Steaua - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cine va castiga meciul Steaua-Universitatea ?

Universitatea
13
42%
Steaua
10
32%
Meci egal
8
26%
 
Total votes: 31

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 29 Aug 2004, 22:00

DE CACAO

JustME

Mesaj de JustME » 29 Aug 2004, 22:02

PENIBIL .. este putin spus despre jocul craiovei ... ne-am demonstrat inca odata amatorismul ... REDNIC NU PLECA !!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 29 Aug 2004, 22:04

JustME scrie:PENIBIL .. este putin spus despre jocul craiovei ... ne-am demonstrat inca odata amatorismul ... REDNIC NU PLECA !!
Lasa-l sa plece ca nu mai are ce face.

JustME

Mesaj de JustME » 29 Aug 2004, 22:05

ady_azzuro scrie:
Prost e ca urmeaza meciul cu cfr acasa, s-ar putea sa ramanem tot cu 3 pct. dupa 6 etape...si daca totusi pleaca Rednic, cine va mai putea gasi un sponsor pt a finanta echipa? Nu cred ca dinel e in stare sa gaseasca unul.
dinel nu poate sa gaseasca wc`u cu c*ru ... ce sa mai vb de sponsor pt craiova!!

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 29 Aug 2004, 22:07

Daca pleaca Rednic mai schimbam 2 antrenori pana la sfarsitul turului

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 29 Aug 2004, 22:11

JustMe !? M-ai omorat! Unde sunt mah sponsorii aia adusi de Rednic ?
Unde sunt banii cu care s-a laudat ca a contribuit la aducerea unor jucatori ? Ce naiba mah , nici acum , in ceasul al doisprezecelea nu va dati seama ca o parte din spusele lui Rednic au fost doar povesti sa ia ochii suporterilor. Si a si reusit! Pentru ca in loc sa-l judecati dupa tactica de joc , schimbarile facute, jucatorii adusi voi il judecati doar dupa VORBE!! Am spus ! Cand esti inselat de cel in care ai investit incredere si mai ales sperante rste greu sa recunosti asta! Tinzi sa cauti alte cauze pentru a demonstra ca nu te-ai inselat!

Nu vreau sa mai spun prea multe, dar felul in care a asezat Rednic echipa in acest meci in zona apararii a fost sinucidere curata!
Last edited by EDMOND_ on 29 Aug 2004, 22:18, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 29 Aug 2004, 22:12

minudoru scrie:Daca pleaca Rednic mai schimbam 2 antrenori pana la sfarsitul turului
Sper sa nu, ca daca va fi asa, vom face si noi la fel ca cel din avatarul tau! :)(

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 29 Aug 2004, 22:13

sa-l schimbe dar sa aduca pe cineva de valoare nu sa-si bata joc

JustME

Mesaj de JustME » 29 Aug 2004, 22:19

mah Edmond ... nu cred ca antrenorul trebuie sa aduca sponsori la echipa ... eu credeam ca asta intra in atributiile presedintelui ... nu ma bag la "schemele" tactice pt ca nu ma pricep asa bine ca "altii" ... dar oricum degeaba rednic le indica jucatorilor o "schema tactica" dc bundea la meciul cu sportu juca in centru, pt ca era mai convenabil, desi din cate am auzti el trebuia sa joace undeva pe stanga ... poate sunt doar zvonuri si vb eu prostii .... la craiova avem o conducere mai slaba ca la echipele de divizia B sau C ... nu rednic trebuie sa aduca bani la echipa nu rednic trebuie sa negocieze transferurile de jucatori ... noi parca nu am avut presedinte .... degeaba pleaca rednic !!!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 29 Aug 2004, 22:25

valimarine scrie:Tocmai am venit de la stadion. In acest meci nu l-a mai lucrat nimeni pe rednic. Cauzele lui 5-0 trebuie cautate in atmosfera proasta dintre jucatori, un arbitraj ostil de la inceput si lipsa increderii de sine. E foarte clar ca nu putem iesi din aceasta pasa proasta in aceasta formula. Sper ca cei in masura sa ia decizii sa le ia pe cele corecte.
valimarine, asta spun eu de dupa meciul cu Sportul! Rednic nu poate sub nici o forma sa gestioneze situatia la Craiova!
Iar ca sa spui ca Azzuro , ca Plesan , Bundea si Gane sunt in "gasca" lui Papura trebui sa fii imatur din punct de vedere fotbalistic!
De ce nu il bagati si pe Guso intre cei care l-au sapat pe Rednic ...primul gol din meciul cu Sportul si primul gol din meciul de astazi au fost greseli de portar!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 29 Aug 2004, 22:32

EDMOND_ scrie: De ce nu il bagati si pe Guso intre cei care l-au sapat pe Rednic ...primul gol din meciul cu Sportul si primul gol din meciul de astazi au fost greseli de portar!
La primul gol de azi a fost vina lui Murgan, fiindca a deviat mingea care ii venea in brate lui Guso, iar apoi a urmat acel gol. Vad ca le intorci pe propriul plac si ai mania contrazicerii...

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 29 Aug 2004, 22:33

Edmond ai inceput sa ma inveselesti....Guso..... :D:D
pai daca si el e vinovat ca a scos vreo 5 goluri astazi... nu mai are rost sa vorbim :eek:

JustME

Mesaj de JustME » 29 Aug 2004, 22:39

lu Guso ar trebui sa ii ridicam statuie ... azi am avut aparare ?!!? dc nu era Adnan era 8,9 - 0

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 29 Aug 2004, 23:00

Mah , sa terminam !
REDNIC A FOST LUCRAT! SI LA CRAIOVA SI LA BACAU ! ESTE CEL MAI MARE ANTRENOR CARE A TRECUT PE LA CRAIOVA! STRANGETI_VA MAINE TOTI LA CLUB SI CERETI CA REDNIC SA RAMANA! ARATATI-I DEVOTAMENTUL VOSTRU SI CERETI-I SA CUMPERE CLUBUL DE LA STAICU!

NOAPTE BUNA! AVEM EXACT ECHIPA PE CARE O MERITAM !
Vine un antrenor , ne ia mintile cu niste povesti si vorbe dulci , nu arata absolut nimic si noi ii mancam din palma!

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 29 Aug 2004, 23:06

si cine e cel care e Salvatorul Edmond?????
ca se pare ca tu ai solutia si nu ne-o spui si noua muritorilor....
pleaca rednic, f. bine si ce realizezi te duci sa-l aplauzi pe borbely?

Închis