FC BRASOV - U CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

cum credeti ca se va termina meciul din aceasta saptamana ?

Poll ended at 02 Oct 2004, 08:52

Castiga Craiova ?
14
52%
Meci egal
5
19%
Castiga echipa din Brasov ?
8
30%
 
Total votes: 27

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 06 Oct 2004, 12:29

Lion scrie:Pentru cei care sunt prorednic am un mesaj:
Cand o sa vin in tara o sa va pun la dispozitie caseta meciului Universitatea Craiova - dinamo 1-0 din 1989.atunci veti vedea si voi pe cine ati sustinut cu atata inflacarare...

lion vino si lumineaza-ne, te asteptam maeste.




P.S lion vrei sa fii guru nostru?
Last edited by Sava on 06 Oct 2004, 15:11, edited 1 time in total.
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

Dan Florea

Mesaj de Dan Florea » 06 Oct 2004, 15:09

Sava scrie:
Lion scrie:Pentru cei care sunt prorednic am un mesaj:
Cand o sa vin in tara o sa va pun la dispozitie caseta meciului Universitatea Craiova - dinamo 1-0 din 1989.atunci veti vedea si voi pe cine ati sustinut cu atata inflacarare...

lion vino si lumineaza-te, te asteptam maeste.




P.S lion vrei sa fii guru nostru?
Daca nu mergem la anul de nastere al lui Rednic ,sa vedem cu ce echipa tinea,nu am facut nimic.

Vietnam

Mesaj de Vietnam » 06 Oct 2004, 16:13

Si ce sa vad in caseta cum Rednic se bucura ca bate Dinamo sau ce? O luam de la 1989. Tata de atunci au trecut 15 ani!!!!! In 1990 am luat cu Cartu cupa si campionatul!!!! De fapt ultimul nostru event. Ce naiba ma sincer ! Gata, mie mi-a parut rau ca a plecat Rednic dar ma bucur ca a batut Craiova in deplasare! SI sper sa o tina tot asa si in continuare. Stiti vorba aia:
"A murit Regele! Traiasca Regele! " asa si la noi
:razz: A plecat Rednic! Traiasca Badea! :razz: Cum a spus si Edmond rezultatele conteaza nu intentiile!
Alta pilda : Drumul spre IAD este pavat cu bune intentii! :eek:

Tocmai m-am uitat ieri pe o poza mai veche a Craiovei : cu Adi Popescu , Crisan, Lung, Camataru, Ungureanu, Cartu, Ticleanu, Geolgau, Negrila, Irimescu si Ungureanu. SI ce frumos se vede un stadion plin in spate! Cand o sa mai vedem iarasi o echipa de calibrul lor?

Maximus

Mesaj de Maximus » 06 Oct 2004, 17:55

O mica precizare: ultimul event a fost in 1991...

Lion
junior
junior
Mesaje: 98
Membru din: 11 Sep 2003, 22:46

Mesaj de Lion » 06 Oct 2004, 20:03

nu pot vorbi cu niste persoane care vad in fata numai nea mircea.
la craiova nu are ce cauta un antrenor dinamovist sau stelist dupa cate umilinte a luat aceasta echipa in istorie de la aceste cluburi...aceasta este parerea mea si nimic mai mult.
pt mine aceasta discutie s-a incheiat aici.

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 06 Oct 2004, 22:11

Lion, banuiesc ca la mine te refereai... ti-am spus, faci o foarte mare greseala... iti respect parerea, poate ca te uiti la rednic cum m-am uitat eu la lacatus cand venise ca antrenor la Universitatea... ai tot dreptul... dar incearca sa te debarasezi de numele Mircea Rednic... incearca sa-l inlocuiesti cu "antrenorul echipei Universitatea"... si uita-te atent la marlaniile care au fost facute impotriva antrenorului Universitatii, repet indiferent care ar fi fost acesta, si implicit impotriva intereselor clubului... atunci cand suporterii au simtit ca antrenorul este lucrat prin marlaniile unora (jucatori, finantatori, asta conteaza mai putin), i-au strigat la infinit numele pentru a contra respectivele persoane... nu neaparat pentru ca iubeau persoana Mircea Rednic... acum intelegi despre ce e vorba? degeaba imi arati tu caseta cu cine stie ce gesturi a le lui rednic... aici era vorba de antrenorul Universitatii, de interesele echipei, nu de persoana mircea rednic...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 07 Oct 2004, 00:16

Dan Florea scrie: Daca nu mergem la anul de nastere al lui Rednic ,sa vedem cu ce echipa tinea,nu am facut nimic.
daca nu stii cu ce echipa tinea iti spun eu: cu o echipa la care 60% din jucatori sunt olteni, vicepresedintele e oltean iar presedintele tot oltean, iar aceasta echipa nu e Universitatea Craiova, foarte simplu de ghicit.. :lol: inteleg ca sunteti nostalgici dupa Rednic, dar o sa aveti de gand sa aduceti vorba de el la fiecare topic? voi cand mergeti pe strada va uitati inapoi sau inainte? urmeaza meciuri importante, Rednic a plecat, asa ca priviti inainte si nu va mai cramponati de trecut.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 07 Oct 2004, 00:25

va rog inca odata sa inchideti orice dilema despre ce au sustinut, unii suporteri inainte de numirea lui Badita
va cunoasteti parerile unora altora si nu mai conteaza
echipa are nevoie de toti suporterii ei sa o sustina
deja deviati in certuri si la prima ironie intre voi doi va sterg mesajele si inchid subiectul
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis