Universitatea-Farul [CR]

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam in finala Cupei Romaniei ?

Da
54
87%
Nu
8
13%
 
Total votes: 62

Andryx_666

Mesaj de Andryx_666 » 18 Feb 2005, 22:55

am si eu o mare nedumerire .nu e cam aiurea ca acum cand se stie sigur ca in finala va fii un duel provincie - bucuresti , meciu din finala sa se joace tot in bucuresti !? ... ca ei zic ca e teren neutru ... nu ar fii mai bine daca anu asta de exemplu sa se joace la timisoara , ca si ei au stadion de 40.000 asa ca vor intra destui suporteri . si chiar vom trece de faru , si vom jcua finala in bucale , ptr noi va fii ca un meci de acasa , ptr ca vor fii numa` olteni , problema fiind aceea ca vor fii obositi din cauza drumului :lol:

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 07 Mar 2005, 19:26

Conform noilor reprogramari, Stiinta va sta minim 4 zile in Constanta! :up: :up: :up: :up: :up:

adi_mn

Mesaj de adi_mn » 07 Mar 2005, 20:17

Norocosule :D

Codul lui DaVinci

f

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Mar 2005, 07:16

Eu zic ca Finala ar trebui sa se joace sau la Constanta sau la Timisoara. Am mai patit o chestie nasoala intr-un an cand am jucat finala in REgie cu Bistrita si nu vreau sa se mai repete aceasta situatie ingrata. Un plus pentru Constanta ar fi faptul ca putem ramane la mare pentru cateva zile dupa...

Cel mai bine ar fi in afara Bucurestiului dar daca nu se poate altfel macar sa se joace pe Lia Manoliu. Cu toate ca acesta este al doilea teren al lui Dinamo eu sper sa jucam finala cu FC National.
:up: :up: :up:

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 11 Mar 2005, 15:45

Mai bine s-ar juca tur-retur..ar fi mai multa drama, mai multi bani si fiecare echipa va avea sansa de a juc acas' cu stadionul plin..mda

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 11 Mar 2005, 16:27

nashpa ca va juca de doua ori in patru zile cu aceeasi echipa plus ca ambele meciuri sunt importante.

Codul lui DaVinci

farul

Mesaj de Codul lui DaVinci » 11 Mar 2005, 16:40

Avem avantajul ca Farul vine dupa un meci extraordinar de greu cu Dinamo unde precis vor primi cartonase, suspendari si vor avea jucatori accidentati. Asa ca in Cupa nici nu ma gandesc sa nu scoatem un rezultat bun. In campionat vom vedea ce strategie sa aplicam...

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 11 Mar 2005, 20:33

Dar s-ar putea ca Farul sa scoata un rezultat bun sau f.bun si o sa-i prindem cu moralul ridicat...totusi, partea buna e ca acum avem cate 2 pe post, in caz de suspendari sau accidentari suntem oarecum acoperiti si nu tre sa improvizam prea mult...
Eu cred ca in vor fi 2 meciuri oarecum diferite..primul, in cupa, se va cauta un rezultat egal, sa dam gol neaparat..la cel din capmionat tre sa mergem la victorie...

Închis