumos, hai sa ma sui si pe garduri... fa-mi vere o poza ca-mi sta bine pe hi5.
Te duci intr-o deplasare, si, "emo ultrasi" nevazuti la 2 meciuri insumate, sunt cei mai mari viteji... ei fac incidentele, ei merita aplauzele... **** gaman, **** dina, **** dananae, **** costea blatist ordinar...
da-ne-n **** noastra de maimutoi.
suporterii sunt si ei la fel ca echipa....mediocrii
nici jucatorii nu sunt ingerasi, crezi ca nu dorm noaptea ca mai primesc cate o injuratura ?
la dina sau dorel inteleg,s-o fi saturat de atatea injuraturi, da` bornescu ce motiv are ?
a fost mai tot timpul aplaudat, i s-a strigat si numele. oricum de ce trebuie neaparat sa le strigi numele ? nu ajunge ca incurajezi echipa ? li s-a strigat la destui numele inainte si nu prea i-a deranjat asta cand au plecat la sdr...trebuie sa mai si merite.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de nr.zece » 08 Mai 2008, 08:09

Ruben Navarro scrie:Oricum,daca Bornescu,Dorel Stoica,Saceanu si/sau alti jucatori vor pleca,nu vor pleca din cauza suporterilor .Iar instabilitatea financiara si nesiguranta nu au creat-o suporterii.Sa fie clara chestia asta.
Nu suporterii s-au lansat in jocuri politice fara cap si fara coada.Nu oamenii din Peluza au mers peste jucatori la vestiare sa-i balacareasca pt faptul ca nu si-ar fi aparat corect sansele.Si lista asta poate sa continue.Hai sa n-o mai dam atata de gard ca nu e frumos...
o:
punctul pe I
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis