U Craiova - FCM Bacau

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului Universitatea-FCM Bacau?

Poll ended at 21 Sep 2004, 16:20

1
31
79%
x
3
8%
2
5
13%
 
Total votes: 39

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

U Craiova - FCM Bacau

Mesaj de virus alb-albastru » 20 Sep 2004, 09:45

Eu zic ca acest meci o sa fie mult mai greu decat pare, chiar daca Bacaul pare a nu fi intr-o forma prea stralucita (vazand meciul pierdut ieri cu dinamo). Am spus "pare" ptr.ca, in opinia mea, in meciul cu dinamo n-au vrut sa joace la 100% din potential... nu-mi aduc aminte sa fi avut vreo ocazie... chiar si la rezumatul meciului de la tv, s-au putut vedea doar ratari "cainesti" iar Sechelariu avea o figura f.relaxata spre deosebire de incrancenarea cu care se afiseaza cand echipa lui pierde...

tabu

Mesaj de tabu » 20 Sep 2004, 10:26

Nu prea mai sunt meciuri usoare, cel putin nu pentru Universitatea in momentele acestea.

D10

Mesaj de D10 » 20 Sep 2004, 12:36

Ajung si la meciu' asta! Dup-aia nu mai stiu ... Asa ca tin sa-i rog pe baieti, daca s-or uita pe-aci, sa nu ii ierte si pe bacauani ca pe-stia de pana acu'. Io inteleg ca suntem prea buni si e corect sa le lasam adversarilor un avans ca sa facem competitia mai palpitanta si mai echilibrata, dar nu stiu daca mai apuc sa vad vreun meci pe stadion turul asta, asa ca sa ma scuteasca cu actele caritabile!
Rubi cu dedicatie o folia seca, te rog, iar tu, Jeremie, una cu capu' chit ca joci cu un moldovean in dinti si doi la subtiori. Mihaita, macar doua sa te aplaude tot stadionu' cand te schimba in minutul 83...

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 20 Sep 2004, 17:09

eu zic ca e momentul sa se vada potentialul echipei, pt ca pana acum s-a vazut o crestere. Daca pana acum am zis si infrangeri si egaluri si mi-au iesit din pacate sper ca si acum sa dau bine pronosticul

AnU

Mesaj de AnU » 20 Sep 2004, 19:39

Astea vin la noi si se apara cum au facut si anul trecut,parerea mea ca un 1-0 ar excelent :!: :))

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 20 Sep 2004, 20:28

Asta e meciul cel mai potrivit in care sa ne impunem la scor. Cred ca 4-0 va fi suficient! o:

alb_albastru
junior
junior
Mesaje: 64
Membru din: 24 Apr 2004, 17:52

Mesaj de alb_albastru » 20 Sep 2004, 21:09

Chiar daca am pierdut meciul cu National jocul echipei ma face sa sper la un rezultat favorabil . Nu scorul este important azi ci victoria. Cred ca ar fi cazul sa incepem sa castigam macar jocurile de acasa ca sa nu fim prinsi inca de acum in hora retrogradarii. Sper din tot sufletul la o victorie si la o revenire a lui Plesan care poate dovedi in meciurile ce urmeaza ca merita sa fie liderul echipei.

JUVETE
membru
membru
Mesaje: 129
Membru din: 02 Mai 2004, 23:09

Mesaj de JUVETE » 20 Sep 2004, 22:15

Echipa incepe sa mearga , incet v-or veni si rezultatele , cred ca invingem , intotdeauna dupa furtuna iese soarele , cred ca a venit si rindul nostru , l-a acest meci stadionul va fi plin si vom impinge echipa spre victorie !!!
Râde soarele-n fereastră, Duce vântul din CRAIOVA,

O iubire alb-albastră , Spre Ardeal şi spre Moldova!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 20 Sep 2004, 22:36

JUVETE scrie:l-a acest meci stadionul va fi plin si vom impinge echipa spre victorie !!!
Nu cred...mai mult de 5000 nu vin.

iftime ionut
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 13
Membru din: 18 Dec 2003, 17:53

BATEM

Mesaj de iftime ionut » 20 Sep 2004, 22:56

tre sa batem ca daca nu ne daduram dracu'.orocum revine si plesan si sper ca si moti si murgan.cred sincer ca vom face un meci bun si apoi ii asteptam pe jegurile de caini.FORZA STIINTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FORZA STIINTA!!!!!!!!!!!!!!!!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9783
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 20 Sep 2004, 23:50

revine plesan, odihnit, in crestere de forma, asa ca asta va fi meciul lui plesan. sper ca stadionul sa fie plin. de acum , chiar ca nu mai dau nici un pronostic. nici unu nu a iesit. sper sa fie bine. da daca nici acu nu batem, rednic tre sa plece.
Am zis!!

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1452
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 21 Sep 2004, 08:40

nu stiu ce crestere ati vazut voi la echipa, dar eu unul am vazut ca echipa joaca la "plezneala". noroc cu alde olaraoiu ca nu i-a folosit in primul unsperezece pe flavius moldovan si gabi popescu.

vergu
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 26 Ian 2004, 16:38

Re: BATEM

Mesaj de vergu » 21 Sep 2004, 08:44

iftime ionut scrie:tre sa batem ca daca nu ne daduram dracu'.orocum revine si plesan si sper ca si moti si murgan.cred sincer ca vom face un meci bun si apoi ii asteptam pe jegurile de caini.FORZA STIINTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Numai sa joace Moti si Murgan, ca la cum nea obsnuit Nea Mircea...

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 21 Sep 2004, 10:23

Intr-adevar..un meci destul de greu...n-ar fi asa greu dar sunt sigur ca noi il vom face mai greu..deh..o victorie obtinuta mai greu este mai frumoasa...daca nu batem..Rednic trebuie sa plece!!!

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 21 Sep 2004, 12:20

ganticick scrie:Intr-adevar..un meci destul de greu...n-ar fi asa greu dar sunt sigur ca noi il vom face mai greu..deh..o victorie obtinuta mai greu este mai frumoasa...daca nu batem..Rednic trebuie sa plece!!!

bine ca stii tu ce trebuie sa faca Rednic!!! :eek:
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

Închis