Universitatea - Dinamo

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cine va invinge in meciul Universitatea-Dinamo ?

Universitatea
51
85%
Meci egal
3
5%
Dinamo
6
10%
 
Total votes: 60

Maximus

Mesaj de Maximus » 23 Noi 2004, 14:15

Riscul meseriei Schatten. Esti pe forumul nostru. Daca ma duc si eu pe dol cred ca nici nu ma primesc.
Iti dam voie sa scrii dar in anumite limite.

PS Nu e jignire, e la misto. Te prinzi?
Last edited by Maximus on 23 Noi 2004, 14:16, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 23 Noi 2004, 14:16

Schatten scrie: Dinamo are numai in bucuresti zeci de mii de suporteri, si asta avand in vedere ca mai sunt inca 2 echipe mari Steaua si Rapid.
shatene, o avea dinamo cateva zeci de mii de suporteri, dar Craiova este echipa cu cei mai multi suporteri in bucuresti, peste rapid, steaua si voi. Uita-te in trecut cand am castigat noi finala in bucuresti sa vezi cum capitala era plina de fani Stiinta dansand si strigand de bucurie. La suporteri va dam clasa, voi sunteti mici copii pe langa noi, mai aveti de invatat, pana atunci nu uita ca ne desparte un mileniu de istorie...

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 23 Noi 2004, 14:25

ady_azzuro scrie:
Schatten scrie: Dinamo are numai in bucuresti zeci de mii de suporteri, si asta avand in vedere ca mai sunt inca 2 echipe mari Steaua si Rapid.
shatene, o avea dinamo cateva zeci de mii de suporteri, dar Craiova este echipa cu cei mai multi suporteri in bucuresti, peste rapid, steaua si voi. Uita-te in trecut cand am castigat noi finala in bucuresti sa vezi cum capitala era plina de fani Stiinta dansand si strigand de bucurie. La suporteri va dam clasa, voi sunteti mici copii pe langa noi, mai aveti de invatat, pana atunci nu uita ca ne desparte un mileniu de istorie...
Schatter....lasati ma vrajala....noi suntem peste tot...aveti ..10.000 suporteri in buc... :-D marfa..la mai putini...pai noi avem prin slatina si caracal..15.000..du mai vb de craiova...sau romania...uitate la dinamo..cand a luat titlu...deabia sa umplut stadionu...si la rapid la fel....PAI DACA CRAIOVA IA CAMPIONATU.....O SA VEDETI VOI REVOLUTIE... o:

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 23 Noi 2004, 14:32

AdrianR scrie:Nu-l mai bagatzi in seama pe satenul asta pt ca daca intr-o zi facu douazeci si ceva de mesaje intr-o luna face sase sute si devine moderator :)( :eek: :bad:
Iti dai seama cand va stringe 500 de mesaje si va ajunge suporter al Universitatii Craiova? :)(

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 23 Noi 2004, 14:34

bogdan-m scrie:
AdrianR scrie:Nu-l mai bagatzi in seama pe satenul asta pt ca daca intr-o zi facu douazeci si ceva de mesaje intr-o luna face sase sute si devine moderator :)( :eek: :bad:
Iti dai seama cand va stringe 500 de mesaje si va ajunge suporter al Universitatii Craiova? :)(
O sa fie SHEF o:

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 23 Noi 2004, 14:51

Schatten scrie:
Ultrase_20 scrie:Schatter....lasati ma vrajala....noi suntem peste tot...aveti ..10.000 suporteri in buc... :-D marfa..la mai putini...pai noi avem prin slatina si caracal..15.000..du mai vb de craiova...sau romania...uitate la dinamo..cand a luat titlu...deabia sa umplut stadionu...si la rapid la fel....PAI DACA CRAIOVA IA CAMPIONATU.....O SA VEDETI VOI REVOLUTIE... o:
Ia ia mataluta niste filmulete si poze de la castigarea titlului de anu trecut si uita-te mai atent, io am fost pe stadion si iti zic ca nu aveai loc sa arunci un ac, ca sa nu mai vb de lume pe blocurile din juru stadionului, pe urgenta, prin copaci, care pe unde a apucat, si inca cateva mii care au ramas la porti.
Cat despre suporterii craionevi care danseza prin bucuresti, ce sa zic, sper sa ajungem in finala cupei cu voi si mai vedem, de la ultima finala de cupa jucata cu voi imi aduc aminte un pic altceva, da ma rog....asa o fi cum zici tu :)

la ultima finala cu voi am fost 25.000
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 23 Noi 2004, 15:06

Schatten scrie:NU cumva e finala aia cand v-am busculat un pic inainte de meci si v-am luat steagu ala cu "Topway" ??:)
Parca am fost si eu pacolo.
Si dupa meci iar imi aduc aminte de niste "running battles" si ati iesit usor sifonati,bine ar fi iesit si mai sifonati respectivii daca nu aparea o regina de jandarmerie care ne-a fortat sa executam niste manevre evazive printre blocuri :D

da, ati furat steagul cu topway dar n-ati busculat pe nimeni ca erau 15 insi in stadion care aranjau steagurile, iar dupa meci nu stiu pt ca eu am plecat sa prind trenul si n-am avut probleme chiar daca am mers pe jos pana la metrou imi scapa acu numele statiei.
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

D10

Mesaj de D10 » 23 Noi 2004, 17:02

Eu inteleg ce vrei tu sa spui. N-o sa ma apuc sa ma dau mare cu realizarile pe teren propriu. Interesante sunt statisticile de pe teren neutru. E normal sa fiti mai multi la Bucuresti, e normal sa fiti putini (dar totusi, parca prea putini) la Craiova.
Discutiile astea sunt sterile!

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 23 Noi 2004, 17:29

Nu mai intru pe forum..........acceptati sa stati de vb cu javra asta care va spune numai idiotenii si nu ii faceti nimic............halal :bad: :bad: :bad:

La revedere

P.S
O sa imi spuneti ca nu vb civilizat si nu stiu ce......voi sunteti aici sa va umileasca asta?...........au aparut aici moderatori ca ciupercile dupa ploaie.......insa ii inghititi astuia :bad: ......ramaneti cu el si uitati-va in gura lui...poate va faceti si voi catei pana la urma :eek:


Maximus&ady_azzuro: Born nu e cazul sa jignesti tot forumul numai pentru ca ai o nemultumire. Exprimati-o civilizat.

D10

Mesaj de D10 » 23 Noi 2004, 18:11

Pe tine te oftica unu' care se lauda ca au umplut si ei un stadion de 12000 de locuri? Si asta de-abia cand au luat titlul? Imi pare rau, dar nu ma poate jigni un dinamovist. Am editat ceea ce am considerat deplasat.

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 23 Noi 2004, 18:27

Bornwild scrie:Maximus: Born nu e cazul sa jignesti tot forumul numai pentru ca ai o nemultumire. Exprimati-o civilizat.
Maximus, pai sterge-i dom`ne toate mesajele javrei... maine poimaine ne si injura asta si noi suntem civilizati si acceptam...

Macar sa zic ca vorbiti ceva interesant... asa ce facem ii ascultam balivernele astuia cum ca dinamo are suporteri... au ajuns sa se compare cu noi la suporteri... Efectiv, astfel de subiecte NU TREBUIE discutate... pentru ca nu are nici un fel de rost... Orice ******* mintal isi da seama ca nu se compara cele 2 galerii... ce Dumnezeu!... vorbim de o diferenta de la cer la pamant... si voi va zbateti in argumente sa-i demonstrati astuia un lucru mai mult decat cert... va credeam baieti isteti :)
schatten scrie:si inca cateva mii care au ramas la porti
:)( :)( :)( :)( :)( :)( :)( :)( :)( :)(
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 23 Noi 2004, 18:28

stergeti`mi si mie primele 2 mesaje ca nu imi dau seama de ce aparura 3... si pe acesta... merci
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 23 Noi 2004, 18:31

WhiteBlue4Ever scrie:Maximus, pai sterge-i dom`ne toate mesajele javrei... maine poimaine ne si injura asta si noi suntem civilizati si acceptam...
N-ai sa vezi sa ne injure cainele, la prima jignire grava va fi banat iar contul i va fi sters.

Codul lui DaVinci

u-dinamo

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Noi 2004, 18:53

Incercati sa nu va departati prea mult de la subiect si discutai despre meci. Daca nu sunteti cam in afara topicului si voi ruga moderatorii sa va stearga mesajele. In orice caz, considerand ca s-a spus deja ceea ce trebuia spus poate ar trebui inchis acest topic.

ago

Mesaj de ago » 23 Noi 2004, 21:06

ALO !!!! De cand nu mai intru vad ca sunt javre pe aci ...Ce draq vorbiti cu toti catzeii care dau lectii de " a fi suporter". Inca 2-3 si posteaza toata galeria astora :-x Pleca caine nu esti dorit aici!!!!

Închis