Universitatea-Steaua

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va reusi Universitatea primele puncte in acest retur ?

Da
30
79%
Nu
8
21%
 
Total votes: 38

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 17 Apr 2005, 19:52

Gataaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....pleaca Staicu si castigam......Forzza Stiinta .....Forzza Stiinta :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 17 Apr 2005, 20:51

Sa va iau Steaua in maciuca :bad: :eek: :bad: :eek: :bad: :eek: :bad: :eek: :bad: :bad: :eek: :bad: :eek: :bad:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 17 Apr 2005, 21:08

suntem de [cenzurat], nu joaca nimic astia
in prima repriza guso e pe alt stadion, douda in copac, papura in atac si plesan la discoteca
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 17 Apr 2005, 23:14

Naspa meci :o:

PiTTy

Mesaj de PiTTy » 17 Apr 2005, 23:26

Iar am luat bataie.Eu sunt oltean pana la moarte si tin cu ei si in divizia Elita!Da sa mai castige si ei meciuri pentru a scapa de retrogradare.Jucaram bine da... .Hai sa zicem k fu steaua buna,dar urmatoarele meciuri tre castigate.La revedere si HAI CRAIOVA :!: :!:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 18 Apr 2005, 00:30

vad ca nu sint mesaje dupa meci. asta spune ceva. sint anesteziat. nu stiu ce sa zic. nu jucam aproape nimic. astept comentariile voastre. poate aveti mintea mai limpede
Am zis!!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 18 Apr 2005, 09:36

Un singur comentariu:"Craiova ,cu -16 la adevar,a retrogradat in divizia B".Mergem dupa ei oriunde ar fi! :o:

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 18 Apr 2005, 09:47

de acord!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 18 Apr 2005, 09:54

Moaica ce rata Lutu! :o: Din fazele care le-am vazut meritam mai mult, sper sa castigam la cluj, ca sanse mai sunt, mai ales ca apulum, brasovul si iasiul pierd si ele. Cred ca ne vom reveni, dar trebuie sa fie cat mai curand! Acum suntem la 8 puncte de ultimul loc salvator...

Codul lui DaVinci

Traim intr-o tara de carnati.

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Apr 2005, 10:18

Am vazut meciul. Iata cateva impresii:

1. Cu echipa asta de jepcari voia Steaua sa ia cupa UEFA? Sa se duca si sa se faca ciobani la oi. Ei pe primul loc si noi pe ultimul dar nu a fost deloc o diferenta semnificativa intre ei si noi.

2. Salomir a furat ca in codru. La iesirea din stadion i-am spus ca e un hot si ca fura cu nesimtire. Avea o sapca ca a lui Zenga in cap si zambea cu subinteles.

3. MM Stoica a fost la meci si i-am strigat ca un om cu caracter nu vine sa ne faca cu arbitri. Steaua trebuie sa castige meciurile pe teren nu prin jocuri murdare. A incercat sa vina la mine si sa imi explice ca el nu face si nu drege dar i-am spus ca si el este un corupt si o hahalera. Dupa aia a plecat la oile lui Bucur (Gigi ciobanul).

4. La conferinta de presa de dupa meci Dinel Staicu a anuntat ca lasa echipa Primariei. Sa vedem daca in dimineata asta mai este valabila declaratia de aseara.

5. La Recursul Etapei, Ioanitoia alaturi de aliatul sau Ion Craciunescu a fost unul dintre cei mai aprigi critici la adresa lui Marian Bondrea atunci cand acesta a intrat in direct incercand sa explice faptul ca arbitrii ne fac finut de tot, exact atat cat trebuie ca adversarul sa castige. Si mai zice ca tine cu Stiinta... A mai amintit si de Napoli care acum joaca in C si, coincidenta sau nu, unul dintre mesajele aurolacilor era chiar asta: "Urmati-va idolii. Napoli -> B -> C."

Concluzia: Traisaca Berea!

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 18 Apr 2005, 10:55

da-l in :bad: pe nea nelu, ca nu avea nici un drept sa se ia asa de Bondrea; a demonstrat inca o data ca e un carnat prajit care nu are ce cauta in fruntea arbitrajului romanesc atat timp cat nu deleaga arbitrii la meciuri prin tragere la sorti; se pare ca principiul lui este sa delege la meciurile din retur arbitrii care au condus aceleasi meciuri si in tur (vezi cazul Craiovei cu Farul in cupa, Rapid - Bacau si chiar Craiova - steaua unde avea de gand sa-l trimita pe serea care a facut praf meciul din tur :-x ); nea nelule, trezeste-te si nu mai da lectii de moralitate :o: auzi tu, sa-l faca jenant pe nea Marian;
craciuneascu :-x craciunescu :-x
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 18 Apr 2005, 11:32

AdrianR scrie:da-l in :bad: pe nea nelu, ca nu avea nici un drept sa se ia asa de Bondrea; a demonstrat inca o data ca e un carnat prajit care nu are ce cauta in fruntea arbitrajului romanesc atat timp cat nu deleaga arbitrii la meciuri prin tragere la sorti; se pare ca principiul lui este sa delege la meciurile din retur arbitrii care au condus aceleasi meciuri si in tur (vezi cazul Craiovei cu Farul in cupa, Rapid - Bacau si chiar Craiova - steaua unde avea de gand sa-l trimita pe serea care a facut praf meciul din tur :-x ); nea nelule, trezeste-te si nu mai da lectii de moralitate :o: auzi tu, sa-l faca jenant pe nea Marian;
craciuneascu :-x craciunescu :-x

E o scarba de om.Ma..io propun separarea de Bucuresti!!Sa moara ma-sa daca nu..asta trebuie sa facem!!Pai ce mortii mamei lor ma..astia fac ce vrea [cenzurat] lor?Mituiesc arbitrii,presa,fura echipe si nimeni nu ii trage la raspundere ma??Eu unul nu ii mai recunosc.Ce mortii ma-sii ma..Craciunescu asta a fost si el presedinte la Craiova,lumea l-a stimat dar acum parca i-au spalat creierul ala cat un bob de fasole!Asa se comporta!Daca si ala a fost off-side,de la golul lui Dragan,atunci eu ma duc si ma fac pustnic!!Pai [cenzurat]-i pe ma-sa,nu a auzit de "Fanta de lumina"????Nu tot el a venit cu vrajelile astea dupa un meci de-al lui Dinamo???Bine..ca in cazul nostru nici nu poate fi vorba de fanta de lumina deoarece,se vede clar ca fotbalistul nostru pleaca de la limita off-side-ului.Pai el incearca sa pacaleasca milioane de suporteri ca nu a fost?Baga-mi-as [cenzurat]-n ma-sa!
Si oricum..in astfel de situatii..neclare,se da CREDIT ATACULUI!Asa scrie la carticica![cenzurat]-le familiile in gura de securisti si de nemernici!!La toti!! :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o:

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 18 Apr 2005, 11:44

cel mai jenant este faptul ca toti continua sa dea in cineva cazut la pamant; daca nu-l ajuta sa se ridice atunci sa-l lase :eek: -n pace sa nu-i mai dea si ei in cap, :bad: -i un gura de capitalisti :-x
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Codul lui DaVinci

Lume nebuna de legat.

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Apr 2005, 12:03

Din pacate Netoiu controleaza enorm de multe persoane din lumea fotbalului. Pe unii ii cumpara cu bani iar pe altii ii constrange. Nu stiu cum reuseste dar se pare ca se descurca cel mai bine dintre toti cei care activeaza in aceasta lume a tenebrelor imputite care stau la baza fotbalului romanesc. Oricum Netoiu este chiar nebun daca crede ca poate macar sa spere la o reintoarcere in Craiova. Calvarul pe care il traieste Staicu acum este zero fata de ceea ce va suporta Netoiu atunci cand va veni aici.

Închis