Universitatea-F.C. Arges

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului Universitatea-F.C. Arges ?

Victorie Universitatea
38
75%
Rezultat egal
7
14%
Victorie F.C.Arges
6
12%
 
Total votes: 51

Vietnam

Mesaj de Vietnam » 14 Mar 2005, 11:02

Hai Craiova! :-(
Frumos meci! :mad: .... Eu ma uitam la un film mai vechi in timpul meciului si daca nu ma suna Ozzy eram fericit pina seara ... Asa m-am ofticat de mi-au iesit ochii... Nu stiu cine este vinovat de rezultat( adica stiu dar ma abtin momentan), dar mentalitatea jucatorilor este de toata jena. Nu stiu sa fuga sa se demarce sa inscrie. In schimb stiu sa se buluceasca la minge .... Acceptam sa mincam bataie daca faceam tot ce se putea si aveam ghinion dar nu a fost cazul ... Sava a zburdat pe teren, (felicitari suflete! ) si trecea de jucatorii nostrii ca prin branza.Ai nostrii parca asteptau o minune ....penibil sincer meciul. SI nu pentru ca am pierdut ci pentru ca am jucat cum am jucat. Acum chiar ca am ajuns de rasul ciinilor ...

Partea buna este ca anul viitor abonamentele si biletele ne vor costa mai putin :mad: . Cand se joaca dimineata e mai ieftin nu? :bad:

PS. Ne-au furat arbitrii s-a vazut clar!!! :-x

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 14 Mar 2005, 14:05

ady_azzuro scrie:Si ce diferenta a fost ca s-a jucat meciul la Valcea? Tot in fata propriilor suporteri au jucat. Echipa a fost incurajata in numeroase randuri, chiar cand scorul era 1-2. ...
Tizule, diferenta a fost urmatoarea: daca se juca la Craiova echipa era incurajata de intreaga Peluza Sud si poate si de o parte din tribuna a 2-a; La Rm Valcea echipa a fost incurajata de cca. 200 de suporteri izolati intr-un colt al tribunei I. Restul spectatorilor au venit ca la film si nu au tinut toti cu Craiova, cel putin eu asa am vazut din peluza in care am stat (in stanga galeriei), 1/3 s-au bucurat la golurile argesului si 2/3 la golul lui Plesan. Deci, cred ca nu s-a jucat acasa ci in deplasare pt ca eu cred ca au fost deplasari in care echipa a fost sustinuta mult mai bine de un nr mai mic de suporteri prezenti pe stadion decat au fost sambata la Valcea. Si cred ca oriunde (Tg Jiu, Drobeta Caracal sau Petrosani) s-ar fi jucat meciul ar fi fost sustinuti mai mult decat la Valcea.
Dar asa nu ne ramane decat sa-i multumim factorului postal pt fapta eroica facuta in meciul cu Dinamo si lui Dinel ca nu a vrut sa semneze interdictia pt ca el sa mai intre pe stadion. :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 14 Mar 2005, 14:19

Si de aia n-au jucat ei nimic, ca nu i-au incurajat suporterii? Suporterii (chiar si cei localnici) au fost la cel mai inalt nivel cand scorul era 0-0, chiar daca Stiinta practica un joc oribil, dar la 0-2 au inceput sa fluiere, atat cei localnici cat si suporterii din Craiova, pt ca asa este normal, noi nu suntem bufoni ca cei de la timisoara sa aplaudam cand echipa este umilita.

Daca jucam in Banie, crezi ca nu erau fluierati? Fii sigur ca erau huiduiti mai tare ca in Zavoi, asa ca nu cred ca altul era scorul daca jucam in Craiova.

Acum ar fi clumea sa dam vina pe Postasu, din cauza lui badea habar n-are sa antreneze? Din cauza lui dinel aduce toti expiratii la echipa?

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 14 Mar 2005, 14:22

ady_azzuro scrie:Suporterii (chiar si cei localnici) au fost la cel mai inalt nivel cand scorul era 0-0, chiar daca Stiinta practica un joc oribil
Alo, nu i-a incurajat nimeni in afara de galeria lui Blondu, eu am fost pe stadion, tu poate ai vazut alt meci sau poate baga tvr-ul zgomot de fond asa creada telespectatorii ca e super atmosfera pe stadion :lol: :D :laughing:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

rivo
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 4
Membru din: 14 Mar 2005, 15:34

Mesaj de rivo » 14 Mar 2005, 15:37

eu zic ca am pierdut din cauza stilului de joc...adica nu avem..
Badea e de admirat ca INCEARCA dar deocamdata nu a reusit...parerea mea ca un antrenor care sa stie sa formeze o echipa e absolut necesar ...daca nu ...picam....

oricum sa speram la mai bine...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 14 Mar 2005, 17:30

AdrianR scrie:
ady_azzuro scrie:Suporterii (chiar si cei localnici) au fost la cel mai inalt nivel cand scorul era 0-0, chiar daca Stiinta practica un joc oribil
Alo, nu i-a incurajat nimeni in afara de galeria lui Blondu, eu am fost pe stadion, tu poate ai vazut alt meci sau poate baga tvr-ul zgomot de fond asa creada telespectatorii ca e super atmosfera pe stadion :lol: :D :laughing:
Inseamna ca ai gresit stadionu! :laughing: Eu i-am auzit si pe cei localnici strigand 'Stiinta, Stiinta!' asa ca nu mai dezinforma. :)(

Avatar utilizator
ssebastyano
suporter
suporter
Mesaje: 557
Membru din: 27 Ian 2005, 13:29

Mesaj de ssebastyano » 14 Mar 2005, 18:07

cand au strigat?la inceputul meciului si atat...in rest a fost ca la teatru...sa nu mai zic ca la golurile argesului s-au bucurat 2-3 sute de oameni si din tribuna a II-a

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 14 Mar 2005, 18:21

Au strigat la inceput fiecarei reprize, dar macar au strigat. :)(
Oricum ar fi penibil sa punem infrangerea pe seama suporterilor.

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 14 Mar 2005, 18:27

ady_azzuro scrie: Oricum ar fi penibil sa punem infrangerea pe seama suporterilor.
pai tu nu stiai ca numai suporterii sunt de vina? :o

asa zic mitica si netoiu :laughing:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 14 Mar 2005, 23:32

Vedeti AICI cateva fotografii de la acest meci !

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 15 Mar 2005, 09:55

ady_azzuro scrie:Inseamna ca ai gresit stadionu! :laughing: Eu i-am auzit si pe cei localnici strigand 'Stiinta, Stiinta!' asa ca nu mai dezinforma. :)(
n-am gresit frate nici un stadion, tu ai gresit meciul; cred te uitai la un meci cu Al Hilal si strigau araboii "Stiinta! - Stiinta!" :laughing: La meciul la care am fost eu nu au strigat decat oamenii blondului (care nu are nici macar o portavoce :laughing: :laughing: :laughing: asa ca daca si asta e galerie .....)
Last edited by AdrianR on 15 Mar 2005, 12:02, edited 1 time in total.
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 15 Mar 2005, 12:00

ozzy scrie:RESPECT MARIUS SAVA

Am fost cel mai bun de pe teren in meciul de sambata.
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 15 Mar 2005, 12:14

se gasi si gunoiul asta sa faca un meci bun cu noi si dupa asta iar doarme rupt prin santuri tot campionatul... ce mare caracter... si-a pus ambitia sa ne infunde... RESPECT :-x

apropo sambata a luptat asa pt prima suplimentara promisa de Netoiu... :bad:

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 15 Mar 2005, 12:43

Gonzo scrie:se gasi si gunoiul asta sa faca un meci bun cu noi si dupa asta iar doarme rupt prin santuri tot campionatul... ce mare caracter... si-a pus ambitia sa ne infunde... RESPECT :-x

apropo sambata a luptat asa pt prima suplimentara promisa de Netoiu... :bad:


la asa echipa asa suporteri
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 15 Mar 2005, 13:35

AdrianR scrie: n-am gresit frate nici un stadion, tu ai gresit meciul; cred te uitai la un meci cu Al Hilal si strigau araboii "Stiinta! - Stiinta!" :laughing: La meciul la care am fost eu nu au strigat decat oamenii blondului (care nu are nici macar o portavoce :laughing: :laughing: :laughing: asa ca daca si asta e galerie .....)
Au strigat ma sigur, probabil ca n-ai fost tu atent. :-) Pot sa ne confirme si ceilalti forumisti.

Închis