U Craiova - Rapid

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu rapidistii?

Poll ended at 30 Oct 2004, 15:18

Batem
23
59%
Egal
6
15%
Pierdem
10
26%
 
Total votes: 39

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 01 Noi 2004, 11:27

pai nu platit de familia lucescu? :D, ce te miri asa :D:D

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 01 Noi 2004, 11:34

Pacala scrie:stati usor, nu-l acuzati pe gonzo pentru ca pariez cu oricare dintre voi ca mai devreme sau mai tarziu veti fi vexati de aerele de sef pe care le are edmond.
Pacala , nu ma intereseaza sa fiu sef nicaieri ..cum nu ma intereseaza o discutie cu tine , pentru nca esti un om care astazi spui una , maine spui alta.. astazi spui ceva sub un nick, peste cinci ore intri cu alt nick , si spui altceva... astazi jignesti pe unul , maine spui ca nu ai fost tu... asta esti , si o stim destui... nu sunt motive , sa o spun si altora.

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

Mesaj de virus alb-albastru » 01 Noi 2004, 12:01

bogdan-m scrie:...cred ca in duelul Moti - Badoi primul care a faultat a fost Badoi, impingandu-l discret pe Moti care a si "ricosat" putin in lateral. Deci ar fi trebuit sa dea fault in atac.Iar faptul ca Ioanitoaia a "omis" sa arate si penalty-ul neacordat Craiovei spune mult despre profesionalismul acestui ziarist. Iar cand spune ca tine cu Stiinta, chiar se scufunda in penibil.
Si eu sunt de aceeasi parere... fault in atac in prima faza ... la reluare am vazut tricoul lui Moti, putin "intins", apoi si Moti l-a tras de tricou pe badoi... dar ioanitoaia, normal, nu vede decat ce vrea el... daca personajul asta tine cu Stiintza... dar, la urma urmei, cine e ioanitoaia? un simplu realizator de emisiune...
Si, alta faza "controversata"... cica fault la golul 1... explicatia:un jucator al rapidului il impinge pe murgan in portarul rapidist, care nu mai poate interveni...deci fault la portar :)( Pai daca il impinge pe Murgan, nu e penalty, cumva? Poate arbitrul a vazut acest lucru dar a lasat avantaj sa vada cum se termina faza... cu GOL ! deci, gol valabil...

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 01 Noi 2004, 12:11

Mai fratilor dar tot pusi pe harta sunteti? :o Asa e Pacala?Te ascunzi sub mai multe nick-uri? :o Asta e grav ,denota lipsa de personalitate.Cum prezumtia de nevinovatie exista, ii asteptam replica lui Pacala :-)

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 01 Noi 2004, 12:18

in primul rand trebuie sa va spun ca sunt cel mai nefericit suporter, pr ca nu am putut asista la aceasta victorie frumoasa nici macar pe forum. Am fost la Balvanyos si acolo exact postul Antena 1 nu se prindea si am ajuns acasa azi noapte deci nu tu imagini nimic. Oricum am aflat telefonic cateva detalii si un lucru imbucurator persoane neutre sau chiar sustinatori ai altor echipe au confirmat ca Stiinta a jucat foarte bine.
ma bucur ca ma pierdut pariul si abia astept sa ma achit de datorie astept detaliile.
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

rusu mihai
junior
junior
Mesaje: 35
Membru din: 21 Sep 2004, 13:39

Mesaj de rusu mihai » 01 Noi 2004, 12:32

Sunt de parere sa nu mai urmarim emisiunea lui ioanitoaia :bad: si sunt convins daca fanii STIINTEI :)) nu urmaresc emisiunea iar scadea drastic ratting-ul
(eu unult am incetat de mult sa ma uit la aberatiile lui .) :lol:
O inima ALB-ALBASTRA intre moldoveni

litza
membru
membru
Mesaje: 125
Membru din: 11 Mar 2004, 13:21

Mesaj de litza » 01 Noi 2004, 13:22

Aseara la reCURsul etapei,stimabilul domn Gheonoaia si-a batut joc de munca baietilor nostrii spunand ca Salomir ne-a adus victoria.Sincer mi-e scarba de ceea ce se intampla.Ma asteptam sa inceapa cu laude asupra revenirii Craiovei si el ne desfiinteaza,la fel ca toata presa :eek:
Nu e nimeni care sa ne ia apararea.Suntem singuri. :-(
De ce nu au fost realisti si nu au recunoscut ca noi am jugat bine iar ei au fost pe nicaieri? :-x
MAMA TE IUBESC,DAR NU CA PE CRAIOVA!
CU CRAIOVA PANA LA MOARTE!!!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 01 Noi 2004, 17:04

edmond versus pacala versus gonzo versus topic...............
subiect inchis, scuze celor care mai si respecta subiectele, dar poate isi mai revin si colegii nostri colerici
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 01 Noi 2004, 19:38

Bornwild scrie:Mai fratilor dar tot pusi pe harta sunteti? :o Asa e Pacala?Te ascunzi sub mai multe nick-uri? :o Asta e grav ,denota lipsa de personalitate.Cum prezumtia de nevinovatie exista, ii asteptam replica lui Pacala :-)
Pacala nu se ascunde sub mai multe nickuri.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 09 Noi 2004, 19:56

Am redeschis subiectul pentru ca am de dat un pariu aici si astept detalii: locul, sticlele sa fie frapate sau nu, animatoare DA/NU, etc. :cool:

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 09 Noi 2004, 20:34

ai dreptate, aproape ca uitasem ca trebuie sa pun umarul la reconstrutia patriei... deci cum ramane tovarasi? de la rece? ca acolo-i place sa stea... :-)

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 09 Noi 2004, 21:39

da da da si eu tebuie sa particip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

Mesaj de virus alb-albastru » 10 Noi 2004, 03:35

DoRyN scrie:Am redeschis subiectul pentru ca am de dat un pariu aici si astept detalii: locul, sticlele sa fie frapate sau nu, animatoare DA/NU, etc. :cool:
ia uite... 3 Doamne si toti 3 !!! (Doryn,Gonzo,Zolo) dornici sa-si spele "pacatele" :D
in mod normal, ar trebui sa ma pronunt primul, ptr.ca m-am "bagat" primul la pariu, contra lui DoRyN... dar cum eu si cu valimarine am fost o echipa, sa-l asteptam si pe el si apoi vom vedea cum vom rezolva aceasta problema "spinoasa" :)(

Vietnam

Mesaj de Vietnam » 15 Noi 2004, 11:52

Ma da' imprastiati mai sunteti! Pe toata harta Romaniei!!! :D Cum dracu beti berea aia? Prin Videotelefon , pe Webcam? Ca asa o pot bea si eu cu voi! :)(

Închis