Universitatea-Farul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom obtine calificarea in finala?

Da
14
47%
Nu
16
53%
 
Total votes: 30

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 14 Apr 2005, 13:47

hingherul scrie:PACAT...........dar e bine ca am inceput sa castigam iar :D

Ii ardem pe ciobani si ne revenim ...........OARE ????
Vezi cum vb ca adminul de aici,el insasi tine cu echipa militara :eek:

Codul lui DaVinci

f

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 13:52

Born nu te cred. Poate ca respecta Steaua prea mult si e normal pentru unul care locuieste in alta parte decat in Oltenia. Dar sunt sigur ca in sufletul lui Stiinta este mai sus si mai aproape de inima decat Steaua.

Sa lasam rautatile deoparte.

Bornwild

Re: f

Mesaj de Bornwild » 14 Apr 2005, 13:55

Che Guevara scrie:Born nu te cred. Poate ca respecta Steaua prea mult si e normal pentru unul care locuieste in alta parte decat in Oltenia. Dar sunt sigur ca in sufletul lui Stiinta este mai sus si mai aproape de inima decat Steaua.

Sa lasam rautatile deoparte.
Hai ba ,mai lasa-ma cu rautatile............tu nu vezi cum o face pe Steaua?..........parca ar veni Chelsea.
Si te intreb eu ceva......
Ce respect sa ai tu ca admin pe un site al Craiovei fata de unul dintre rivalii tai de moarte?
Asta inseamna ca esti cu mai multe fete...........
Rusine.......
Daca citesc aurolacii ...ne facem de ras :eek: :eek: :o: :o: :eek: :o:

Codul lui DaVinci

d

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 14:00

Respectul fata de adversar nu este un lucru rau. Daca citesc stelistii pot sa se duca in puscarie cu jiji si cu oile lui cu tot. Nu putem nega performantele Stelei dar nici nu trebuie sa ne temem de oile lui Becali duminica. Avem un singur lucru de facut: sa-i batem la fotbal si pe aurolaci la pumni.

HAI CARIOVA!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: g

Mesaj de 1948 » 14 Apr 2005, 14:18

Che Guevara scrie:De ce nu recunoasteti ca Guso a gresit capital si de-aia am pierdut meciul. Este un portar mediocru fiindca nu iese pe nici o centrare si de-aia am luat mereu goluri din faze fixe.

Cand si-o rezolva aceste probleme atunci vom castiga si noi partidele. Si mai are si niste degajari de te doare capul.

Apropo: La ultimul corner a vrut sa plece in atac dar Bondrea i-a facut semn sa ramana in poarta. :-D
Ghe ce ai tata :?: la ce meciuri te uiti :?:

Codul lui DaVinci

f

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 14:21

La aceleasi meciuri ca si tine.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 14 Apr 2005, 15:58

Che, hai sa fim seriosi, Guso a gresit intr-adevar la cateva goluri in acest debut de retur, dar iti mai aduci aminte de cate ori a scos singur cu adversarul? In ghencea luai 10 daca nu era el in poarta? Te asigur ca la cate ocazii a avut farul in cupa ne bateau de ne ascultau cu urechea daca nu scotea Guso in repetate randuri. N-ai nici un drept sa te iei de Guso in aceste momente, cand face minuni pt noi intre buturi. Oricine mai face greseli, iar Guso le face pe cele mai putine din lotul Stiintei, daca ar apara fara greseala si daca ar degaja bine, ar juca pt Chelsea sau Real Madrid. Eu sunt de parere ca Guso este unul dintre cei mai buni portari din tara...daca nu cel mai bun!

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 14 Apr 2005, 16:01

ady_azzuro scrie: Eu sunt de parere ca Guso este unul dintre cei mai buni portari din tara...daca nu cel mai bun!
eu zic ca Danut Coman e cel mai in forma (nu zic bun) portar din divizia A in acest moment; Guso va fi din nou no. 1 dupa 2-3 victorii :))
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Codul lui DaVinci

g

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2005, 16:40

Faptul ca este cel mai bun portar la duelurile unu la unu cu atacantii adversi nu-i scuza deficientele. Adica faptul ca nu iese pe centrari, nu prea se descurca la suturile de la distanta si are unele degajari de jos care nu-i ies.

Il respect si il iubesc pe Guso dar nu pot sa ii trec cu vederea greselile. i le reprosez pentru ca vreau sa ajunga intr-o zi la Real sau la Chelsea si pentru ca trebuie sa incepem cu el ca sa corectam toti jucatorii pe care ii avem in lot. Nu vreau sa il dam afar dar vreau sa munceasca mai mult si sa gandeasca in teren. Sa mai lase din fite ca nu e deloc asa grozav cum se crede.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: f

Mesaj de 1948 » 14 Apr 2005, 17:28

Che Guevara scrie:La aceleasi meciuri ca si tine.
Da da poate le vezi la tv :-)

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 14 Apr 2005, 18:07

am gresit acu citeva mesaje cind am zis ca batem si ca plesan va faca un meci mare. am gresit cu un meci. batem acu si plesan chiar va inscrie. si inca ce gol. o sa vedeti
Am zis!!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: g

Mesaj de ady_azzuro » 14 Apr 2005, 18:32

Che Guevara scrie:Faptul ca este cel mai bun portar la duelurile unu la unu cu atacantii adversi nu-i scuza deficientele. Adica faptul ca nu iese pe centrari, nu prea se descurca la suturile de la distanta si are unele degajari de jos care nu-i ies.

Il respect si il iubesc pe Guso dar nu pot sa ii trec cu vederea greselile. i le reprosez pentru ca vreau sa ajunga intr-o zi la Real sau la Chelsea si pentru ca trebuie sa incepem cu el ca sa corectam toti jucatorii pe care ii avem in lot. Nu vreau sa il dam afar dar vreau sa munceasca mai mult si sa gandeasca in teren. Sa mai lase din fite ca nu e deloc asa grozav cum se crede.
E cam tarziu sa ajunga la Real sau Chelsea, nu crezi? :)( Daca nu esti multmumit de el, propune-i lu Bondrea sa-l bage pe Banica, care pun pariu ca e sub Guso la toate capitolele...
Nu stiu unde ai vazut fitze la Guso, mie mi se pare unul dintre cei mai seriosi jucatori, care este gata sa moare pe teren pt culorile alb-albastre. Este singurul jucator care a plans dupa meciul cu Poli Iasi, iar asta spune multe despre caracterul lui. Nu l-am vazut niciodata arogant pe Guso, dimpotriva, este un tip modest, care isi vede de lungul nasului.

De Coman se poate spune ca e mai in forma ca Guso, dar sa nu uitam ca are un fundas exceptional in fata, pe Flavius Moldovan, a carui lipsa s-a simtit cu Nationalul, cand rapidistii au fost egalati la 3...

hingherul

Mesaj de hingherul » 14 Apr 2005, 18:42

Vezi cum vb ca adminul de aici,el insasi tine cu echipa militara

?????????????????????????????????????

steaua echipa de CIOBANI sau de OI ..... ASA CA................... o:

CIOBANII SE COMPORTA CA PE CAMP LA PASCUT CA DOAR CE EXEMPLU AU DE LUAT ??????..........DE LA MARELE OIER becali gigi :-x

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 14 Apr 2005, 18:51

manex scrie: batem acu si plesan chiar va inscrie. si inca ce gol. o sa vedeti
da stim poate un autogol... corecteza-ti mesajul

Jucatorilor de la Chimia Craiova le prevad un viitor stralucit... peste un an vor fi coechipieri cu celebrul Mi'aita Plesan
:bad:

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 14 Apr 2005, 19:13

hingherul scrie:Vezi cum vb ca adminul de aici,el insasi tine cu echipa militara

?????????????????????????????????????

steaua echipa de CIOBANI sau de OI ..... ASA CA................... o:

CIOBANII SE COMPORTA CA PE CAMP LA PASCUT CA DOAR CE EXEMPLU AU DE LUAT ??????..........DE LA MARELE OIER becali gigi :-x

Vrei sa iti spun ca adminul de aici a avut deja o premonitie?
El e sigur ca luam bataie.......de aia a si prezentat intalnireal ,inca de la pauza meciului de cupa..........fara a astepta rezultatul.......ca oricum vine "lideru"
Acum se face ca nu intelege ,pt a-i lua lumea apararea......dar stie el f bine cum si unde a ridicat-o in slavi :-)

Închis