Universitatea-Steaua

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va reusi Universitatea primele puncte in acest retur ?

Da
30
79%
Nu
8
21%
 
Total votes: 38

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 16 Apr 2005, 19:19

bai adica imi vine stelistu` cu pretentii sa il sanctioneze pe un timisorean?... bravo tata, asta chiar ca nu-mi vine sa cred... nu m-am inteles eu deloc bine cu PaulS cat am vorbit de aici, dar intre un stelist si un timisorean, e asa greu de ales care parseste zona?

iuliane ai forum cu stelisti probabil, ai forum cu dinamovisti sa te injuri, ai forum cu farul sa iti asculti slugile din dobrogea... cum soliciti tu sa fie sanctionat un timisorean aici?...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 16 Apr 2005, 19:59

DoRyN scrie:
Bornwild scrie:" Dar eu totusi insist sa raspunzi:
1.Dc ai postat noul topic despre meciul de maine,in timpul meciului Craiova-Fraul ,fara a astepta deznodamantul?
2.De ce ai postat acest topic cu caracter pro-steluta?(si nu numai aici.....)
3.De ce mi-ai sters topic-ul pt acest meci adresat adevaratilor suporteri ai acestei echipe?


Asta denota maniera ta mizerabila si dictatoriala de a conduce....ai gonit pe toata lumea prin comportamentul tau si te intrebi de ce nu iti scrie lumea pe forum.........
Te las pe tine sa iti dai singur raspunsurile pe care le vrei. Mesajul la care te referi nu a fost sters, ci se regaseste pe acest topic.
Bornwild scrie:Este ultima noastra sansa si trebuie sa o valorificam.Vin la Craiova unii dintre dusmanii nostrii de moarte.In primul rand,tribunele trebuie sa-i primeasca asa cum se cuvine pe aurolaci.
Suntem increzatori ca vom castiga meciul,pt ca la meciurile impotriva rivalelor de moarte,totdeauna ne-am mobilizat.
Trebuie la finalul meciului sa strigam :
AntibuCUResti ,suntem antibuCUResti
Anti caini ,militari si tigani
iulian, la Bornwild te referi ? sau aurolaci e acceptat ? :laughing:

Ce e steluta,ai inceput sa te balbai?.............raspunde la intrebari daca esti barbat........nu te mai ascunde dupa deget :)(

Ete ca ai incercat si tu sa ma imbarligi la Iulian si nu ti-a reusit.....copii stii cum spun?.........""Tatii,ete la ala ,imi lua "mingia" :)(

Esti in deriva ,pt ca ai emotii pt maine.
Si ca sa vezi ca nu sunt taran...........te-as ruga ,ca in caz ca Craiova ,va castiga contra stelutei tale..........sa nu dormi.......ca poate de la suparare incepi sa ai probleme.....oricum,voi avea eu grija de tine dupa meci.DICTATORASULE :)(

iulian

Mesaj de iulian » 16 Apr 2005, 20:13

WhiteBlue4Ever scrie:bai adica imi vine stelistu` cu pretentii sa il sanctioneze pe un timisorean?... bravo tata, asta chiar ca nu-mi vine sa cred... nu m-am inteles eu deloc bine cu PaulS cat am vorbit de aici, dar intre un stelist si un timisorean, e asa greu de ales care parseste zona?

iuliane ai forum cu stelisti probabil, ai forum cu dinamovisti sa te injuri, ai forum cu farul sa iti asculti slugile din dobrogea... cum soliciti tu sa fie sanctionat un timisorean aici?...
white ai inteles gresit...like always...cer sa se respecte regulamentul facut de voi.E greu de inteles ?

Codul lui DaVinci

despre Gazeta de Sud

Mesaj de Codul lui DaVinci » 16 Apr 2005, 21:27

Toate informatiile pe care ti le-am dat despre Gazeta de Sud sunt adevarate si pot fi probate cu martori si documente.

In privinta lui Cosmin Staicu contrar parerii tale si a lui sa stii ca nu il judec. Imi dau seama ca uneori este bine intentionat dar stiu ca aia de la ziarul unde lucreaza ii schimba articolele astfel incat sa sune suficient de tendentios. Este dreptul sau sa isi castige un ban si implicit o paine. Ce nu pot sa acept la un om este lipsa coloanei vertebrale. Eu nu as semna un lucru care as sti ca nu imi apartine sau nu ma reprezinta.

Iar despre Iasi, sa stii ca a fost in interes de serviciu si posibil ca GdS sa ii fi decontat deplasarea. Asa ca nu il mai compatimi ca are cine sa il apere, cu siguranta.

PaulS
junior
junior
Mesaje: 74
Membru din: 18 Dec 2004, 21:18

Mesaj de PaulS » 16 Apr 2005, 23:11

iulian scrie:dorine...inclusiv mesajul lui bornwild consider ca trebuie editat..nu am vazut ca nu intru aici sa stau sa citesc toate posturile de la ultima mea vizita.Intamplator cu bornwild am lamurit-o pe MP :) ramane Pauls.
Tu nu ai ce discuta cu mine !! Ai grija ca iti mananca lupul oile si te bate oierul !!
O zi buna si mult "insucces" maine pe Ion Oblemenco !! Hai Craiova !! Macar voi sa imi faceti o bucurie etapa asta ca Poli a cam dat-o in bara cu moldovenii....... :mad: :-(

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 17 Apr 2005, 03:34

iuliane treci peste... ca sunt in febra meciului... si o dau pe uniunea europeana :)(

PaulS sa dea Dumnezeu sa batem desi nu prea vad cum... :-( de Craiova suporterii ce mai sunt, ca in rest......... in rest, e staicu... si am spus tot...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Nebunie in Oltenia!

Mesaj de Codul lui DaVinci » 17 Apr 2005, 11:32

Astazi va fi nebunie pe stadion. S-ar putea sa nu mai gasiti nici bilete asa ca va sugerez sa veniti macar cu o ora inainte de inceperea meciului.

PaulS
junior
junior
Mesaje: 74
Membru din: 18 Dec 2004, 21:18

Mesaj de PaulS » 17 Apr 2005, 12:24

WhiteBlue4Ever scrie:
PaulS sa dea Dumnezeu sa batem desi nu prea vad cum... :-( de Craiova suporterii ce mai sunt, ca in rest......... in rest, e staicu... si am spus tot...
Mda, asa e !! Dar in fotbal se poate orice !! Iti reamintesc ca si noi am jucat in tur acasa cu steaua, moment in care eram pe ultimul loc si steaua pe primul !! Si am facut egal, desi meritam sa castigam !! Deci, se poate !!
Ce as fi vrut sa vin si eu la meci.......pacat ca e distanata prea mare si m-am trezit prea tarziu !! Lasa, poate anul viitor !!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 17 Apr 2005, 12:47

Poate ma credeti nebun,dar azi presimt ca o sa se intample ceva frumos!Sa fim cu totii la stadion,iar la fiecare atingere de minge a aurolacilor sa-i intampinam cu huiduieli si fluieraturi!!Asa vreau sa va vad!!Fara "**** Staicu!" sau mai stiu eu ce alte scandari tampite!
Ii dam **** dupa meci...numai sa castigam!:D

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 17 Apr 2005, 13:30

PaulS sper ca mai ai ocazia sa vi la anul...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 17 Apr 2005, 14:50

Lasati cearta si haideti la meci ...ca fack prezenta :-)

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 17 Apr 2005, 15:30

Pe la 6 cred ca sunt pe la stadion. Nu de alta dar tre sa beau o bere cu prietenii :)(
E greu de crezut ca mai exista undeva, prin tara, atata devotament si suflet cat pune suporterul oltean. Juvetii sunt facuti din fotbal. Il respira, il mananca, il divinizeaza si te poarta indiferent ca esti in alb-albastru sau in tricolor, pe aripile unei victorii tunatoare ca un tsunami

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Mesaj de LUTU » 17 Apr 2005, 15:34

hai ca batem :up: :up: :up:
:-x :bad: steaua :bad: :-x
am intrat si eu in febra meciului
primul meci cu steaua care-l pierd in ultimii 8 ani... :eek:
ma trezeam de la 8 dimineata cand aveam meci cu steaua
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

PaulS
junior
junior
Mesaje: 74
Membru din: 18 Dec 2004, 21:18

Mesaj de PaulS » 17 Apr 2005, 15:56

WhiteBlue4Ever scrie:PaulS sper ca mai ai ocazia sa vi la anul...
Cu mentalitatea asta nu cred ca o sa mai am ocazia sa vin !! In astfel de momente trebuie sa ganditi pozitiv ca altfel nu aveti nici o sansa !! Trebuie sa aveti incredere in echipa !!
Asa ca...... mars la stadion si canta pana cazi jos !! E valabil pentru toti !! o: o:
Hai Craiova !!
:bad: steaua :bad: steaua ale ale !!
A, si o melodie, in caz ca nu o stiati :
In canale........stiaua
in intersectii..........steaua
in gunoaie.........stiaua
AUROLACII DIN ghencea !!

Hai ca m-am aprins si eu !!!! :o:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 17 Apr 2005, 18:44

National da un gol la Alba-Iulia dupa ce arbitrii au anulat un gol perfect valabil pentru Apulum. Cred ca este bine pentru noi ...

Închis