Universitatea-Farul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom obtine calificarea in finala?

Da
14
47%
Nu
16
53%
 
Total votes: 30

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 17:53

Lasati rezervele ,vis-a-vis de meciul acesta,deoparte si fiti optimisi............ne vom califica in finala si Craiova va fii ceea ce a fost.........ba mai mult decat atat :up: :up: :up: :up: :up:

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 13 Apr 2005, 17:56

FORZA STIINTA!

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 13 Apr 2005, 18:00

sunt sperante
Stinta trebuie doar sa dea un gol mai mult in repriza a doua
eu nu vad meciul doar ascult la radio Craiova maxima dar nu stiu de ce se blocheaza la 4-5 minute?
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 13 Apr 2005, 18:01

Probleme cu conexiunea ta probabil, blocajul nu este la serverul care emite.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 13 Apr 2005, 18:55

Desi a castigat acest meci, Universitatea pierde calificarea in finala Cupei Romaniei. Desi o victorie, aceasta nu valoreaza mai nimic insa reda usoare sperante ca Universitatea ar putea sa-si revina si in jocurile din campionat. Este evident ca echipa a jucat altceva astazi insa golurile de acoperit sunt imense: lipsa oamenilor de gol si slabiciunile evidente la constructie precum si nesiguranta apararii fac ca Universitatea sa nu fie intamplator pe ultimul loc din clasament.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 13 Apr 2005, 18:56

Adio, ultimele sperante s-au distrus...se pare ca ghinionul ne urmareste peste tot... :mad: :mad: :mad:

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 18:58

ady_azzuro scrie:Adio, ultimele sperante s-au distrus...se pare ca ghinionul ne urmareste peste tot... :mad: :mad: :mad:
Ho ba ca joku' se pare ca e imbunatatit......tre sa credem in ei ca invingem pe aurolaci.......sa moara dusmanii de oftica :bad:

Posec
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 9
Membru din: 21 Mar 2005, 15:57

Mesaj de Posec » 13 Apr 2005, 19:00

ady_azzuro scrie:hoooooray 2-0!!!!!!!!!!!!!!!! :up: :up: :up: :up: :up: :up:
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI!!!
SI INTOTDEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!!!!!!!!!

:up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:
buni nu.....
Altfel nu pot sa spun despre situatia Craiovei, v-ati facut-o cu mana voastra............
PS: eu v-am zis daca vine Panduru va scoate, daca nu, cu conditia sa se joace pe bune, Bondrea va baga in B

[modificat de administrator - ai citit regulamentul [r] ]
Forza Viola!!! Timisoara - teritoriu alb - violet!!!!!!!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 13 Apr 2005, 19:05

Bornwild scrie: Ho ba ca joku' se pare ca e imbunatatit......tre sa credem in ei ca invingem pe aurolaci.......sa moara dusmanii de oftica :bad:
Conteaza ca nu ne-am calificat... :mad:
Pe steaua ii batem ca ne punem ambitia cu ei. :-)

Posec, chiar vrei sa-ti fie aratata usa de iesire? :-x

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 13 Apr 2005, 19:45

jocul a fost ma bun mai ales in prima repriza
in a doua spre sfarsit a fost mai mult handbal
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 19:48

zolo scrie:jocul a fost ma bun mai ales in prima repriza
in a doua spre sfarsit a fost mai mult handbal
Am citit intr-un ziar si stiu ca la handbal se marcheaza ceva goluri :)(

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 13 Apr 2005, 19:49

da, din pacate aici a fost diferenta
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 19:51

Zolo..vazui pe alt thread ca iei apararea aurolacilor.....
Ho ba ca asta vreti cre'ca.......sa transformati forumul asta intu-un club al aurolacilor.......vad ca au multi fani :-x

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 13 Apr 2005, 19:55

Din pacate Plesan iarasi a avut ocazia sa decida calificarea Stintei si a ratat-o. In minutele de prelungire a avut o lovitura de cap cu pamantul, nejenat de nimeni, din 4-5m, lovitura scoasa magistral de Curca.
Cand este sa ai si ghinion, nimic nu merge! In meciul tur de la Constanta se putea termina 0-1 (daca marca Dragan scapat singur cu Curca) si meritam minim un egal. Am luat bataie cu 1-0.
Azi Farul nu a jucat nimic in repriza a II-a si s-a calificat. Fotbalul nu este intotdeauna drept... :mad:

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 20:08

bogdan-m scrie:Din pacate Plesan iarasi a avut ocazia sa decida calificarea Stintei si a ratat-o. In minutele de prelungire a avut o lovitura de cap cu pamantul, nejenat de nimeni, din 4-5m, lovitura scoasa magistral de Curca.
Cand este sa ai si ghinion, nimic nu merge! In meciul tur de la Constanta se putea termina 0-1 (daca marca Dragan scapat singur cu Curca) si meritam minim un egal. Am luat bataie cu 1-0.
Azi Farul nu a jucat nimic in repriza a II-a si s-a calificat. Fotbalul nu este intotdeauna drept... :mad:
Lasa ca batem aurolacii ,ca sa se oftice fanii aurolacilor,care sunt deghizati aici pe forum o:

Închis