Universitatea-Farul [CR]

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam in finala Cupei Romaniei ?

Da
54
87%
Nu
8
13%
 
Total votes: 62

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 17 Ian 2005, 16:18

"Olaroiu a acceptat oferta de a antrena la Timisoara. "Eu astept doar sa semnam. Am fost de acord cu conditiile celor de Balkan si sper ca in citeva zile sa se puna totul la punct, astfel sa pot pleca la Timisoara", a declarat Cosmin Olaroiu. De asemenea, pina vineri, Balkan Petroleum va achita suma de un milion de dolari pentru Caramarin, G. Coman si Fl. Moldovan. "E un transfer bancar important. Noi am fi dorit sa il incheiem azi dupa amiaza, dar mai sint formalitati bancare. Se va efectua tranzactia pina cel tirziu vineri", a conchis Marin Anton "
sursa: prosport.ro

In conditiile astea mai bine jucam cu National in semifinale :-(
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

litza
membru
membru
Mesaje: 125
Membru din: 11 Mar 2004, 13:21

Mesaj de litza » 17 Ian 2005, 20:14

AdrianR scrie:"Olaroiu a acceptat oferta de a antrena la Timisoara. "Eu astept doar sa semnam. Am fost de acord cu conditiile celor de Balkan si sper ca in citeva zile sa se puna totul la punct, astfel sa pot pleca la Timisoara", a declarat Cosmin Olaroiu. De asemenea, pina vineri, Balkan Petroleum va achita suma de un milion de dolari pentru Caramarin, G. Coman si Fl. Moldovan. "E un transfer bancar important. Noi am fi dorit sa il incheiem azi dupa amiaza, dar mai sint formalitati bancare. Se va efectua tranzactia pina cel tirziu vineri", a conchis Marin Anton "
sursa: prosport.ro

In conditiile astea mai bine jucam cu National in semifinale :-(
Lasa ca e bine!o sa jucam cu Nationalul in finala :)(
MAMA TE IUBESC,DAR NU CA PE CRAIOVA!
CU CRAIOVA PANA LA MOARTE!!!

AngelDust

Mesaj de AngelDust » 19 Ian 2005, 09:21

fratilor...nu vreau sa par pesimist....dar sunteti asa siguri k o sa invingem faru'?!?din cate imi aduc aminte...cam greu am invins faru' in ultimii ani....de fapt cum zicea colegu' de mai sus:DOAR OPTIMISMU' NE-A MAI RAMAS!
Ebine k suntem increzatori in sansele echipei noastre,dar daca jucatorii nu pun osu'...e km grav.sa speram k dragan si bordeanu vor aduce un plus de incredere in jocul craiovei si vom reusi mai multe in retur si in primul rand in cupa.o sa fim peste EI,peste CATZEII DIN TOT BUCURESTIU' :-x TREBUIE! :up:
Daca nici acum nu mai facem nimic atunci NICIODATA!imi pare rau k doar asta ne-a mai ramasa acum,cupa,cand altadata ne bateam pt campionat.ata ete!poate la anu'...ne-am km obisnuit sa spunem asta in ultimii ani....cu parere de rau o spun
dar sa traim momentu...CUPA E A NOASTRA ANU' ASTA o:

Codul lui DaVinci

U- Farul

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Ian 2005, 21:45

ZVON

Aparut in ziua de Vineri 21 Ianuarie 2005 in Editie Speciala

… Universitatea Craiova va învinge în etapa a doua, la constanţa, urmând să-Şi ia adio de la finala cupei româniei.

NU COMENTEZ!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Re: U- Farul

Mesaj de EDMOND_ » 21 Ian 2005, 21:58

Che Guevara scrie:ZVON

Aparut in ziua de Vineri 21 Ianuarie 2005 in Editie Speciala

… Universitatea Craiova va învinge în etapa a doua, la constanţa, urmând să-Şi ia adio de la finala cupei româniei.

NU COMENTEZ!
De ale lui Mititelu.... trebuie sa bage in fiecare zi un zvon si iti dai seama ca anul are 365 de zile..iti trebuie ceva fantezie.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: U- Farul

Mesaj de ady_azzuro » 21 Ian 2005, 23:05

Che Guevara scrie:ZVON

Aparut in ziua de Vineri 21 Ianuarie 2005 in Editie Speciala

… Universitatea Craiova va învinge în etapa a doua, la constanţa, urmând să-Şi ia adio de la finala cupei româniei.

NU COMENTEZ!
Nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar intampla daca s-ar adeveri acest zvon! :laughing:

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 22 Ian 2005, 12:40

si daca e adevarat?

adunam o trupa de comando si il omoram pe staicu?

mie nu mi s-ar parea iesit din comun la capul lui staicu...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 22 Ian 2005, 15:25

sincer si eu ma astept de la Staicu, dar norocul ar putea sa apara de la Faru care sa nu vrea sa intre in astfel de jocuri
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 22 Ian 2005, 15:32

Sunt doar niste zvonuri tampite care la CRAIOVA sunt normale...

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 22 Ian 2005, 16:38

Ultrase, aceste zvonuri au inceput sa apara datorita faptului ca au cum sa apara iar lumea are cum sa le creada... ca daca aveam un om serios in fruntea clubului nu un mascarici prost si comunist ca staicu, astfel de zvonuri cum ca am da meciul sa nu intram in finala, nu ar fi posibile... cum nu ar fi fost posibila nici rusinea cu mititelu, nici rusinea cu antrenorii pe banda rulanta...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 22 Ian 2005, 18:19

WhiteBlue4Ever scrie:Ultrase, aceste zvonuri au inceput sa apara datorita faptului ca au cum sa apara iar lumea are cum sa le creada... ca daca aveam un om serios in fruntea clubului nu un mascarici prost si comunist ca staicu, astfel de zvonuri cum ca am da meciul sa nu intram in finala, nu ar fi posibile... cum nu ar fi fost posibila nici rusinea cu mititelu, nici rusinea cu antrenorii pe banda rulanta...
Da white ai dreptate la noi oricum se face din cea mai mica vorba o stire de prima pagina...
Si staicu daca ar si el mai apropiat de echipa asta nu ar mai aparea asemenea zvonuri..sau chiar daca ar aparea el ar trebuii sa explice lumii cum sta treaba in fiecare problema..
Da stay ma ca prioritatea lu staicu in 2005 este sa mute pe ceusescu in satul lui natal.. :o:

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 22 Ian 2005, 20:35

Zvonul a fost aruncat de ziarul fostului presedinte Mititelu. Majoritatea zvonurilor care apar la rubrica respectiva nu au nici o baza reala. Din cauza ca nu vor sa renunte la rubrica aia este o intreaga munca de a nascoci astfel de zvonuri. E ca in chestia cu piatra aruncata in balta.

Codul lui DaVinci

Zvon

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2005, 13:28

Bine. Cum ziceti voi. Dar daca se adevereste zvonul din ziarul lui Mititelu ce facem? De fapt vreau sa aud parerea suporterilor despre ideea urmatoare:

CE ESTE MAI IMPORTANT PENTRU NOI ANUL ACESTA CASTIGAREA CUPEI SAU SALVAREA DE LA RETROGRADARE?

Adica: Daca nu luam cupa si ne salvam e mai bine decat luam cupa si picam in B?

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Zvon

Mesaj de ady_azzuro » 23 Ian 2005, 13:34

Che Guevara scrie:CE ESTE MAI IMPORTANT PENTRU NOI ANUL ACESTA CASTIGAREA CUPEI SAU SALVAREA DE LA RETROGRADARE?

Adica: Daca nu luam cupa si ne salvam e mai bine decat luam cupa si picam in B?
Normal ca salvarea de la retrogradare...dar eu cred ca dupa prima etapa nu vom mai avea probleme cu retrogradarea, o victorie ne va indeparta de locurile periculoase. :-)

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 23 Ian 2005, 13:58

nu cred ca o victorie este de ajuns :-(

ne trebuie vreo 3 meciuri bune consecutiv :-) sa scapam de nisipuri.

Închis