Universitatea-Steaua

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va reusi Universitatea primele puncte in acest retur ?

Da
30
79%
Nu
8
21%
 
Total votes: 38

DoRyN

Universitatea-Steaua

Mesaj de DoRyN » 13 Apr 2005, 18:37

Duminica seara la ora 20:15 (in direct pe TVR1) Universitatea joaca un meci mult mai greu decat cel de la Iasi cu Poli sau decat cel de miercuri cu Farul in Cupa Romaniei. La Craiova vine liderul campionatului, Steaua Bucuresti.
Comentarii inainte si dupa meci si un mic sondaj.

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 18:52

Eu unul protestez la acest thread cu tenta tendentioasa....in care un dusman de moarte este facut zmeul de care sa ne fie frica.

Voi deschide eu un alt thread si voi prezenta acest meci asa cum merita adevaratii suporteri ai Stiintei.

Bornwild

Universitatea Craiova-Steaua

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 18:57

Este ultima noastra sansa si trebuie sa o valorificam.Vin la Craiova unii dintre dusmanii nostrii de moarte.In primul rand,tribunele trebuie sa-i primeasca asa cum se cuvine pe aurolaci.
Suntem increzatori ca vom castiga meciul,pt ca la meciurile impotriva rivalelor de moarte,totdeauna ne-am mobilizat.
Trebuie la finalul meciului sa strigam :
AntibuCUResti ,suntem antibuCUResti
Anti caini ,militari si tigani

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 13 Apr 2005, 18:59

Ti-am mutat aici mesajul, te rog sa nu mai deschizi inca o data un subiect cu acelasi titlu. Am inteles care este mesajul tau si el este public, vrei mai mult de atat :?:

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 19:02

Doryn,cu ce okazie imi muti tu mesajul unde vrei tu?
Macar ti-ai cere scuze de suporterii care intra aici ca ai facut un thread tendentios......sau probabil ca ai unele inclinatii spre aurolaci? :o:
Ne prezinti oierii de parca ar venii Real Madrid............

Eu vreau sa am thread-ul meu

Al tau e tendentios :o:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 13 Apr 2005, 19:04

Poti deschide orice subiect in sectiunea suporteri. Ce cuvinte din ce am scris sunt tendentioase ?

Bornwild

Re: Universitatea-Steaua

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 19:09

DoRyN scrie:Duminica seara la ora 20:15 (in direct pe TVR1) Universitatea joaca un meci mult mai greu decat cel de la Iasi cu Poli sau decat cel de miercuri cu Farul in Cupa Romaniei. La Craiova vine liderul campionatului, Steaua Bucuresti.
Comentarii inainte si dupa meci si un mic sondaj.
Lideru' asta de rahat ne-a luat jucatori cu arcanu'....tu l-ai prezentat ca vine ......e lideru'........cu alte cuvinte ......."nu tre sa ne mai asteptam la altceva ca ne-o luam"........era sa uit si florile si urarile de bun venit.
Lideru' asta ne-a asuprit atat amar de vreme...............si trebuie hulit oriunde si orcand............si tu ne prezinti super-echipa Steaua Maciuceni :eek:

Mai aveai putin si prezentai......
Nr 1........Martin Tudor

Etc....

Ce sa-ti spun...Steaua Bucuresti......."ma avut si noi o stea........s-a [cenzurat] Craiova'n ea" :laughing:

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 13 Apr 2005, 19:48

Pai si ce sa faca sa scrie ca nu e lider si ca jucat optimile in cupa UEFA?
ce sa zica ca suntem mai buni , ei cu 7 juc la nationala , noi cu unul?
ei cun patron care baga si suflet la echipa ce sa ma zica de bani? noi cu unul scartar care face comert cu numele nostru
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 13 Apr 2005, 20:16

Zolo, in momentul de fata steaua joaca mai prost ca noi, noi suntem pe val si sunt sigur ca vom demola stelistii! o:
Si ce-au facut aia 7 la nationala? NE-AU FACUT DE RAS LA O LUME INTREAGA, OLANDA UMILINDU-NE! :o:

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 13 Apr 2005, 23:10

sa dea domnul sa fie asa cum vezi tu
dar mie mi frica
eu oricum zic ca va fi 1-1 cu ajutorul publicului
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 13 Apr 2005, 23:26

Doryne,iar mi-ai sters thread-ul?

Cre'ca vei ramane singur aici ,la tine.Imi pare rau ca o spun,dar ai reusit sa-i indepartezi pe toti.
M-am inselat,crezandu-te un suporter al Craiovei.........dar parca te trage ata spre Steluta............schimab-i draq culorile la site si da-te cu ei.
Am incercat sa te ajut........dar nu pot sa iti rezist.Dictatura ta se accentueaza :mad:

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 13 Apr 2005, 23:41

?
sunt paranoici, cei ce cred ca putem sa ignoram realitatea, si sa ne dovedim fortele doar prin forta
este doar un joc de fotbal, un sport mai exact, dar unii se pare ca uita mult acest lucru, asa cum au fost si fanii lui inter, ei continuau sa arunce pe teren cand insa-si jucatorii lor radeau impreuna cu adversarii
ar trebui sa luam ex de daruire de la d-nul Stroe daca a vazut azi cineva declaratia lui de la sf meciului
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 13 Apr 2005, 23:43

Bornwild ti-am explicat unde poti sa deschizi subiecte. Mesajul meu nu este absolut deloc tendentios, este pur si simplu realitatea. Stiu ca probabil pentru multi e greu de acceptat, dar poate ai uitat, suntem pe ultimul loc si tu imi spui prostii despre lucruri tendentioase.
Sunt si ratiuni de organizare a site-ului, de aceea nu poti deschide inca un topic cu acelasi subiect. Dar cred ca degeaba incerc sa-ti explic ...

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 13 Apr 2005, 23:44

zolo scrie:?
ar trebui sa luam ex de daruire de la d-nul Stroe daca a vazut azi cineva declaratia lui de la sf meciului
zolo, lacrimile lui Stroe nu ajuta cu nimic Craiova.

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 13 Apr 2005, 23:48

pai nici n-am zis ca ajuta, dar este de un lucru care poate sa puna pe ganduri pe multa lume din cei care sunt apropiati clubului
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Închis