Nou:Farul-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va reusi Badea sa-si salveze postul ?

Da
8
24%
Nu
25
76%
 
Total votes: 33

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 24 Mar 2005, 22:30

Nu stiu daca ai observat, dar vorbeam cu ozzy, nu cu tine. Am redat si o parte din mesajul tau pentru ca ozzy a avut impresia ca faceam aluzie la el cand spuneam de un anumit tip de suporteri si nu era asa...

P.S. Nu ma intereseaza in mod special mesajele tale, dar parca este o dezbatere de idei. Te supara daca cineva are alte pareri decat ale tale? Eu nu dau lectii, eu imi spun parerea.

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 24 Mar 2005, 22:33

pai vad ca vorbesti cu altii dar imi citezi mie mesajele... cum adica nu te intereseaza daca ma citezi? ma iei si de prost acu... :-x

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 24 Mar 2005, 22:42

Era mai bine daca citam doar ce ai scris, fara sa-ti scriu numele? Mie mi se pare mereu corect ca atunci cand dai o informatie sa dai si sursa.
Daca totusi vrei sa mai vezi ce ai scris mai citez o data :

"da e mai bine ca am luat bataie din 3 motive:
-a plecat Badea
-am demonstrat ca nu sunt jocuri de culise
-avem sansa sa ne calificam curat in finala si sa ne si salvam"

Tu chiar crezi ce ai scris?
-Crezi ca se merita sa pierdem 3 puncte doar ca sa plece antrenorul?
-La cum s-a jucat, crezi ca daca invingeam se demonstra ca a fost blat?!
-Crezi ca avem mai multe sanse sa ne salvam fiind infranti la Constanta decat daca bateam?

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 24 Mar 2005, 22:46

pt ca insisti atat sa imi atati cat esti de tare de cap, iti explic ce am vrut sa zic si contextul:

eu am tinut cu Stiinta si am vrut sa castige, dar daca tot au pierdut consider ca a fost pana la urma si un lucru bun in tot raul... si acele lucruri bune sunt cele 3 puncte citate de tine...

hai ca ma plictisesti ingrozitor... nu imi place sa explic ce vreau sa zic si nici sa primesc sfaturi si lectii de la unu ca tine...

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 24 Mar 2005, 23:01

mey da voi n-aveti altceva de facut decat sa va "scoateti" ochii ... de ce? pt. ... aia din teren ... hai calmati-va .. please! :cool:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 29 Mar 2005, 12:06

Imagine

Click pe foto pentru detalii.

Codul lui DaVinci

s

Mesaj de Codul lui DaVinci » 29 Mar 2005, 18:34

Asta e poze de la momentul de reculegere dinaintea partidei de la Constanta. Unii jucatori ar trebui sa se gandeasca ca ii bate Dumnezeu ... poate.

Si cum Dumnezeu nu da cu parul mai apare cate o accidentare, care te scoate din circuit... una alta stiti voi...

SSilviu

Mesaj de SSilviu » 29 Mar 2005, 18:40

e bine ca am pierdut in campionat ca sa tragem bine in cupa ....

sint sigur ca daca la faza golului a fost vinovat Rachita , mai devreme sau mai tarziu il vedem la Faru jucand .

acum e o chestie de ore .

ps:


mi-e tare frica ca o sa pierdm calificarea , Faru e singura echipa care a sarit sa il apere pe infractoru Mircea Sandu si asta nu ramae un gest gratuit , poate numai sa-l schimbe pe ala pana pe 13 apr.

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 29 Mar 2005, 21:29

Eu ma gandeam ca poza ar putea fi un simbol al modului in care trebuie sa evolueze Stiinta de acum inainte : UNITA!

Închis