Universitatea-National

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va reusi Universitatea prima victorie in retur ?

Da
37
95%
Nu
2
5%
 
Total votes: 39

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 26 Apr 2005, 23:56

greseala

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 26 Apr 2005, 23:58

sper ca entuziasmul nostru sa se transmita si baietilor maine
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

dannyT

Mesaj de dannyT » 26 Apr 2005, 23:59

Vreau sa va intreb pe cei care care ati apucat acea perioada:"Cati dintre voi nu isi scriau pe tricouri cu vopsea sau cu altceva.........Balaci ....8?" .............acum ,cine merita acest lucru? ...........va spun eu ............Balaci .......8
Eu nu am prins vremurile alea Bornwild, cu toate ca mi-as fi dorit... Cu toate astea nu inseamna ca nu sufar cand ma gandesc cu nostalgie la istoria glorioasa a Craiovei, care acum este patata de scandaluri si cand vad echipa jecmanita de patroni si presedinti care nu-si vad decat interesele proprii.
Am ajuns sa iubesc mai mult numele decat echipa, pentru ca numele poarta istoria, iar echipa nu mai are pic de suflet (poate decat suporterii, mai ales voi care ati trait in perioada de glorie de care vorbeai mai sus)

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 27 Apr 2005, 00:03

dannyT scrie:
Vreau sa va intreb pe cei care care ati apucat acea perioada:"Cati dintre voi nu isi scriau pe tricouri cu vopsea sau cu altceva.........Balaci ....8?" .............acum ,cine merita acest lucru? ...........va spun eu ............Balaci .......8
Eu nu am prins vremurile alea Bornwild, cu toate ca mi-as fi dorit... Cu toate astea nu inseamna ca nu sufar cand ma gandesc cu nostalgie la istoria glorioasa a Craiovei, care acum este patata de scandaluri si cand vad echipa jecmanita de patroni si presedinti care nu-si vad decat interesele proprii.
Am ajuns sa iubesc mai mult numele decat echipa, pentru ca numele poarta istoria, iar echipa nu mai are pic de suflet (poate decat suporterii, mai ales voi care ati trait in perioada de glorie de care vorbeai mai sus)

cauta reportajul cu craiova-maxima pe dc++,realizat pe Oltenia Tv ca sa iti dai seama cam 1% ce inseamna Craiova.Daca nu-l gasesti ,sa-mi zici mie ca intru si il iei de la mine...

dannyT

Mesaj de dannyT » 27 Apr 2005, 00:21

cauta reportajul cu craiova-maxima pe dc++,realizat pe Oltenia Tv ca sa iti dai seama cam 1% ce inseamna Craiova.Daca nu-l gasesti ,sa-mi zici mie ca intru si il iei de la mine...
Eu sunt din Tg-Jiu. Aici sunt student si stau la caminul studentesc Bornwild, iar netul din camin nu ne permite sa downloadam decat de pe hubul caminului. Oricum o sa vad cum o sa fac rost de reportajul ala...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Apr 2005, 08:36

Da-mi adresa ta si iti fac eu un CD. Sau ti-l trimit prin posta sau ti-l dau cand vii prin Craiova. In orice caz... ai ce vedea.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 27 Apr 2005, 15:01

dannyT scrie: Am ajuns sa iubesc mai mult numele decat echipa, pentru ca numele poarta istoria, iar echipa nu mai are pic de suflet (poate decat suporterii, mai ales voi care ati trait in perioada de glorie de care vorbeai mai sus)
Cata dreptate ai dannyT.Exact la fel simt si eu!Ce pacat ca s-a ajuns aici!Totusi victorie diseara!Alta varianta nu exista!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 27 Apr 2005, 15:06

Bornwild scrie: cauta reportajul cu craiova-maxima pe dc++,realizat pe Oltenia Tv ca sa iti dai seama cam 1% ce inseamna Craiova.Daca nu-l gasesti ,sa-mi zici mie ca intru si il iei de la mine...
Bornwild zi-mi si mie adresa hub-ului Craiova Maxima (am avut-o dar n-o mai am) si numele exact al reportajului realizat de Oltenia Tv.Am mai multe filmuletze cu Craiova Maxima dar nu cred ca este vreunul din el cel facut de Oltenia Tv.Pe Craiova Hub n-am gasit nimic de genu asta!Mersi anticipat!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 27 Apr 2005, 15:17

baggio scrie:
Bornwild scrie: cauta reportajul cu craiova-maxima pe dc++,realizat pe Oltenia Tv ca sa iti dai seama cam 1% ce inseamna Craiova.Daca nu-l gasesti ,sa-mi zici mie ca intru si il iei de la mine...
Bornwild zi-mi si mie adresa hub-ului Craiova Maxima (am avut-o dar n-o mai am) si numele exact al reportajului realizat de Oltenia Tv.Am mai multe filmuletze cu Craiova Maxima dar nu cred ca este vreunul din el cel facut de Oltenia Tv.Pe Craiova Hub n-am gasit nimic de genu asta!Mersi anticipat!
craiova-maxima.gotdns.com:7777
am si eu un filmuletz dvd se vede bine...da nu e intreg cu craiova-maxima...

dannyT

Mesaj de dannyT » 27 Apr 2005, 16:38

Che Guevara scrie:Da-mi adresa ta si iti fac eu un CD. Sau ti-l trimit prin posta sau ti-l dau cand vii prin Craiova. In orice caz... ai ce vedea.
Che am spus ca acum sunt student aici in Craiova...deci stau mai mult pe aici decat pe la Tg-Jiu. Deci, mai bine iesim aici la o bere si daca esti amabil sa-mi dai CD ala ti-as fi foarte recunoscator... Mersi anticipat
P.S.: A si CD ti l-as inapoia dupa ce as face si io o copie :)(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Apr 2005, 17:28

Vino astazi la meciul cu FC National in galerie si intreaba de Che Guevara. Cadn ma gasesti iti dau CD-ul si il pastrezi. Ca eu fac cate copii vreau.

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 27 Apr 2005, 17:36

baggio scrie:
Bornwild scrie: cauta reportajul cu craiova-maxima pe dc++,realizat pe Oltenia Tv ca sa iti dai seama cam 1% ce inseamna Craiova.Daca nu-l gasesti ,sa-mi zici mie ca intru si il iei de la mine...
Bornwild zi-mi si mie adresa hub-ului Craiova Maxima (am avut-o dar n-o mai am) si numele exact al reportajului realizat de Oltenia Tv.Am mai multe filmuletze cu Craiova Maxima dar nu cred ca este vreunul din el cel facut de Oltenia Tv.Pe Craiova Hub n-am gasit nimic de genu asta!Mersi anticipat!

spune cand esti online sa intru sa iei de la mine..........hubul ala nu mai e.......pt ca nu exista interes pt asa ceva. :-)

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 27 Apr 2005, 17:38

Bornwild scrie:
baggio scrie:
Bornwild scrie: cauta reportajul cu craiova-maxima pe dc++,realizat pe Oltenia Tv ca sa iti dai seama cam 1% ce inseamna Craiova.Daca nu-l gasesti ,sa-mi zici mie ca intru si il iei de la mine...
Bornwild zi-mi si mie adresa hub-ului Craiova Maxima (am avut-o dar n-o mai am) si numele exact al reportajului realizat de Oltenia Tv.Am mai multe filmuletze cu Craiova Maxima dar nu cred ca este vreunul din el cel facut de Oltenia Tv.Pe Craiova Hub n-am gasit nimic de genu asta!Mersi anticipat!

spune cand esti online sa intru sa iei de la mine..........hubul ala nu mai e.......pt ca nu exista interes pt asa ceva. :-)
vb fara sa cunosti are chiar 70 de useri :))

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 27 Apr 2005, 17:51

Ultrase_20 scrie:
Bornwild scrie:
baggio scrie: Bornwild zi-mi si mie adresa hub-ului Craiova Maxima (am avut-o dar n-o mai am) si numele exact al reportajului realizat de Oltenia Tv.Am mai multe filmuletze cu Craiova Maxima dar nu cred ca este vreunul din el cel facut de Oltenia Tv.Pe Craiova Hub n-am gasit nimic de genu asta!Mersi anticipat!

spune cand esti online sa intru sa iei de la mine..........hubul ala nu mai e.......pt ca nu exista interes pt asa ceva. :-)
vb fara sa cunosti are chiar 70 de useri :))

E hubul site-ului?.....el la asta se referea........taci din gura si fa-i curte lu' lory_dinamo in continuare ca te faci de ras :-x

alb_albastru
junior
junior
Mesaje: 64
Membru din: 24 Apr 2004, 17:52

Mesaj de alb_albastru » 27 Apr 2005, 18:13

Ma uit la rezulatele sondajului pentru meciul de azi si la ora asta 33 dintre noi (printre care si eu ) cred ca vom invinge azi . Culmea . Cred ca suntem cei mai optimisti suporteri din lume . Daca este sa gandim rational nu avem nici o sansa sa castigam . Nationalul are un lot mai bun decat noi si vine dupa o victorie impotriva lui dinamo. Dar ce mai conteaza locul in clasament , valoarea lotului si alte lucruri pentru ca atunci cand Stiinta joaca fotbal poate invinge pe oricine . Bafta azi ! pentru ca avem nevoie !

Închis