Desemnati cel mai bun fotbalist al Craiovei in anul 2004 !

Moderator: grup_moderatori

Care a fost cel mai bun fotbalist in 2004 ?

Adnan Guso
20
80%
Mariko Daouda
0
No votes
Cosmin Moti
2
8%
Corneliu Papura
0
No votes
Zeno Bundea
0
No votes
Marius Iordache
0
No votes
Mihaita Plesan
0
No votes
Ionut Lutu
0
No votes
Ovidiu Stanga
0
No votes
Jeremy Njock
0
No votes
Alin Vigariu
0
No votes
Bodan Buhusi
2
8%
Sorin Frunza
1
4%
Lucian Dobre
0
No votes
Madalin Murgan
0
No votes
Csaba Borbely
0
No votes
Mircea Ilie
0
No votes
 
Total votes: 25

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 22 Dec 2004, 23:54

guso a avut ghinionul sa nu aiba pe nimeni in fata sa. s-a trezit mai tot timpul singur cu atacantii. eu l-as fi votat si pe daouda. si pe n'jock, si pe moti. din pacate plesan nu poate emite pretentii in turul asta. imi pare rau.
Am zis!!

D10

Mesaj de D10 » 23 Dec 2004, 05:22

Sa-l voteze careva si pe Mircea Ilie. Pentru incurajare! :o

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 23 Dec 2004, 11:53

Am si eu o intrebare : Pe ce baza s-a facut lista din care trebuie sa alegem cel mai bun jucator din 2004?
Adica de ce pe lista este prezent, spre exemplu, Mircea Ilie si lipsesc Pavel Badea, Ilie Iordache, Mugur Bolohan sau Romeo Miclea?

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 23 Dec 2004, 15:44

bogdan-m scrie:Am si eu o intrebare : Pe ce baza s-a facut lista din care trebuie sa alegem cel mai bun jucator din 2004?
Intr-un chestionar de pe acest forum se pot adauga maxim 18 variante asa ca nu putem sa punem toti jucatorii care au jucat pt Stiinta in sondaj.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 23 Dec 2004, 16:30

ady_azzuro scrie:
bogdan-m scrie:Am si eu o intrebare : Pe ce baza s-a facut lista din care trebuie sa alegem cel mai bun jucator din 2004?
Intr-un chestionar de pe acest forum se pot adauga maxim 18 variante asa ca nu putem sa punem toti jucatorii care au jucat pt Stiinta in sondaj.
Optiunile pot fi si mai multe. Ne-am bazat pe unele statistici, mai ales din tur. Jucatorii care au evoluat in returul campionatului trecut si nu mai sunt in lotul actual nu au fost cuprinsi in sondaj din mai multe motive. Unul din acestea este numarul de meciuri jucate. In general au fost enumerati jucatorii care au evoluat mai ales in retur, apreciind ca ar avea mai multe sanse sa figureze intr-un astfel de top.

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 31 Dec 2004, 12:40

Ca sa fiu putin carcotas, pot spune ca din sondaj rezulta ca Plesan a fost considerat de suporteri la fel de bun ca Borbely sau Mircea Ilie. :)(
In alta ordine de idei cred ca aveti dreptate si este justa alegerea jucatorilor. Sper ca la anul evoluita jucatorilor Stiintei sa-i determine pe suporteri sa le acorde mai multe voturi. Pentru 2004 se pare ca doar atata merita.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 02 Ian 2005, 16:18

Potrivit votului suporterilor, in anul 2004 cel mai bun fotbalist al Universitatii a fost Guso.
Felicitari Guso si La multi ani !

Închis