Universitatea-Farul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom obtine calificarea in finala?

Da
14
47%
Nu
16
53%
 
Total votes: 30

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 13 Apr 2005, 20:25

Parca Suntem Blestemati :-( Nu Mai Am Cuvinte :-( Decat O Singura Intrebare :


CAND O SA VINA ZILE FRATE PENTRU NOI CEI BLESTEMATI?
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 20:26

baggio scrie:Parca Suntem Blestemati :-( Nu Mai Am Cuvinte :-( Decat O Singura Intrebare :


CAND O SA VINA ZILE FRATE PENTRU NOI CEI BLESTEMATI?
Cand nu vor mai fi pe langa noi oameni cu 1000 de fete o:

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 14 Apr 2005, 02:58

DoRyN scrie:20-25.000 de spectatori, echipa joaca foarte bine raportat la evolutiile din acest retur, insa Farul este o echipa extrem de periculoasa pe contraatac (Daouda pare de multe ori depasit).
Pauza.
Daouda a jucat aproape perfect,apropo!:P

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 14 Apr 2005, 08:43

Posec scrie:
ady_azzuro scrie:hoooooray 2-0!!!!!!!!!!!!!!!! :up: :up: :up: :up: :up: :up:
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI!!!
SI INTOTDEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!!!!!!!!!

:up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:
buni nu.....
Altfel nu pot sa spun despre situatia Craiovei, v-ati facut-o cu mana voastra............
PS: eu v-am zis daca vine Panduru va scoate, daca nu, cu conditia sa se joace pe bune, Bondrea va baga in B

[modificat de administrator - ai citit regulamentul [r] ]
Nu rezolvi nimic cu amenintarile transmise pe privat, pe acest forum esti interzis.

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 14 Apr 2005, 09:01

eu m-am saturat de "au jucat bine dar au avut ghinion"... pana acum ce au facut? nu ma mai intereseaza ca, vezi Doamne, a ratat plesan pe final sau corpodean a dat hent pt farul intr-o faza tampita... ei trebuiau sa bata si cu asta basta... cu ce ma incalzeste pe mine ca joaca bine si pierd calificarea? in meciul asta trebuia sa se califice si atat...
bine ca se apucara acum sa joace bine cand suntem in B... sunt mercenari!... efectiv ma mir de ce galeria i-a incurajat 95 de minute... nu merita!... asta e parerea mea... la ce sa ma mai amagesc acum ca incepura sa joace mai bine si noi suntem in b de trei etape... nici in cupa nu fura in stare sa se califice... jalnic!
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

g

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 09:47

De ce nu recunoasteti ca Guso a gresit capital si de-aia am pierdut meciul. Este un portar mediocru fiindca nu iese pe nici o centrare si de-aia am luat mereu goluri din faze fixe.

Cand si-o rezolva aceste probleme atunci vom castiga si noi partidele. Si mai are si niste degajari de te doare capul.

Apropo: La ultimul corner a vrut sa plece in atac dar Bondrea i-a facut semn sa ramana in poarta. :-D

crissie
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 10
Membru din: 08 Dec 2004, 11:53

Mesaj de crissie » 14 Apr 2005, 10:02

Asta-i cea mai buna!
Guso e de vina, da, e de vina ca nu am pierdut toate meciurile rusinos, ca nu putea sa le castige singur, dar cred ca e singurul de la Craiova care-si vede de treaba lui si joaca. Nu zic ca e perfect, dar fara el...

Codul lui DaVinci

d

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 10:18

Fara Guso am fi fost ca si fara portar. dar cu el e mai rau ca avem decat o jumatate de portar. Este foarte bun la duelurile unu la unu, dar sta prost la capitolul iesiri pe centrare, suturi de la distanta si degajari. In plus este foarte increzut si nu accepta criticile. Chiar si la antrenamente se supara si face urat de tot atunci cand ii se reproseaza ceva.

Pe Negri l-au adus din Brazilia si nici macar nu i-au tras un sut la poarta ca se supara Guso numai cand vedea un potential inlocuitor pe banca...

Asta e realitatea.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 14 Apr 2005, 10:25

eu am mai spus baieti ca Stinta Craiova e blestemata de aceea care au luat tepe de la Staicu in afaceri (aviz Mititelu si altii)
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Codul lui DaVinci

f

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 10:33

Superstitiile si divinitatea sunt scuzele folosite de cei slabi. In viata, norocul tine cu cei puternici. Daca te pregatesti temeinic nu ai cum sa pierzi. Pierzi un meci-doua dar per total ajungi in top.

Asta e praf in ochi.

hingherul

Mesaj de hingherul » 14 Apr 2005, 11:04

PACAT...........dar e bine ca am inceput sa castigam iar :D

Ii ardem pe ciobani si ne revenim ...........OARE ????

Codul lui DaVinci

f

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 11:06

S-a vazut si in meciuol de ieri. Astora le este frica sa castige. Chiar daca marcam dupa aia primi gol imediat ca se sperie de ei insisi. Poate ca pana la ora meciului cu Steaua Bondrea le mai baga in cap curaj.

hingherul

HAITUIESC CAINI DIN TARA

Mesaj de hingherul » 14 Apr 2005, 11:11

TRE SA CASTIGAM CU STEAUA CA ALTFEL ......B .....

BONDREA NU E RAU CA ANTRENOR DAR TRE SA VINA REZULTATELE

Codul lui DaVinci

f

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 11:33

Este clar ca Bondrea este peste Rednic si peste Badea ca antrenor. Posibil sa fie chiar si peste Cartu. Fiindca echipele lui Bondrea joaca un fotbal ofensiv bazat pe inscrierea de goluri nu se inchid urat in aparare. Din pacate nu este ajutat asa cum ar trebui Marian Bondrea. Nu are cu cine sa stea de vorba in club. Nu are un presedinte care sa se bata pentru drepturile echipei la Liga si la FRF.

Este singur impotriva tuturor.

SSilviu

Mesaj de SSilviu » 14 Apr 2005, 13:30

deja am cazut in plasa lu jovani becali si a maidanezului poescu

vinovati pt pierderea calificari


CRACIUNESCU +jovani becalisi opescu+mircea sandu+ ambitia lu bondrea de a alunga [e sarbi si brazilieni pe toti...

plesan e prost si mai e si influentat de jovani


mircea sandu nu a ramas dator fata de sg echipa care i-a luat apararea --grande alenatore grigoras ...


nimeni nu avea interes sa mergem mai departe si atuncci de ce naiba sa faca olteni erformanta cand e mai bine asa ....

Închis