FCM Bacau-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Va reusi Universitatea o noua victorie la Bacau ?

Da
24
92%
Nu
2
8%
 
Total votes: 26

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 28 Apr 2005, 15:57

pai ce alt arbitru FIFA vreti draga? voi vreti sa planga nea nelu cand vede unde e Stiinta acum? macar cand deleaga arbitrii sa rada si el cu gura pana la urechi :)( dupa asta urmeaza helesteanu, salomir si balaj :-x
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 28 Apr 2005, 16:01

divizia blAt
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

radu_c

Mesaj de radu_c » 28 Apr 2005, 16:38

Adi l-ai uitat pe Serea care o sa fie readus pt a ne arbitra in groapa :bad: :bad: :bad:

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 28 Apr 2005, 16:41

Doamne feresteeeeeeeeeeeeee! :-D
Musca-ti limba (sau tasta) :)(
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 28 Apr 2005, 17:51

pai poate isi ia revansa corpodean...din cupa ne-a scos poate acum ne da si noua un 11 metrii si elimina doi moldoveni (poate ii e dor de serea ;) )...
...nu stiu care ma tot omoara cu adevarul...lasa-ma vere cu adevarul ca nu ala ne apasa pe noi...ne intereseaza punctele..ce iasi si bacau nu pot pierde acasa sau ce?...macar sa terminam noi cu -20 dar sa fie alte 3 echipe sub noi..si cu adevar mai bun :P

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 28 Apr 2005, 18:23

Batem moldovenii, 2-0, goluri Dragan si Lutu! :))

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 28 Apr 2005, 18:56

in ultimul meci Corpodean a arbitrat bine si cu curaj
e un semn bun
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 28 Apr 2005, 22:20

Eu nu cunosc nici un arbitru. Pentru mine sunt toti la fel, adica impotriva Stiintei. Asa ca nici nu imi fac probleme din cauza lor. Cred ca vom pierde la Bacau. (Am spus la fel si al Cluj si a iesit bine, asa ca din superstitie am sa spun ca pierdem indiferent de meci). :(

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 28 Apr 2005, 23:04

Dupa ce in ultima etapa am avut arbitru din Brasov, acum avem unul din Alba Iulia. Intamplator sau nu din orasele ale caror echipe sunt contracandidatele noastre...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 29 Apr 2005, 00:48

N-are nimic, vom fi suficient de puternici sa invingem chiar si impotriva unui arbitraj ostil! o:

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 29 Apr 2005, 07:37

ady_azzuro scrie:N-are nimic, vom fi suficient de puternici sa invingem chiar si impotriva unui arbitraj ostil! o:
In campionatul nostru se dau foarte usor cartonase galbene. Asa ca daca ai un arbitraj ostil poti ramane repede in 10 sau 9 oameni, arbitrul ramanand cu "acoperire regulamentara".
Chiar crezi, indiferent de cat de bine vor juca baietii ca putem sa batem Bacaul in 9 contra 11 (ca sa nu zic 14)?

radu_c

Mesaj de radu_c » 29 Apr 2005, 12:06

iar nu e televizat???? :-( :-( :bad:

nici macar radio ceva??

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 29 Apr 2005, 13:24

In legatura cu arbitrajul ostil pot sa va zic urmatorul lucru: Nu exista decat unl sau maxim 2 exemple de echipe care au castigat un meci din cauza ca adversarul a ramas in 10 oameni, in toate meciurile disputate de la inceperea campionatului si pana astazi.

Jucatorii nostri trebuie sa se mobilizeze, sa munceasca si sa castige pe teren. indiferent ce fluiera arbitrul. Scuzele nu ajuta pe nimeni. Daca avem dreptate si ajungem in B nu ne va plange nimeni de mila si nici nu ne vada nimeni un loc in Divizia A pe gratis. JUCATI FOTBAL!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 29 Apr 2005, 16:46

bogdan-m scrie:
ady_azzuro scrie:N-are nimic, vom fi suficient de puternici sa invingem chiar si impotriva unui arbitraj ostil! o:
In campionatul nostru se dau foarte usor cartonase galbene. Asa ca daca ai un arbitraj ostil poti ramane repede in 10 sau 9 oameni, arbitrul ramanand cu "acoperire regulamentara".
Chiar crezi, indiferent de cat de bine vor juca baietii ca putem sa batem Bacaul in 9 contra 11 (ca sa nu zic 14)?
Ii batem si in 9, da-i :eek: de moldoveni! :)(

Flavius
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 5
Membru din: 19 Apr 2005, 13:10

Hai Craiova !

Mesaj de Flavius » 30 Apr 2005, 10:43

Sa ne ajute Domnu si sa fie cu noi in acest meci ca meritam si singele apa nu se face.Sa traiasca Regele Balaci si sa aduca echipa acolo unde trebuie pe locul 1.Eu cred vom face o echipa :up: mai buna ca Steaua :-x care a prezentat un fotbal de doi bani la noi acasa cu toate marile vedete a lui marele zenga :o:

Închis