F C NATIONAL - U CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului National-Universitatea ?

Poll ended at 18 Sep 2004, 23:15

castiga CRAIOVA
16
38%
meci egal
9
21%
castiga F C National
17
40%
 
Total votes: 42

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

F C NATIONAL - U CRAIOVA

Mesaj de EDMOND_ » 12 Sep 2004, 23:15

Asa suntem noi oltenii ..cand toti ne considera la pamant , ne ridicam mai puternici..cand se incearca trecerea noastra in amintire facem o magie de se mira toata lumea... asa a fost si meciul din etapa ce tocmai a trecut ...cand toti se pregateau sa scrie cronicile despre o noua umilinta a Craiovei , echipa s-a revoltat..nu a mai tinut seama de tot ce se intampla in jurul ei si , parca aproape natural , a maturat pe jos cu adversarii...
Urmeaza un meci cu o echipa bucuresteana care se afla pe val... National. Plesan trebuie sa redevina liderul echipei iar Njock sa demonstreze in continuare ca a fost indepartat fara motiv....toti ceilalti sa stranga randurile si sa nu se mai gandeasca la ce se intampal in jurul lor.
Sa joace fotbal si sa demonstreze ca noi nu murim niciodata. Ca atunci cand suntem considerati slabi ne ridicam mai puternici , ca atunci cand toti ne cred terminati pentru noi este doar un nou inceput. Jucati fotbal baieti ! Chiar daca va certam de multe ori noi va iubim , murim si inviem cu voi. Castigati in Bucuresti... faceti-i sa tremure din nou!

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 12 Sep 2004, 23:19

Ar trebui sa citeasca si jucatorii randurile acestea.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 12 Sep 2004, 23:26

Dupa ce nationalul a castigat in stefan cel mare cu dinamo, iar Craiova a batut cfr printr-o metode senzationala, acest meci se anunta unul spectaculos. Daca vom evolua la fel cum am facut-o in repriza a2a cu clujul, nu o sa am prea multe emotii in acest meci, stiu ca suntem de neoprit daca jucam la adevarata noastra valoare. Deabia astept meciul din weekendul viitor, mai ales ca voi avea ocazia sa urmaresc si cel de-al-7-lea meci al Stiintei din acest campionat, live, la tv! o:
Cred ca vom bate cu 2-0. Goluri: NJock si Bundea ! :-)
CRAIOVA FORZA CRAIOVA!!!! :razz: :razz: :razz:

Bornwild

Plesan nu joaca!

Mesaj de Bornwild » 12 Sep 2004, 23:28

In primul rand,Plesan nu joaca datorita faptului ca a luat 2 "galbene" cu C.F.R Cluj!In alta ordine de idei,eu unul nu sunt de acord cu venirea lui Mititelu,desi pot spune ca Victor Piturca pt mine este un priceput antrenor,dar plang dupa REDNIC :!: Pacat,mare pacat!Sper sa ii prindem pe National euforici dupa succesul din Groapa si sa-i pacalim!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 12 Sep 2004, 23:31

Puteti face pronosticuri privind echipa probabila de la meciul cu National aici !

Dan

Mesaj de Dan » 12 Sep 2004, 23:37

Sper doar ca pana la meciul cu Nationalul sa fie clarificata problema antrenorului.
Piturca va negocia din greu si-i va pune conditii dificile lui Mititelu. Mai intai ca nu va accepta niciodata ca acesta sa-i dicteze lotul. Nu s-a lasat Piti in fata lui Becali, decum a lui Mititelu.
Daca pana la urma va accepta inseamna ca si-a luat toate masurile de precautie si exista o mare sansa ca lucrurile sa mearga bine. Ar fi excelent daca Piti se va implica si la nivel de actionariat. Baiatul asta le stie cu banii.

kelu
junior
junior
Mesaje: 26
Membru din: 02 Aug 2004, 05:46

Mesaj de kelu » 13 Sep 2004, 05:49

nu am mai postat de mult-cu toate astea am fost tot timpul aici ,citind cam tot ce s-a postat.Eu zic sa nu va imbatati cu apa rece dupa o repriza cu cfr cluj.Nationalul e lider, a batut pe dinamo in groapa(sper sa apuc sa o vad pe craiova facand asta) si joaca super bine.Pai aia mananc pamantu cand alearga si alearga tot timpul,si au si joc inteligent.Abiodun ala spre ex s-a distrat cu dinamovistii.Astia ne fac jaloane ,si mai au si super portar pe deasupra

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 13 Sep 2004, 09:24

si cine o sa pregateasca meciul cu National?
mititelu? :o:
geolgau? :o:

nici nu ma duc la meci ... sa nu ma apuc sa-i injur din nou!
sper ca Oli sa-si opreasca elevii sa nu ne dea prea multe! :bad:

Maximus

Mesaj de Maximus » 13 Sep 2004, 10:33

Daca, printr-o minune, scoatem vreun rezultat, asta insemnind si o infringere la 1 gol diferenta, toate meritele vor fi ale lui...Piturca. Chit ca n-a venit si nici n-o sa vina.
Daca o luam ca pe ghencea, al dracului Rednic asta cum a lasat echipa :mad: Pai se poate s-o lasi in halul asta?

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 13 Sep 2004, 12:31

ne vom face de ras in cotroceni cu geolgau si mititelu


**** tarane lasa-ne, pleaca de la echipa
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 13 Sep 2004, 13:14

sa speram ca scoatem un egal asa din greseala :)...
oricum sper sa nu gasim scuza la finalul jocului daca e grav ca nu a jucat plesan... ca doar n-om sta intr-un jucator...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

vane

Mesaj de vane » 13 Sep 2004, 13:27

Echipa o sa joace bine cu National ca doar s-a atins "obiectivul". De fapt, a fost atins de la pauza cu CFR Cluj. Rezultatul ... ati vazut repriza a doua ! :o

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 13 Sep 2004, 13:28

la meciul cu cfr antrenor a fost Mircea Rednic, la meciul cu national antrenor va fi Geolgau, crezi ca echipa se va comporta la fel de bine ca in repriza a doua cu cfr?
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

vane

Mesaj de vane » 13 Sep 2004, 13:34

Chestie de "entuziastm popular": Regele a murit, traiasca regele !

klausnet
membru
membru
Mesaje: 115
Membru din: 04 Mar 2004, 16:05

Mesaj de klausnet » 13 Sep 2004, 13:45

Cred si sper sa fie un egal! Daca lucrurile se mai limpezesc cat de cat. Daca nu cumva se vor involbura apele de tot. Doamne fereste!
Sa fie intr-un ceas bun!

Închis