U.CRAIOVA - POLI IASI

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cine va castiga meciul Universitatea-Poli Iasi ?

Va castiga Universitatea!!!
26
81%
scor egal
4
13%
Va castiga Poli Iasi .
2
6%
 
Total votes: 32

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 20 Aug 2004, 20:56

Incearca vreunul sa miste ceva?
HAI STIINTA !!!!

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 20 Aug 2004, 21:15

Ce facem fratilor, jucam la 0-0?
Nu mai avem nici un atacant in teren, din nou Borbely....
Nu-l mai inteleg pe Rednic, parca si el joaca contra lui.
HAI STIINTA !!!!

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Mesaj de caesar » 20 Aug 2004, 21:28

dragosblue scrie:Incearca vreunul sa miste ceva?
Nu am unde sa-l vad ca nu sunt in tara .
vezi pe www.livescore.net sau www.gsp.ro

Minutul 69 e 0-0 , imi vine sa urlu

adi_mn

Mesaj de adi_mn » 20 Aug 2004, 21:34

nu stiu ce facem, dar e nasol... din cate citesc eu pe prosport, e lipsa mare de inspiratie la mijloc... lutu iar a disparut din joc, Plesan s-a remarcat doar prin 2 suturi de la distanta si alea in zid.

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 20 Aug 2004, 21:38

se pare ca este neputinta si ca echipa da totul.
HAI STIINTA !!!!

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Mesaj de caesar » 20 Aug 2004, 21:54

S-a terminat 0-0....jalnic
NU inteleg ce se intampla... :o:

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 20 Aug 2004, 21:55

repet, cred ca este NEPUTINTA!
Trimiteti charter-ul dupa N'Jock !!!!!!!!!!!
HAI STIINTA !!!!

Lion
junior
junior
Mesaje: 98
Membru din: 11 Sep 2003, 22:46

Mesaj de Lion » 20 Aug 2004, 22:00

Este lucratura de antrenor...nu mai fiti asa disperati...din 1991 se intampla la fel in fiecare an.va agitati degeaba.
o sa plece asta,vine altul sta 6 luni dupa care pleaca si ala ...etc...etc...
pana nu vine unul cu bani multi si sa iubeasca echipa nu facem nimic...ne taram ca agaricii prin divizia a...
RUSINE SA VA FIE ...

Maximus

Mesaj de Maximus » 20 Aug 2004, 22:05

V-am mai spus. Lucrat sigur! Urmatorii jucatori n-au dat nici o pasa tot meciul: Daouda, Bundea, Plesan, Murgan (numai lateral), Lutu (numai afara). Corpul de balet si-a implinit misiunea. Vine Piturca!

adi_mn

Mesaj de adi_mn » 20 Aug 2004, 22:09

Incredibil!!! Nu e posibil ca mijlocasii sa aiba cele mai mari ocazii de gol iar atacantii sa nu se remarce decat prin faulturi la portar. Nu pot sa vad meciurile de aici de unde sunt, si nu stiu daca atacantii nu sunt jucati de mijlocasi sau nu sunt in stare sa se demarce, dar ceva trebuie facut urgent, pentru ca altfel e de rau!!!

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 20 Aug 2004, 22:09

"Marcatorii" mei Gane si Frunza au jucat destul de bine insa prea putin. Cum nu a mai jucat Papura sunt curios cine mai conduce "complotul" impotriva lui Rednic. S-ar putea ca tot Badea sa le fi dat aparatori de plumb. In rest mult-mediatizatul Rubi, fostul coleg al lui Rednic la Standard Liege, vrea sa faca stop in careul de 6m. Ne-a mai iertat si Salomir de un penalty clar in prima repriza, ca sa nu mai zic de acordarea cartonasului rosu pentru Bogdanovici. Putea fi mai prost, dar cu putina sansa la loviturile lui Frunza putea fi si mai bine.
Interesant este faptul ca, in viziunea galeriei, singurul care nu este vinovat de rezultate este Rednic. Doar la olteni se poate intampla asa. Pe langa calitati se pare ca mai avem si ceva defecte, in unele momente gandind cu alta parte a corpului decat capul.

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 20 Aug 2004, 22:09

fratilor ce sa mai faca rednic??? daca rubelnilson il serveste ideal pe adrian cristea, daca mircea ilie rateaza de la 7-8 m, daca arbitrul anuleaza un gol perfect valabil a lui moti, daca loviturile executate perfect de catre frunza sunt scoase de pe linia portii ori se loveste de bara, per ansamblu mie mi-a placut echipa introdusa de rednic. apararea s-a miscat bine, iordache chiar a jucat fara greseala , la fel murgan, mircea ilie s-a zbatut cat a putut si el, in schimb nu mi-a placut de plesan iar lutu mai mult ne incurca. acest talent joaca mai mult cu spatele catre poarta. eu cred ca trebuia introdus gane ca titular in locul lui rubelnilson. iar frunza chiar imi place de el este singurul jucator care dupa ce este introdus in teren da un [*****] de viteza echipei. ECHIPA ARE NEVOIE DE UN COORDONATOR DE JOC. sunt spatii mari intre cele trei compartimente.

JUVETE
membru
membru
Mesaje: 129
Membru din: 02 Mai 2004, 23:09

Mesaj de JUVETE » 20 Aug 2004, 22:13

Nu e bine , cine sapa groapa altuia cade sigur in ea, asta nu e fotbal, jucatorii sint platiti sa joace nu sa faca jocuri murdare, meciul asta se putea cistiga si fara antrenor, sa le fie rusine .
AU MURDARIT TRICOURILE ECHIPEI !!!
Râde soarele-n fereastră, Duce vântul din CRAIOVA,

O iubire alb-albastră , Spre Ardeal şi spre Moldova!

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 20 Aug 2004, 22:22

Voi chiar credeti ca Frunza, oricat de tehnic ar fi, si-a calculat traiectoria balonului asfel incat dupa ce loveste bara sa nu intre in poarta (in min.90) sau Moti a inscris pentru ca stia ca se va acorda ofsaid?

adi_mn

Mesaj de adi_mn » 20 Aug 2004, 22:25

bogdan-m scrie:Cum nu a mai jucat Papura sunt curios cine mai conduce "complotul" impotriva lui Rednic.
Nu sunt de acord cu existenta unui complot al jucatorilor pentru debarcarea lui Rednic si mai ales cu alegerea lui Papi pe post de tap ispasitor (probabil asta a vrut si Rednic sa demonstreze cand nu l-a folosit astazi, ca nu e vina lui Papi). Vreau doar sa atrag atentia asupra faptului ca in varianta fantezista a existentei unui asemenea complot, conducatorul acestuia nu trebuie neaparat sa fie in teren. Poate sta foarte bine pe margine, in tribune, sau chiar pe o plaja din Pacific.

Altceva se intampla la Craiova. Lipsa de omogenitate, calitatile indoielnice ale unor jucatori precum si blocajul mintal in care au intrat dupa meciul cu Argesul isi spun cuvantul in situatia de fata. Aici trebuie sa lucreze Rednic mai mult. Sa nu mai schimbe unsprezecele de baza si formula de joc de la un meci la altul si sa lucreze pe plan psihologic cu fiecare jucator in parte. Ba chiar ar trebui sa angajeze un psiholog care sa lucreze cu jucatorii!

Închis